שבת שלום לכל דיירי ה

dafgol

New member
שבת שלום לכל דיירי ה../images/Emo82.gif

מאחלת לכם שבת שלווה רגועה נעימה
מודיעה מעכשיו....שאפחד לא יעיז לצלצל או להציק לי....היום יש
הפיינל4 אם אנחנו מפסידים...נא לא להעיז להגיד כלום
אם אנחנו מנצחים
אתם רשאים לצאת בתופים ובמחולות וקולולולוללולוללו אני לא מכורה ל
אני? מפיתום ?
יאללה מכבי
ושבת שלום

dafgol

New member
איזה משחק משובח

כל הכבוד לשרף. הבנים ואני צפינו במשחק, לימדתי אותם את מיטב שירי וקללותי הכדורסליות
תענוג צרוף. המשך בראשון בערב
, עכשיו רואה את המשחק השני...
יאללה מכבי

frige

New member
שבת שלום ויאללה מכבי

כל הכבוד
למכבי. עבר עליי שבוע שיווווווו. התעלפתי עם ינון על הידיים, מזל שאלי היה לידי, גם הילדים בדיוק היו, מה גם שמזל שנפלתי על הספפה, אלי ישר הרים לי את הרגליים, הרגשתי פשוט נורא, אלי אומר שמצמצתי כל הזמן בעיניים ולא שמעתי מה שהוא אמר לי. גם לא שמעתי שהילדים כל הזמן קראו אמא אמא, חיבקו ונישקו אותי, פחד אלוהים. מזל שהכל הסתיים בשלום. אלי הביא לי לשתות והכל בסדר. ממש מפחיד אותי שהילדים היו צריכים לראות את זה, הכל כנראה מעייפות, תשישות. מזל שזה קרה כשאלי היה בבית ולא הייתי לבד. בכללי, איזה כיף עם הילדים, ממש כיף, נהנית מכל רגע. מאחלת לכולם רק בריאות.
שרית

לולי72

New member
הי שרית, בוקר טוב

שמחה שהכל בסדר איתך, קראתי מה שקרה לך השבוע בפורום שלך. אני צריכה ממך מתכון לבצק של עוגיות פשוטות להכנה, יש לך כזה? מזמן לא ראינו תמונות של ינון הקטן, מחכים ומצפים. אצלנו אנחנו חגגנו השבוע בגן יום הולדת 5 ליובל, אתמול התחדשתי לי בגוונים חדשים ובתספורת חדשה ו...זהו בינתיים.

LANIT1

New member
איזה אתר רשמי שנראה... תרגישי טוב רשמי לי מסר

שריתוש' ../images/Emo23.gifתרגישי ../images/Emo101.gif טוב../images/Emo24.gif../images/Emo141.gif

שולחת לך
ענקייייי שמרי על עצמך שבוע טוב
דניי

rby74

New member
אני מתעלפת כל שבוע...

ואף אחד לא מרים לי את הרגלים... את צריכה לנוח הרבה..... תרגישי טוב..........................................(לא קל לרוץ אחרי 4 זעטוטים.....)...

S r 35

New member
ורק אני לא ידעתי כלום על המשחק ../images/Emo4.gif

הייתי עם ניר בחוג השחיה שלו ואחכ המשכתי עם חברים למסעדה ולערב נעים עם הילדים אצל אחד החברים שלנו. טוב - עכשיו אני לפחות מבינה למה מדריך השחיה התחפף הביתה מיד בתום השיעור ואי אפשר היה לדבר איתו
הוא כנראה רץ למשחק. אבל איזה כייף שניצחנו

למעלה