שבת שלום ושבוע טוב לכולם!...

שבת שלום ושבוע טוב לכולם!...

כמו אלסי בארץ הפלאות כמו פיטר פן וארץ לעולם לא כך לפעמים היא גם המציאות ולא צריך דמיון עשיר כדי לחוות דברים יוצאי דופן אני רוצה לשתף אתכם (אם תרשו לי) בסיפור אהבה יוצא דופן הסיפור הוא אמיתי וכך גם הדמויות ולמרות שהוא נשמע כלקוח מן האגדות יעידו עליו אנשים מציאותיים מאוד אך תנו לי תחילה להתחיל את הסיפור מההתחלה:הסיפור מתחיל במלחמת עולם שנייה כאשר פלוגה איטלקית נשלחת על ידי מוסוליני לאייש ולשמור על עמדה באחד האיים היווניים הדמויות בסיפור הן אנדרו סיווארטי{חייל איטלקי נשוי לאישה איטלקייה בשם לוקרישייה אלמנה+3 מנישואיה הראשונים ויש להם שני ילדות משותפות} וקאלודיה מאראסראס{צעירה יווניה) הסיפור של השניים מתחיל כאשר אנדרו מתיידד עם אחיה של קאלודיה ג'וזף ומאוייבים הם הופכים לחברים טובים וג'וזף מזמין לביתו את חברו שם הוא פוגש בקאלודיה והשניים מתאהבים אהבתם נקטעת בפלישה הגרמנית כאשר האי מופצץ על ידי הגרמנים נהרג אנדרו מותיר אחריו באיטליה אלמנה עם חמישה ילדים ואהובה יווניה עם תינוק בביטנה לאחר מות אהובה נסעה קאלודיה לספרד לבקר את דודה שם היא התחתנה עם גבר ספרדי בשם ריקארדו דוראנטה היא ילדה את ילד אהבתה מהחייל האיטלקי האהוב שלה וקראה לו אנדרו לזוג נולדו עוד ארבעה ילדים ויקטוריה,אלקסיה,ברוס ומרסלו. מרסלו התחתן עם יווניה בשם בת'אני צ'סקוני נולדו להם ארבעה ילדים לוקאס,לוסיה,לוציאן ולואיס. הרשו לי לחזור מעט אחורה לאלמנה של החייל האיטלקי אנדרו סיווארטי,לוקרישיה שנישאה בנתיים לבעלה השלישי רוברטו אך לא בזה אני רוצה לדון כי אם בביתה הבכורה פראנצ'סקה אנדריאס מנישואיה הראשונים.פראנצ'סקה נישאה לבחור צרפתי בשם יוברט פינה ונולדו להם שבעה ילדים אך אנחנו נתעכב על הילדה השביעית שלהם בשם ליאונה שבקולג' הכירה בחור בשם לוציאן דוראנטה שהיה ידוע ברחבי הקולג' כבחור הכי שווה ליאונה שידעה על המוניטין שלו אך לא התלהבה {היו לה דברים חשובים יותר} הופתעה כאשר לוציאן הזמין אותה לצאת איתו היא הסכימה בתנאי שבת דודה התוססת ג'אניס תתצטרף לוציאן שלא התלהב מהרעיון הסכים והביא איתו את אחיו לואיס, ליאונה ולואיס התאהבו ורצו להתחתן ופה הם נתקלו בסיפור בלתי ייאמן לוקרישייה אלמנתו של אנדרו סיווארטי וקאלודיה מאראסראס אהובתו היווניה נפגשות במסיבת האירוסים של נכדיהם המהומה היא רבה כאשר הן נפגשות וקאלודיה חושבת שלואיס הוא בנו של בעלה מאהובתו היווניה כמובן שבסוף לוקרישייה פוגשת בבנו של בעלה אנדרו היא וקאלודיה הופכות לחברות עם אהבה משותפת ונכדים שנישאים ושמים קץ לטינה בין שתי הנשים שאהבו גבר אחד וילדו לו את ילדיו. הסוף ברברית

fishey

New member
וואי ..זה ארוך....

איזה אופרת סבון מוזרה ומסובכת ...לא ברור לי כלום חוץ מהמכות בסוף .... ויש פה עוד מישהו(משועמם ..בלי להעליב ) שקרא את זה עד הסוף חוץ ממני ....

Mנטה

New member
האמת שהתחלתי ואז התלבטתי איך

בדיוק זה קשור לפורום... אבל אתם יודעים, זה לא שבדיוק יש נושא כל כך מוגדר לפורום
אז השארתי את זה, אבל לקרוא עד הסוף לא הצלחתי :).

אני מודה ומתוודה שאיני סופרת

ולכן העלילה לא מרתקת אבל רק כדי לפשט את הדברים אז ככה האח הגדול של חמי הוא בנו של בעלה השני של סבתא שלי ואני בעצם נשואה לאח של הבן של בעלה השני של סבתי עכשיו זה ברור יותר? ברברית

Mנטה

New member
כן, עכשיו זה ברור

אמנם זה גרם לי לקצת פיתולי מחשבה ולרגע חששתי שיווצרו לי שם קשרים (יש דבר כזה ! אם אתם לא מאמינים לי לכו תלמדו נוירו אנטומיה
). וזה די מעניין, זה צירוף מקרים ?

ענוגה

New member
ונניח, סתם לצורך הדיון,

שהגורל לא היה מתערב? סתם, היה נשאר לו אדיש ונותן לדברים להתגלגל. אז מה היה אז? אה? איך יודעים מתי הגורל מכה ומתי הוא סתם שולח יד גסה ומתערב? ומה חלקנו בכל זה? הגיג חורפי מספר שניים. מי יתנני צ'וקולטה קליינטה עם צ'ורוס...

עם הגורל לא היה מתערב ...../images/Emo5.gif

לא הייתי נשואה היום לגבר נפלא,מקסים ונהדר כמו בעלי אני מאוד שמחה שהוא התערב ויותר שמחה לראות שתי נשים שחלקו גבר אחד בניהם ילדו לו ילדים ואיבדו אותו חולקות היום אמפתיה וחברות במקום טינה וקנאות ברברית

Druyanizem

New member
אני חושב שאתם רואים את הגורל בצורה

לא נכונה. גורל זה לא משהו שמתערב מדי פעם... גורל זה מה שקורה לך. מה הסיכוי שהיית פוגשת את בעלך? 100 אחוז. עובדה. זה קרה (זה היה באיזה סרט... לא זוכר איזה
). בכל אופן, על גורל יש להסתכל כעל דבר שפשוט קיים, מהלך החיים שלכם. יש תאוריה מאוד נחמדה בשם דטרמינציה. זו תאוריה פיזיקלית שאומרת הכל קבוע. אין אפשרויות. אם היינו יכולים לחשב את כל הכוחות הפועלים עלינו היינו יכולים לדעת בדיוק איפה נהיה בעוד יום, יומיים, שנה, עשר שנים... ככה שלחשוב שמישהו (או משהו) מתערב בחיים שלנו זה לא נכון לדעתי... כל מה שקורה, קורה. אנחנו רק צריכים לעשות הכל כדי שיהיה לנו טוב בתקופת החיים שלנו (לא אני, אני בן אלמוות)

שוKולד

New member
סמנטיקה שמציקה

"אני חושב שאתם רואים את הגורל בצורה לא נכונה" - אולי אחרת, אבל נכונה באותה מידה ?

Druyanizem

New member
דעתי האישית בלבד

כמובן שיכול להיות שדעתכם היא הנכונה. לי היא פשוט לא הגיונית. :) יש לי נטייה לא להסביר את עצמי נכון :) מצטער.

שוKולד

New member
אם זה ברור לך אז אנא ממך הסבירי לי

במילים פשוטות.. לא הצלחתי לעקוב...

למעלה