שבת שלום חמודים

Material Boy

New member
שבת שלום חמודים

לכבוד השבת, מוזמנים כמוני לצפות בבלונד אמבישן.
שמתי קישור להופעה האחרונה של הסיבוב הזה, שהיתה בניס שבצרפת ב5 באוגוסט 1990.
תהנו.

ואגב - מוזמנים עוד לשתף אותנו בביצועים של מדונה שאהבתם במיוחד בשרשור הקודם.

גיט שבס

GM1988

Well-known member
שבת שלום

באמת צפית היום בהופעה המלאה?
אני כבר לא יודע, צפיתי בה כלכך הרבה פעמים המהלך השנים, מ2004, ואין פרט שאני לא מכיר בה

לאחרונה שוטטתי ביוטיוב, ומצאתי הופעה מלאה של הבלונד אמבישן מהמופע ההיסטורי בטורונטו, שעקבו אחרי ההתנהגות ה"ביזארית" של מדונה עם איומים לעצור אותה וכולי ...
בקיצור, ההופעה צולמה על ידי מעריץ והועלתה בשלמותה ליוטיוב
[URL='http://www.youtube.com/watch?v=O0ahPulx01I&list=WL</a>285E6B7D9E8275D8']http://www.youtube.com/watch?v=O0ahPulx01I&list=WL285E6B7D9E8275D8[/URL]

אני חושב שניתן ליהנות מצפייה באיכות הזו, אולי האיכות הכי טובה שאפשר למצוא.
אני שוקל לעשות זאת במהלך הימים הקרובים על מסך גדול : )

וכמובן אציין שמאד נהניתי לצפות בכמה הופעות מלאות של MDNA טור, לפני שמגיע הDVD בעוד חודשיים בערך ...
משהו בסיבוב החדש היה ... לא יודע אפילו איזה מילים למצוא, או שעדיף שלא, כי במילא אין

אבל ההופעה הזו עשתה לי משהו מאד טוב בפנים בכל צפייה, והתרגשתי מעומק המחשבה על כל נאמבר, כל כוריאוגרפיה, המעברים המיוחדים שמאד היו אהובים עליי, השירים, הבגדים, בכל פרט היה כזה עומק של משהו שהקסים אותי לחלוטין ...
וככל שצפיתי בעוד ועוד הופעות, זה הגביר לי את החשק. ואפילו לא מדובר על איכות דיוידי או משהו כזה, צילומי מכל מיני זוויות של מעריצים וכולי... ומאד נהניתי, כפי שאין מילים להסביר אפילו.

Material Boy

New member
אכן

באמת צפיתי :)
ונראה שתצטרך לשים מחדש את הקישור.
כדאי לך לשים את זה ככתובת אינטרנט מצורפת. עם זה אף פעם אין בעיות.
אני אישית כבר מזמן וויתרתי על להשתיל כתובת בתוכן ההודעה כי זה עובד כמו דרעק...

GM1988

Well-known member
הורדתי לפני כמה ימים

בוטלג ההופעה המלאה של "וידויים" ממוסקווה, ואני אצרף גם אותו לצפייה יחד עם "בלונד אמבישן", זה יהיה מעולה!

מתי כבר הMDNA יגיע, מתייייייייייייייי

tali44

New member
אני פשוט מאוהבת בבלונד אמבישן!!מאוהב|

מופע אדיר שהיא לא מפסיקה לרקוד בו אפילו לשנייה אחת!

GM1988

Well-known member
בדיוק

זו הופעה של שירה וריקוד נון-סטופ.
אפילו לא היו לה מעברים שבהם היא נחה, חוץ מ"מנוחה" בLike a virgin, שהיה למרות הכל פחות אינטנסיבי ואפשר לה להירגע אחרי הנאמברים הקודמים.

באמת הופעה מושקעת, שנתנה פתח ורמה להופעות מהסוג הזה להתפתח למה שהיום אינספור אומנים עושים בימינו.
אגב, אפשר לראות בסיבוב של מייקל ג'קסון, Dangerous tour, את ההשראה שלו ממדונה.
הביגוד למשל היה מאד דומה לבגד של מדונה ב Express Yourself, וכמובן מיקרופון ה"מדונה" שנהיה פריט שימושי להופעות.

בקיצור, זו הופעת אבן דרך כזו שאחרי קרו המון דברים ופיתוחים ברמת ההופעות.

Jasper Jasper

New member
הרצף של

like a virgin - like a prayer - live to tell - oh father - papa dont preach פשוט מושלם.

למעלה