שבתשלום

מצב
הנושא נעול.

aviviel

New member
שבתשלום ../images/Emo39.gif

שבתשלום

אני צריכה עזרה לגבי נסיעות בתוך ירושלים. איך הכי נוח ומהיר להגיע ביום ראשון בבוקר מהתחנה המרכזית לקמפוס גבעת רם (בצד של נווה שאנן)? יש מוניות שירות בכיוון? וגם שאלה קצת יותר כללית: מאיפה עדיף להגיע לירושלים בתחבורה ציבורית - מאשדוד או מבאר שבע (אני לומדת בבאר שבע, גרה באשדוד ועובדת בירושלים
)? תודה למי שיוכל לעזור
אביבית.

fireman

New member
לירושלים עדיף להגיע מב"ש

שבתשלום

אני צריכה עזרה לגבי נסיעות בתוך ירושלים. איך הכי נוח ומהיר להגיע ביום ראשון בבוקר מהתחנה המרכזית לקמפוס גבעת רם (בצד של נווה שאנן)? יש מוניות שירות בכיוון? וגם שאלה קצת יותר כללית: מאיפה עדיף להגיע לירושלים בתחבורה ציבורית - מאשדוד או מבאר שבע (אני לומדת בבאר שבע, גרה באשדוד ועובדת בירושלים
)? תודה למי שיוכל לעזור
אביבית.
לירושלים עדיף להגיע מב"ש
בקווים 446 או 470....יש תדירות הרבה יותר גבוהה מאשר מאשדוד. בתוך ירושלים אני אמתין למומחים לענייני ירושלים

fireman

New member
מבחינת עדיפות, קו 470 עדיף

לירושלים עדיף להגיע מב"ש
בקווים 446 או 470....יש תדירות הרבה יותר גבוהה מאשר מאשדוד. בתוך ירושלים אני אמתין למומחים לענייני ירושלים
באתר אגד תוכלי למצוא את שעות היציאה של האוטובוסים, 446 פשוט עוצר בכמה תחנות בדרך, מה שמאריך את הנסיעה. http://www.egged.co.il

aviviel

New member
אבל מבחינת משך זמן הנסיעה, אם

באתר אגד תוכלי למצוא את שעות היציאה של האוטובוסים, 446 פשוט עוצר בכמה תחנות בדרך, מה שמאריך את הנסיעה. http://www.egged.co.il
אני יוצאת מאשדוד - זה לקוח כשעה, ומבאר שבע - שעה וחצי לפחות... וחוצמזה, אין לי בעיה עם אוטובוס כל שעה עגולה (שזו התדירות מאשדוד). לגבי אוטובוסים, אני דווקא די בטוחה שקל יותר להגיע מאשדוד. התכוונתי לאמצעי תחבורה אחרים, כמו מוניות שירות ורכבת, שאני מכירה הרבה פחות. (אה, וכמובן - תודה
)

קו 448 מאשדוד לירושלים

אני יוצאת מאשדוד - זה לקוח כשעה, ומבאר שבע - שעה וחצי לפחות... וחוצמזה, אין לי בעיה עם אוטובוס כל שעה עגולה (שזו התדירות מאשדוד). לגבי אוטובוסים, אני דווקא די בטוחה שקל יותר להגיע מאשדוד. התכוונתי לאמצעי תחבורה אחרים, כמו מוניות שירות ורכבת, שאני מכירה הרבה פחות. (אה, וכמובן - תודה
)
קו 448 מאשדוד לירושלים
יוצא כל שעה בערך, זמן הנסיעה שעה

ה2

New member
מאשדוד לירושלים יש קו מהיר 448

שבתשלום

)? תודה למי שיוכל לעזור
אביבית.
מאשדוד לירושלים יש קו מהיר 448
אז יתכן שכדאי לנסוע בו.

aviviel

New member
תודה לכל העונים ../images/Emo140.gif

שבתשלום

)? תודה למי שיוכל לעזור
אביבית.
תודה לכל העונים

ומה לגבי הנסיעה בתוך ירושלים? מה עדיף? מונית שירות (אם יש) או אוטובוס? אני צריכה להגיע מהתחנה המרכזית לנווה שאנן (קמפוס גבעת רם).

mister K

New member
ברור שאוטובוס! קו 9 או 28.

תודה לכל העונים

ומה לגבי הנסיעה בתוך ירושלים? מה עדיף? מונית שירות (אם יש) או אוטובוס? אני צריכה להגיע מהתחנה המרכזית לנווה שאנן (קמפוס גבעת רם).
ברור שאוטובוס! קו 9 או 28.
בדיוק 5 דקות נסיעה.

846

Active member
יש גם אפשרות לסוע מאשדוד לי"ם

שבתשלום

)? תודה למי שיוכל לעזור
אביבית.
מהר וזול, בקו 450! מידע מדוייק, באתר של אגד. תיבחרי קו: 450 תחנת עליה : אשדוד.

katzofir

New member
450 - קו חרדי

מהר וזול, בקו 450! מידע מדוייק, באתר של אגד. תיבחרי קו: 450 תחנת עליה : אשדוד.
450 - קו חרדי
יוצא מהשכונות החרדיות של אשדוד (ולא מהסיטי) ומגיע להר-חוצבים בירושלים.

קובי לו

New member
כי יש שם מסוף אוטובוסים גדול

ושאלה ששכחתי...
למה בי-ם הוא מגיע דווקא להר חוצבים?
כי יש שם מסוף אוטובוסים גדול
מעין מיני תחנה מרכזית ובעיקר משום שזה 3 דקות הליכה משכונה ענקית של חרדים, בשם סנהדריה.

846

Active member
תיסע בו כמה שאתה רוצה ותישתדל

ושאלה ששכחתי...
למה בי-ם הוא מגיע דווקא להר חוצבים?
תיסע בו כמה שאתה רוצה ותישתדל
לכבד את הזולת! אני יודע שזה קו חרדי אבל בכל זאת המלצתי לה עליו!

Image of me

New member
כן, אבל גברים יושבים בחלק הקדמי

ומותר לחילונים לנסוע בו?
כן, אבל גברים יושבים בחלק הקדמי
ונשים בחלק האחורי. קווי המהדרין מגיעים לשכונות החרדיות ולא לתחנה המרכזית, כי יעדם של רוב הנוסעים הוא בשכונות החרדיות.

amirv

New member
הם טוענים שכן

ומותר לחילונים לנסוע בו?
הם טוענים שכן
אבל צריך להכיר את הנורמות שלהם (לאישה - לשלם לנהג ואז לרדת ולעלות מהדלת האחורית ולשבת מאחורה, וכמובן לבוש צנוע)

amirv

New member
ובאשדוד הם נוסעים בשדרות ירושלים

הם טוענים שכן
אבל צריך להכיר את הנורמות שלהם (לאישה - לשלם לנהג ואז לרדת ולעלות מהדלת האחורית ולשבת מאחורה, וכמובן לבוש צנוע)
ובאשדוד הם נוסעים בשדרות ירושלים
עד היציאה הדרומית מהעיר, ובירושלים יש להם תחנות גם ליד התחנה המרכזית לפני שהם ממשיכים הלאה.

מעניין...

הם טוענים שכן
מעניין...
אילו עוד קווים של אגד מוגדרים כקווים "למהדרין"? כלומר קווים של חרדים? האם חשבו באגד על שעה אחת בקו מסויים, שיהיה קו לחרדים? זה נשמע דבילי, אבל לכו תדעו, אולי המוחות העלו את זה כבר! נניח יש קו 33 מב"ש לאופקים כל עשרים דקות בממוצע, אז פעם בשעה יהיה אחד למהדרין. האם האוטובוס נראה שונה? כלומר, כתוב עליו שהוא למהדרין?

צחקן3

New member
בב"ב של דן כן. כתוב עליו "מהדרין".

מעניין...
אילו עוד קווים של אגד מוגדרים כקווים "למהדרין"? כלומר קווים של חרדים? האם חשבו באגד על שעה אחת בקו מסויים, שיהיה קו לחרדים? זה נשמע דבילי, אבל לכו תדעו, אולי המוחות העלו את זה כבר! נניח יש קו 33 מב"ש לאופקים כל עשרים דקות בממוצע, אז פעם בשעה יהיה אחד למהדרין. האם האוטובוס נראה שונה? כלומר, כתוב עליו שהוא למהדרין?
בב"ב של דן כן. כתוב עליו "מהדרין".
ב"ה ואני חושב שגם על של אגד כתוב. אבל לא בטוח. חוצמזה יודעים לפי המספר.

מצב
הנושא נעול.
למעלה