שבת שלום ומבורך לכל החוטאים

שבת שלום ומבורך לכל החוטאים

מזמינה את כולכם להסחף איתי על גלי הנוסטלגיה ובהתחלה עם הסרט טיטאניק

princess lis

New member
שבת שלום חוטאת,,סוף שבוע נעים לכולם

דרדרית

New member
שבת שלום לכולנו../images/Emo42.gif

זהו, מסתיים לו ה"חופש הגדול"...
ומדוע אני עצובה? כי אני בין אלה ש....חוזרים... כן, ממחר הסתיימה לה עבורי חופשה בת חודשיים... (היי- מתי ראש השנה?
) סתאאאאאם לא באמת עצובה כי ת'געגעתי כבר לחזור לעבודה, לפגוש ת'ילדים והכי חשוב- לחזור לשגרה שעוזרת לשמור על....... הדיאטה
שיהיה לכולנו סופ"ש נפלא

emmy5

New member
בוקר טוב לכולם ,כל הכבוד לכם ..

אתם כבר על יד המחשב .. אני בקושי פתחתי עיניים

elninyo

New member
../images/Emo19.gifבוקר טוב לכולם../images/Emo24.gif

איימי יקרה, זינקנו לעמדת המחשב בהנץ קרן האור הראשונה כדי לחטוא בטרם תרד לה החמה, ובעיניים פקוחות למחצה.
תודה לחוטאת במילים על פינת הנוסטלגיה...רק שלא נסתבך עם פורום נוסטלגיה
בוקר שבת נפלאה ומהנה לכל גולשינו באשר הם

offe

New member
שבת מענגת לכולם ../images/Emo42.gif../images/Emo6.gif

מדי פעם נכנסת ומרפרפת בתוך ההודעות. מה שקבלתי רושם שזהו פורום מאוד נחמד, קליל, ואם צריך להתייחס לנושא ברצינות - יש התייחסות. בקשר לנכים רציתי לספר לכם: במשך שנתיים הייתי חלק מסדנת תיאטרון של נכים (אני לא נכה), העלנו הצגה, תאמינו לי, משהו מופלא, התגובות של הקהל היו במחיאות כפיים אדירות וכן בדמעות, גם אם היה המון הומור בקטעים. המעניין הוא שסדנה זו היא הסדנה היחידה בארץ שהעלתה הצגה (כיום היא כבר אחרי 3 הצגות) - אין התייחסות של עזרה בפרסומה - המדינה הייתה צריכה "לרעוש" שקבוצת נכים ייסדה תיאטרון, כי זו פעם ראשונה בארץ שמוקם תיאטרון נכים. במשך שנתיים אלה גם שמעתי בכל מפגש על מצוקותיהם, על חייהם, על כל המגבלות, זה היה קשה מאוד מבחינה נפשית. עליתי איתם לירושלים בזמן שהפגינו וראיתי בצורה חיה את ההפגנה וזה מאוד השפיע עלי ורק שם הבנתי מה קורה באמת ולא דרך הטלוויזיה. שניים מתוך השחקנים הנם בעל ואשה שגם רוקדים על כסאות גלגלים עם נשים שרוקדות עמם בהתנדבות. ראיתי הופעה שלהם. בתוכה היה בחור צעיר שאביו נכה, הוא (בריא) רקד עם נכה מבוגרת ממנו - זה היה משהו שלא מהעולם הזה -ומה מפרסמים בלי סוף: כדורסל - כדורגל - גלישה - ולנכים אין תהילה, כי הם הצד החלש במדינה. כדאי יותר התייחסות אליהם. המשך יום נעים offe

בוקר של שבת טובה לכולםםםםם

שרה את מעלה רעיון מה זה פיגוז לפתוח בפינת הנוסטלגיה ואני מכאן קוראת לראש השבט הדייג להביא את כלי המלאכה שלך אל החוטאים למרות שהחטאים שלנו כבר חדלו להיות על קצה המזלג אלא חוצים כבר ימים ויבשות ולפתוח למעלה שם על הסרגל (לא מכירה את שפת הדייגים) פינה שתיקרא פינת הנוסטלגיה, פינה שתקרא בישראל מאמרים וכל פעם שנרצה נוכל בקליק אחד לשקוע בניחותא בפינה הזאת להנפש ולהרגע מטרדות היום יום (זאת דעתי) ואני גם קוראת לכל החוטאים והחוטאות להצביע באצבעות ולכתוב לראש שבט החוטאים איזה פינות הייתם רוצים שיהיה כאן בפורום למען נוכל להעביד בפרך את הדייג (למה מה? הוא יקבל משכורת וישב לו בשקט רגל על רגל? או שילך לו לצלול וידוג לו דגיגות בים אהה?) מאחלת כל טוב לכולנוווו אומרים שבכל צחוק יש טיפה מהאמת ותאמינו לי שגם בתגובתי זאת מסתתרים דברים אמיתיים והדייג כעת צריך רק לצלול ולדוג את הדברים האמיתיים ולממש לנו אותם

elninyo

New member
../images/Emo19.gifכל הפינות שתבחרו תתנוססנה...

קדימה לעבודה, להביא קישורים מהנושאים שבחרתם, ואם תרצו הפינה תהיה לאגדה מדוע האייקונים לא ממושמעים לארונה ): ???

דייג לגבי האיקונים

לדעתי הוירוסים אוכלים את כולם צריך להתחיל לחנך את החידקים האלה ששמם בישראל הוירוסים וכל מיני סוסים טרויאנים:))

דייג, מאחר וביקשת כל כך יפה

אז מרימה את הכפפה אני חושבת שהמסע שלי אז בתימן, ראוי לו להתנוסס בגאון בפינת המאמרים או בכל פינה אחרת שיתאים למעמדו

bimbo.

New member
דרדרית, אני אגיד לך מדוע את ../images/Emo10.gif

עצובה..... בחופש הגדול היה לנו זמן להפגש, ועכשיו.... היידה לעבודה

דרדרית

New member
בימבו- צריכה "לדרוך על יבלות"???

כולי כואבת דואבת ואבלה מהמחשבה שמיום רביעי העולם מתחלק לשניים: האחד יקום בבוקר מוקדם ויתארגן לעבודה עם ילדים והשני- יקום מוקדם בבוקר (אולי) ויהיה בבית נטול ילדים...

למעלה