שבחים לעיתונות המקומית ומכתב כואב לראש העיר..

אריה גל

New member
שבחים לעיתונות המקומית ומכתב כואב לראש העיר..

כאמור, אני תמיד מלא הערצה לעיתון "קול הכפר" על שלמרות העובדה שרובה ככולה של פרנסתו באה ממודעות שמפרסמת עיריית כפר סבא ומפרסמים הקבלנים המבקשים למכור את שפע הדירות שהם בונים בעיר, בכל זאת הוא איננו מהסס להעביר ביקורת,- ואפילו חריפה ונוקבת,- על התנהלותם של בעלי המאה הללו כאשר ראוי ונכון לבקרם. מגיע "יישר כוח" ענק ומגיע "כל הכבוד" ל"קול הכפר", ומגיעים "יישר כח" ענק ו"כל הכבוד" לעיתונאית אירית, שהיא שעושה את המלאכה,- אבל. כאשר מגיע יישר כוח גם לעיתון שאכן לרוב מגלה,- אם מרצונו ואם בשל כורח הנסיבות,- מגלה לכאורה פחות לוחמנות נוכח מה שנראה לכאורה כהתנהגות נפסדת וקלוקלת של הנהגת העיר,- כאשר מגיעה ברכת יישר כוח גם לעיתון ההוא,- ממני, הוא יקבל אותה. והשבוע מגיע לו "יישר כח" נפעם. כי השבוע פרסם עיתון "ירוק" את ה"מכתב למערכת" של צעירה בשם טל לוין. ברשותה, אני מביא אותו כאן. מכתב גלוי ליהודה בן חמו. כחניכה בתנועת הנוער העובד והלומד שכבה ט' ולאור תשובת אגף החינוך שהופיעה בעיתון "ירוק בכפר" ביום 27 לאוגוסט 2010, על כך שהסניף החדש עתיד לקום סמוך לבית הנוער "הראשונים", הייתי מבקשת לשמוע ממך מדוע לפני כשלוש שנים נכתב בעיתונות המקומית: "הצלחתי באמצעות מו"מ להכניס שינויים בתוכניות עצמן, להקים קן חדש לנוער העובד והלומד בטרם זה ייהרס. בימים אלה אנו מקצים קרקע לטובת בניית קן חדש, שתיעשה על ידי היזם". הבית שלנו נהרס ביולי השנה ובשטח עובדים במלא המרץ לתחילת הבנייה, בעוד שבמקום המיועד לקן החדש, נכון להיום גרגר לא זז. אני פונה בשם כל חבריי לקן שאיבדו תקווה לראות את הקן החדש מוקם, ואינם מבינים איך מבטיחים ואחר כך שוכחים את הילדים של העיר שלך. האם יש תאריך הנראה לעין בו באמת אתה יכול להבטיח לנו בית חדש לקן ישן ? טל לוין, חניכת הנוער העובד והלומד, כפר סבא. .

למעלה