שבת הזאת! 22.12! פאטFאנק!!!!

boofy1

New member
שבת הזאת! 22.12! פאטFאנק!!!!

יום שבת הזה 22.12 הופעה חינם !!!!!! פאטFאנק !!!!! במועדון הסאבליים (סלמה 54 ת"א) 22:00 בערב!!!!!!
בום!!

bigwill

New member
מתחיל להמאס עליי....

שכל סוג מוזיקה מפרסמים את ההופעות שלהם פה.. פאנק זה לא רגאיי! תפסיקו כבר!

boofy1

New member
יש לנו בין היתר גם רגאיי

אבל זה לא הכוונה.. סה"כ אתה צודק... תראה את זה מהצד שלי, אני מעוניין שהמוזיקה שלי תגיע לכמה שיותר אנשים ולקהלים רבים בימינו יש לנו פורומים באינטרנט שזה מין מקום מפגש לקהלים ספציפיים..ואם בכך שראית את ההודעה תגיע להופעה אז השגתי את המטרה שלי בהפצת המוזיקה שלי ושל חבריי ללהקה. אז אל תתן לטקסט שהנחתי פה ולמעלה להרוס לך את היום ותן חיוך, ואם אתה יכול בוא להופעה ואני מקווה שתהנה יום טוב :]

bigwill

New member
מצד אחד אתה צודק

בעניין של לפנות לקהל רחב.. אבל אני לא אלך לדבר על כלבים בפורום מתמטיקה.. צריך לכוון לקהל היעד הנכון. את האמת? אני לא כל כך סגור על איזה פורום מתעסק בפאנק.. אז מענה לבעיה אין לי כל כך. בכל מקרה זה מרגיז. :S

Chenipeper

New member
כנס שניה

פ'אט פ'אנק זאת לא סתם להקה שבא לפרסם כאן, חברי הלהקה שלה מגיעים להרבה הופעות של ראגיי, הם חלק מהקהילה, ולדעתי מגיע להם לפרסם כאן אם לא בתור מוזיקה שגם חלק מהפורום אוהב ומגיע לו להיחסף אליה אז בתור חברים של אנשים מהפורום. לי יש להקת מטאל קיצוני, ואם אני מפרסם את ההופעות שלנו כאן זה בשביל אנשים בפורום הזה שאוהבים את המוזיקה הזאת והם חברים טובים שלי שידעו ויגיעו. כאילו שלא מדברים כאן לפעמים על היפ הופ שזה לא ראגיי ועל שירי סול שגם זה לא ראגיי, פ'אט פ'אנק קרובים לסגנון והם חברים טובים של הפורום, מגיע להם.

למעלה