שבת מוקדם בבוקר

שוKולד

New member
שבת מוקדם בבוקר

אני מאלה שאוהבים לישון. ישנה לרוב עד שעות הצהריים המוקדמות. לאחרונה אני נמצאת בקורס וכל יום צריכה לקום ממש מוקדם (זה אם מישהו תהה לגבי הנוכחות המעטה שלי פה). ואז הנה הגיע סוף השבוע המיוחל, חיכיתי וציפיתי לשנת לילה ארוכה וטובה, בלי שעון. והופה! שמונה בבוקר נפקחו לי העיניים לבד, בלי שעון, בלי שאני אבקש, בלי שמשהו יציק לי במיוחד, לא היה רעש או אור כלום!!! מרגיזזזזזזזזזז אני אצליח לנצח את השעון הביולוגי הזה! זה מסוג הדברים שממש ממש מתסכלים אותי.

יש לי שיטה טובה למצב הזה

אם אני קם שבת בבוקר מוקדם, ישר אני הולך למקרר ומחמם לי פול (תמיד יש). אחרי זה אני ישן כמו ליטל בייבי עד הצהריים, וככה כבר שכחתי שהתעוררתי בבוקר. חומוס פול, אין כדור שינה יותר טוב מזה.

ולי דווקא יש בעיה הפוכה...

קשה לי להתסגל לשעון ביולוגי, כי כל יום הוא אחר מבחינתי :) אבל שבת, כבוד לשבת, אין כזה דבר לא לישוןטוב, אחרי שבוע שלם של חוסר שינה, של מתיחת העצבים עד לסוף הגבולות, של לעבוד ביום שישי את 10 השעות הרצופות ואז עוד ללכת לחברים, די מספיק..הגוף נח

Mנטה

New member
welcome to the club

אני היום מוקדם בבוקר דיוושתי לי בטיול
כך שאת רואה, אפשר לנצל את זה גם לטובה

Mנטה

New member
ומה עושים מהצד השני ?

סתכלו על השעה, גועל נפש, לכי לישון Mנטה מייד !

שוKולד

New member
העניין הוא שאת רגילה

כל החיים את קמה מוקדם, אני לא. לעומת זאת - 4 בבוקר ? באמת פויה לכי לישון את הרי תקומי כך או כך באותה שעה...

Mנטה

New member
the plot thickens

הבעיה היא שמה שפעם היה שמונה והיה נסבל, הפך לחמש במקרה הטוב. שנאמר: שמים רחמו עלי !

למעלה