שבוע 44 של "הקופסה" - חלק א'

שבוע 44 של "הקופסה" - חלק א' ../images/Emo127.gif

שלום לכולם. על אירופה עובר גל חום ועל המצעד שלנו עוברת סערה של ממש. גם השבוע יש לנו מקום ראשון חדש. מי הצליח להעיף את אוונסנס? יש לנו במצעד: 5 עליות 9 ירידות 3 דריכות במקום 3 כניסות תחילה ניפרד מ-3 שירים שעוזבים את המצעד: 23. Jennifer Lopez - I'm Glad 22. Eminem - Sing For The Moment 21. Ainslie Henderson - Keep Me A Secret זהו, המצעד כבר לא יהיה כפי שהיה. לאחר 25 שבועות במצעד תוך שהוא שובר את שיא השהייה שבוע אחר שבוע, עוזב אמינם את המצעד שלנו עם אחד הלהיטים הגדולים של השנה (מסתבר), אמינם הצליח לכבוש את הצמרת לשבוע אחד בלבד (וזה היה ב-8 למרץ...). להיט וותיק נוסף שעוזב שייך לאיינזלי. מה שהתחיל כשגעון שלי ושל אמילי כבש את הפורום ואת
ואיינזלי שרד איתנו 21 שבועות במצעד, המקום הכי גבוה אליו הגיע היה למרבה ההפתעה המקום ה-4, בשבועות האחרונים איינזלי דשדש לו בתחתית עד שיצא. השיר השלישי שעוזב שייך לג'יילו שהייתה עימנו 8 שבועות בלבד והגיעה גם היא עד ל-4. ועכשיו לעשרים הגדולים: 20. Madonna - American Life 19. David Charvet - Take You There 18. Emma Bunton - Free Me 17. Jars Of Clay - Fade To Grey 16. Tose Proeski - Studena 15. Christina Aguilera - Fighter 14. Sinead Quinn - I Can't Break Down 13. Kym Marsh - Come On Over 12. Avril Lavigne - Losing Grip 11. Appleton - Everything Eventually מדונה מצליחה לדרוך במקום שוב במקום ה-20, היא כבר 15 שבועות איתנו, דיויד צ'רבט צונח 8 שלבים וגורר איתו את אמה בנטון שיורדת 3 שלבים. ג'ארס אוף קליי מתאוששים קלות ומטפסים 2 מקומות ל-17, ג'ארס הם השיר היחיד שמטפס בחלק א' של המצעד (שזה גם סוג של כבוד..). טוסה פרוצקי המקדוני סוגר 3 שבועות ונתקע ב-16. כריסטינה אגילרה נפולת ל-15 ומיד אחריה אנו מוצאים את השיר הוותיק של המצעד - 22 שבועות, שינייד קווין שנופלת גם היא 6 שלבים. קים מארש לא זזה לשומקום והירידה הגדולה מגיעה ב-12: אבריל לאבין מתרסקת 9 שלבים ממרומי המקום ה-3, בו הייתה בשבוע שעבר. ב-11 הכניסה הנמוכה (!) שלנו השבוע - אפלטון שנכנסות יפה מאוד עם החדש והאיכותי שלהן. (סתם סטטיסטיקה: הקודם Don't Worry נכנס רק ל-16). יש לנו עוד 2 כניסות, עליה גדולה אחת ומקום ראשון חדש לגמרי. החלק השני של המצעד יועלה כרגיל בשעות הערב, אתם מומזנים לשרשר ניחושים ל-3 הגדולים. המנחש הראשון שיקלע בול יזכה בפרס מתנת
אנשים. (בתמונה: קים מארש מתראיינת בעקבות ההצלחה במצעד "הקופסה")

חלק ב' - באוסטרליה יש גם זמרות ../images/Emo3.gif

אמנם אף אחד לא הצליח לנחש את שלושת הגדולים אבל צדק מי שניחש את הניחוש "הפרוע". הנה הם לפניכם עשרת הגדולים: 10. S Club 8 - Fool No More 9. Madonna - Hollwood 8. Beyonce Knowles & Jay Z - Crazy In Love 7. Robbie Williams - Something Beautiful 6. The Rasmus - In The Shadows 5. Evanescence - Bring Me To Life 4. Dannii Minogue - Don't Wanna Lose This Feeling 3. Sertab - Every Way That I Can 2. Black Eyed Peas & Justin Timberlake - Where's the Love 1. Delta Goodrem - Lost Without You סיכום המצעד:מותר לי להשתפך? הצלחתם להפתיע אותי ולעשות לי את המוצ"ש - דלתה גודרם כובשת את הצמרת בטיפוס קליל של 3 שלבים לאחר קרב צמוד צמוד שהוכרע על קולה של נקודה אחת עם הכניסה הגבוהה שלנו - בלק אייד פיס שמארחים את ג'סטין. במקום השלישי ממשיכה להיחלש לאט לאט סרטאב ולהיט האירוויזיון שלה שנמצא איתנו כבר 6 שבועות. דני מינוג ממשיכה להתחזק ומקפצת 2 שלבים ל-4, השבוע התחילו לטחון באמטיוי דווקא את הגרסה האחרת (Don't Wanna Lose This Groove) והחלשה יותר לטעמי. אוונסנס נזרקים ל-5 ונדמה לי שהם יצאו סופית מתמונת הצמרת. העליה הגבוהה נמצאת ב-6: רסמוס שבשבוע שעבר זינקו 8 שלבים מזנקים עוד 6 השבוע וממשיכים להתחזק. אני לא חושב שאפשר להתעלם מהם... רובי וויליאמס נכנס יפה ל-7 עם החדש המעולה שלו וביונסה מידרדרת 3 שלבים ל-8. דווקא מדונה עולה שלב אחד וקייטנת אס קלאב 8 צונחת 3 מקומות למקום העשירי. הפינה לשיפוטכם: 3 שירים על טהרת בריטניה. הראשון שייך לדניאל בדינגפילד - Never Gonna Leave Your Side: האם הוא יצליח לשחזר את הצלחת השירים הקודמים שלו כאן בישראל ולזכות בלהיט טופ טן רביעי ברציפות? הלהיט השני שייך לדיויד סנדון שינסה לעשות כאן להיט טופ טן שלישי עם Best Of Order המצוין. השיר השלישי נכנס חזק למצעד הבריטי לפני שבועיים ובקרוב יכבוש את כל אירופה - מדובר בשיר הדכאון התורן מבית הסטריאופוניקס Maybe Tomorrow. לכו להצביע! לכו להצביע!

למעלה