שבת שלום לכולכם

dafgol

New member
שבת שלום לכולכם ../images/Emo24.gif

הנה נגמר החופש , נגמר השבוע , נגמר החודש והתחיל חודש חדש - טוב יותר , רגוע יותר ( אני מקווה) קריר יותר (מממ..שוב אני מקווה ). שתהיה שבת שקטה שלווה ורגועה לכולנו
אנחנו היום נוסעים לחברים , לא יודעת עוד מה קורה איתנו מחר , הוזמנו לחברים בזכרון...לא יודעת אם יש לנו כוח....נראה מחר. בכולופן....SR נהיה בקשר אולי נספיק להיפגש מחר. עדן אולי מחר בערב ניפגש בחוץ ,ובכל מקרה נדבר , ביום ראשון אנחנו אצלכם
לכולכם פה ב
ובמשפוחה הוירטואלית שלנו - שולחת
ענקי מכל ה
אוהבת
אJי

שבת שלום

אנחנו נוסעים מחר למעלות, יש שם איזו משחקיה לילדים ויש שם איזה כפר נוצרי יפה שבנוי על מצודה ואז לקריות שהיו מופגזות, להתפנק אצל חמי וחמותי. דפנה - מחכים לכם ביום ראשון. בי

S r 35

New member
שבת שלום ../images/Emo16.gif../images/Emo16.gif

אנחנו במגדל העמק, אצל ההורים. הילדים נשארים לישון כאן כי אנחנו מוזמנים הערב למסיבה. מחר נגיע לקחת אותם בבוקר אבל נתקפל מכאן כנראה מהר - כי אחה"צ הולכים להיפרד מהחופש ומהקיץ בחוף הים עם עוד חברים של הילדים.

שבת שלום../images/Emo13.gif ושאלה:

אתן אוהבות תכשיטים? עגילים? טבעות? איפה אתן קונות? ובאיזה מחיר??

dafgol

New member
אני עונדת רק טבעת נישואין

וטבעת נוספת שקיבלתי ליום הנישואין הראשון שלנו. עגילים...היו לי 8 חורים באוזניים...נסתמו... שרשרת...לא עונדת כי אני מרגישה שזה חוסם אותי ( מבחינת אנרגיות...מרגישה חנוקה ) אף פעם לא קונה....דואגת שבעלולי יקנה לי
לא יוןדעת מחירים.... אבל תמיד פתוחה לשמוע ולראות תכשיטים חדשים
יש לך משהו להציע ?

כן...

יש לי סט (שרשרת+עגילים) וטבעות שאימא של חברה של אחותי מוכרת, ואני עוזרת לה למכור.. משהו נחמד מאוד

S r 35

New member
כןןןןןןןןןןןןןןןןןן ../images/Emo23.gif

אוהבת מאוד מאוד - אבל רק דברים עדינים. קונה בעיקר ב ג.ר.א.ס. - אוהבת מאוד את העיצובים שלהם (אגב גם חפצים שהם מעצבים לבית: כריות, מפות וכלי בית מדהימים, חולשה נוספת שלי .... שעולה לבעלי ביוקר, כי אם זה היה תלוי בו בטח היינו חיים עם איזה שני כסאות מסכנים ושולחן וזהו
). אני חברה במועדון ג.ר.א.ס. ובגלל יום הולדתי המתקרב וגילי המופלג אני הולכת לזכות עכשיו בהנחה די משמעותית (כמניין שנותי), אז נראה לי שאני אפנק את עצמי באיזהשהו תכשיט נאה. איזה תכשיטים החברה שלך מעצבת? מה המחירים? ...

S r 35

New member
אה והשעה ההזויה היא לשם שינוי

לא בגלל שיניים, בכי, פיפי , קקי או חלומות רעים, אלא בגלל שעכשיו חזרנו ממפגש עם חברים - כמו בימי ה"רווקות" העליזים. רוצים לשמוע משהו בסוד - אני מתגעגעת בטירוף לילדים. הבית נראה לי פתאום שקט וריק בלעדיהם.

זה אימא של חברה של אחותי

יש סטים נחמדים של שרשרת ועגילים וכל מיני טבעות. הכל כסף איטלקי אמיתי עם חותמת. יש שרשרת שמחירה 120 ועגילים ב80 וטבעות מחירים שונים..

S r 35

New member
אשמח לראות תמונות, אם אפשר

או לקבל, באמת, יותר פרטים. מחר - רוב היום אני מחוץ לבית כך שלא נראה לי שאבקר בפורום. אבל אני אציץ כאן בהזדמנות

אני אנסה לצלם...והפרטים:

יש 2 סטים של שרשרת ועגילים (ניתן לקנות בנפרד) יש שם אבני אופל בסט אחד אבני אופל בצבע טורקיז ובשני האבנים הם בורוד. יש שרשרת אם עיגולים כאלה של כסף משובצים בזרקונים (או איך קוראים לזה??) והטבעות הם שונות ומשונות יש עבות כאלה.. הסטים והשרשרת באמת הכי יפים..!

למעלה