שבתשלום

מצב
הנושא נעול.

amitasafzabida

New member
אגב, זה מזכיר לי משהו..

בב"ב של דן כן. כתוב עליו "מהדרין".
ב"ה ואני חושב שגם על של אגד כתוב. אבל לא בטוח. חוצמזה יודעים לפי המספר.
אגב, זה מזכיר לי משהו..
פעם אחת נסעתי בEL (מספרו, נדמה לי: 6307) והייתה לו מדבקה ליד הנהג שרשום:" אוטובוס זה אינו רשאי לנסוע בב"ב (או אוליי משהו בסגנון) ללא לעבור סוג של חיטוי'. ..אני כבר לא זוכר.. אבל משהו בסגנון..

אפשר לדעת מזה אומר קו חרידי?

450 - קו חרדי
יוצא מהשכונות החרדיות של אשדוד (ולא מהסיטי) ומגיע להר-חוצבים בירושלים.
בחוברת של דן שאז צורפה למפות שעלו חמש שקל היו כמה קווים שרשום עליהם- למהדרין. מה מיוחד בקווים האלה?

OMER G17

New member
כמו שהיה אפשר להבין מההודעות הקודמו

בחוברת של דן שאז צורפה למפות שעלו חמש שקל היו כמה קווים שרשום עליהם- למהדרין. מה מיוחד בקווים האלה?
ת מדובר בקווים מיוחדים לציבור החרדי שפועלים בין שכונות חרדיות בערים שונות (אשדוד-י-ם, בני ברק-י-ם ועוד) שיש בהם הפרדה בין נשים לגברים..ו...לא יודע בטח אסור לשים שם רדיו...ויש התחשבות בזה שזה שזה קו לחרדים

הפרדה???????? מעניין איך זה מבפנים!

ת מדובר בקווים מיוחדים לציבור החרדי שפועלים בין שכונות חרדיות בערים שונות (אשדוד-י-ם, בני ברק-י-ם ועוד) שיש בהם הפרדה בין נשים לגברים..ו...לא יודע בטח אסור לשים שם רדיו...ויש התחשבות בזה שזה שזה קו לחרדים
ובטח שאז בפורים היו מפרקיות NG על קו 400 של דן אז הקרון הקדמי היה של גברים והאחורי של נשים, כמו בבית כנסת.
ותודה על התשובה המהירה. ואל תראו בהודעתי גיחוך על הציבור החרדי, פשוט זה מסקרן לדעת איך זה בתוך האוטובוס נראה.

OMER G17

New member
החצי הקדמי-גברים האחורי-נשים

ובטח שאז בפורים היו מפרקיות NG על קו 400 של דן אז הקרון הקדמי היה של גברים והאחורי של נשים, כמו בבית כנסת.
ותודה על התשובה המהירה. ואל תראו בהודעתי גיחוך על הציבור החרדי, פשוט זה מסקרן לדעת איך זה בתוך האוטובוס נראה.
החצי הקדמי-גברים האחורי-נשים

nitsansh

New member
נצל"ש ../images/Emo53.gif תחבורה בירושלים

שבתשלום

אני צריכה עזרה לגבי נסיעות בתוך ירושלים. איך הכי נוח ומהיר להגיע ביום ראשון בבוקר מהתחנה המרכזית לקמפוס גבעת רם (בצד של נווה שאנן)? יש מוניות שירות בכיוון? וגם שאלה קצת יותר כללית: מאיפה עדיף להגיע לירושלים בתחבורה ציבורית - מאשדוד או מבאר שבע (אני לומדת בבאר שבע, גרה באשדוד ועובדת בירושלים
)? תודה למי שיוכל לעזור
אביבית.
נצל"ש
תחבורה בירושלים
איזה אוטובוסים נוסעים בין המקומות הבאים: תחנת-רכבת - יד-ושם יד-ושם - שער יפו שער יפו - תחנת רכבת

קובי לו

New member
מהרכבת ליד ושם קוים 6 ו-18

נצל"ש
תחבורה בירושלים
איזה אוטובוסים נוסעים בין המקומות הבאים: תחנת-רכבת - יד-ושם יד-ושם - שער יפו שער יפו - תחנת רכבת
אבל יש כמה דקות טובות של הליכה מהתחנה הכי קרובה ליד ושם. קו 6 אם אינני טועה גם ממשיך לכוון שער יפו, אבל בזאת אינני בטוח.

mucool2

New member
לא 18!

אבל יש כמה דקות טובות של הליכה מהתחנה הכי קרובה ליד ושם. קו 6 אם אינני טועה גם ממשיך לכוון שער יפו, אבל בזאת אינני בטוח.
לא 18!
הוא עושה סיבוב בכל העיר בין מלחה להר הרצל (יד ושם). מיד ושם לשער יפו - קו 20.

mucool2

New member
משער יפו לרכבת

לא 18!
הוא עושה סיבוב בכל העיר בין מלחה להר הרצל (יד ושם). מיד ושם לשער יפו - קו 20.
משער יפו לרכבת
קו 6 עובר לא רחוק, באזור כיכר ספרא; קו 18 - ברחוב המלך דוד, גם לא רחוק משער יפו. נראה לי שהמסלול של קו 18 יותר קצר, אבל אני לא בטוח.

nitsansh

New member
תודה רבה

משער יפו לרכבת
קו 6 עובר לא רחוק, באזור כיכר ספרא; קו 18 - ברחוב המלך דוד, גם לא רחוק משער יפו. נראה לי שהמסלול של קו 18 יותר קצר, אבל אני לא בטוח.
תודה רבה
אז אם הבנתי נכון... ממלחה ליד ושם - 6 מיד ושם לשער יפו - 20 משער יפו למלחה - 6 ו-18 משהו לא מסתדר לי... המסלול של קו 6 הוא סיבובי? או שהמסלול שלו מככר ספרא למלחה עובר דרך רחוב יפו ושדרות הרצל, שזה ממש ארוך...

קובי לו

New member
חלק מקוי אגד הפנים ירושלמים הם

תודה רבה
אז אם הבנתי נכון... ממלחה ליד ושם - 6 מיד ושם לשער יפו - 20 משער יפו למלחה - 6 ו-18 משהו לא מסתדר לי... המסלול של קו 6 הוא סיבובי? או שהמסלול שלו מככר ספרא למלחה עובר דרך רחוב יפו ושדרות הרצל, שזה ממש ארוך...
חלק מקוי אגד הפנים ירושלמים הם
קוים מעגליים.

טוארג

New member
המסלול שלו מככר ספרא למלחה עובר

תודה רבה
דרך רחוב יפו ושדרות הרצל. כן, זה קו ארוך.

nitsansh

New member
המידע על תחבורה בי-ם ממש עלוב!!

דרך רחוב יפו ושדרות הרצל. כן, זה קו ארוך.
אין שום דרך נורמלית להשיג מידע על מסלולי הקוים, חוץ מלשאול את הנהגים או הנוסעים... על מפות של מסלולי קוים בתחנות לא שמעו בבירה... המפה שאגד הנפיק לפני כמה שנים (כמו זאת שיש באתר) היא חלקית מאד ולא מעודכנת... אפרופו... נסעתי היום ברכבת מלוד לירושלים... הרכבת של 9.50 היתה מלאה בסביבות 30% בקטע מבית-שמש למלחה (בקרון שלי ספרתי 15 נוסעים)... היא יצאה באיחור של 5 דקות והגיעה 3 דקות לפני הזמן... שני דברים הפריעו לנסיעה נעימה... 1. הפרסומות שמכסות את החלונות ומסתירות את הנוף (הבטיחו שיהיו קרונות בלי פרסומת בקו לי-ם? אז הבטיחו...)... 2. בסיבובים החדים (ויש הרבה כאלה) מרגישים רעידות בכל חיבור בין קטעי מסילה...

846

Active member
דווקא לפני כמה חודשים הונפקה מפת

אין שום דרך נורמלית להשיג מידע על מסלולי הקוים, חוץ מלשאול את הנהגים או הנוסעים... על מפות של מסלולי קוים בתחנות לא שמעו בבירה... המפה שאגד הנפיק לפני כמה שנים (כמו זאת שיש באתר) היא חלקית מאד ולא מעודכנת... אפרופו... נסעתי היום ברכבת מלוד לירושלים... הרכבת של 9.50 היתה מלאה בסביבות 30% בקטע מבית-שמש למלחה (בקרון שלי ספרתי 15 נוסעים)... היא יצאה באיחור של 5 דקות והגיעה 3 דקות לפני הזמן... שני דברים הפריעו לנסיעה נעימה... 1. הפרסומות שמכסות את החלונות ומסתירות את הנוף (הבטיחו שיהיו קרונות בלי פרסומת בקו לי-ם? אז הבטיחו...)... 2. בסיבובים החדים (ויש הרבה כאלה) מרגישים רעידות בכל חיבור בין קטעי מסילה...
דווקא לפני כמה חודשים הונפקה מפת
קוים פנימיים חדשה בי"ם.

מצב
הנושא נעול.
למעלה