שבת שלום לכולם!!

שבת שלום לכולם!!

בראשית דבריי אני רוצה לאחל לכולם כאן שבת שלום זאת הפעם הראשונה שאני כותבת פה בפורום ומיד אני אסביר מדוע. אבל לפני זה אני רוצה להודות לכל האנשים הניפלאים שנימצאים כאן ועובדים קשה מאד בשביל שהכל יעבוד טיפ טופ אני כמובן מדברת על כריס ,עמנואלה ושולי אני מאד מעריכה את כולם כאן ומאד מפורגנת מכולם תודה לכל אחד ואחת שפה ועכשיו ההסבר : אני עוברת כאן על ההודעות ופשוט אין לי מילים מכל האהבה שאני מקבלת ממכם אז אני קצת מתביישת ונבוכה אבל מאד מעריכה את זה . כמו שכבר אמרו כאן הצטרף להפקה שי ,לא במקום מישהו אלה כתוספת לכל האנשים הניפלאים שעובדים איתי הרבה פרטים על מה שהולך להיות אני לא יכולה לתת אבל בישבילי זאת עליית מדרגה כמו המעבר מהקומונה לפורום אז לסיום אני רוצה להודות שוב לכולם כאן על האהבה הענקית שאני מקבלת ,על כל התמונות המעוצבות שעושים כאן והכי חשוב על זה שאתם כאן בישבילי תודה רבה נשיקות ממני קים

אילנה112

New member
../images/Emo70.gifמ=ל=כ=ה../images/Emo70.gif../images/Emo70.gif../images/Emo70.gif

שבת שלום גם לך אהובתי
ותודה לך

סיוון777

New member
קיםםםםםםםםםםםםםםם

קראתי מה שכתבת ומתוך זה מצטייר לי שאת בן אדם מקסים ביותר שתיהיה לך שבת קסומה כמוך

מדהימה אין מה לעשות!

אישה מדהימה ושימותו הקנאים! מלכה!מלכה!מלכהההה!מי כאן המלכה!!!!אני כאן המלכה...א אופס שניה קים כאן המלכה!!!!!!! מהממת!!!!!!!!!!!!!!!!

EMANUELA XD

New member
את DIVA ברוכה הבאה לפורום הרשמי שלך

ברוכה הבאה לפורום הרשמי שלך כייף כייף לקרא הודעה רשמית מימך-עכשיו הפורום עולה איתך מדרגה ואיתך נגיע הכי רחוק שיש זה הבית שלך וכאן תקבלי מאיתנו אהבה אין סופית זה שלך DIVA יש על מי לסמוך וכריס מנהל הפורום עושה עבודה נאמנה בשיתוף פעולה עם חברי הפורום זאת זכות ובחירה יחד שפע הצלחות לך אישה נפלאה ובכל מקום שתידרכי האושר יקיף סביבך הצלחה עד סוף הזמן בפורום המדהים ומהמרגש אחלה חברים אחלה איחוד ואהבה אוהבת אותך קים ואת כל חברי הפורום ב ה צ ל ח ה !!!! ושבת שלום סוף שבוע נעים ומעלף......

tamir2004

New member
ברוכה הבאה לפורום שלך

הקסמת אותי במילותייך את פשוט מלאך ובגלל זה אני אוהב אותך

דרישת שלום חמה מכרמיאל

שבוע טוב ליפה בנשים, את מלכהההההההההההההההההה

DJ ELAD 17 A

New member
קיםם את מפציצה

מקווה שכל השירים הישנים והחדשים יופיעו באלבום אין סוף סוף כולם יוכלו לשמוע אותך ולדעת מי את באמת

למעלה