שבוע תומר יוסף בפורום רגאיי

שבוע תומר יוסף בפורום רגאיי../images/Emo220.gif

ערב טוב לכולם! אני שמח להכריז על פתיחת אירועי שבוע תומר יוסף בפורום רגאיי בתפוז! |אפרו||מוהיקן| בארצנו הקטנטונת אומני רגאיי יש ממש מעט, ואלבומים שיוצאים יש עוד פחות. לכן כל אלבום רגאיי שיוצא הוא מבחינתי אירוע שחשוב לציין ולחלוק כבוד עם האומן שהוציא אותו. אז אחרי שתומר יוסף(שאלבומו ייצא לחנויות בסוף השבוע) התארח אצלנו בפורום(לצפייה בשאלות ששאלתם בפורום לחצו כאן) ובחודש הקודם קיים שתי הופעות בת"א ובי-ם לרגל הוצאת האלבום החדש "צוחקים מתחת לאדמה", השבוע הקרוב יוקדש לו בפורום. נפרסם ביוגרפיה, כתבות ישנות וחדשות, קטעים מהופעות ועוד. מי שחושב שיש לו מידע שיהיה רלוונטי(וידאו ואודיו יהיה מצויין), מוזמן לפנות אליי במסרים. חשבתי להתחיל באיחולים שלכם לרגל הוצאת האלבום. רישמו
לתומר לרגל הוצאת האלבום, זה לא קל בכלל להוציא אלבום בארץ, קל וחומר אלבום מז'אנר שאינו פופולרי במובן ההמוני אצלנו. נמשיך(ישר, אל תפחדו משום דבר) מחר. עד אז-דברו!

Ben Dor

New member
תומר תעשה לי ילד!! חח

אחי אתה פשוט תותחחח!! כל הכבוד =]

Ras Arbel

New member
כל הכבוד- כן יירבו!! וגם....../images/Emo176.gif

שיידי, נראה לי הקיץ תעבוד קשה! איאם, הולכים להוציא אלבום חדש! (השקת סינגל ראשון ב-18 לחודש!) צ'ולו באלבום בכורה מושקע מלא בקונשנס רגאיי! סילברדון - הענננננק!!! חוזר באלבום חדש! (קטעים מתוך שני האלבומים האלו בשלישי!) אדם בן-לביא - אלבום חדש (השקה בחמישי הקרוב!) וכמובן, הסיבה לשירשור עצמו, תומר יוסף! כל הכבוד!!! כן יירבו!!!! אהבה אחת, ראס ארבל

FreestyleBoy

New member
תומר אוהבים אותך ואת המוזיקה שלך!

תמשיך ככה,אתה איכשהו מציל את הכבוד של המוזיקה הישראלית שמדכדכת..

מה? זה הכל?

אני חוזר מיום כל כך מפרך בצבא וזה המעט שאני רואה? לא מקובל! אני לא אשקיע ואתם מנגד תשימו פס. לא ממשיך עד שכל הפורום ממלא את השירשור הזה בתגובות, seen? מחכה.

fleaboy

New member
ריספקט לתומר

באמת אחד האמנים היותר מוכשרים ברגאיי הישראלי והדיסק החדש פשוט מדהיםםם. אני בטוח שהוא יצליח בגדול

Jah 3

New member
תומר.. כל הכבוד

אני שמחש גילית את הכישרון שלך, עוד מימי פלטפוס אהבתי אותך.. אבל גילית את הדרך האמיתית שלך, המוזיקה. באמת כל הכבוד ותמישך להפציץ, אל תעצור באלבום הזה...

למעלה