שבת שלום לכל דיירי ה

dafgol

New member
שבת שלום לכל דיירי ה../images/Emo82.gif

אני לא במיטבי עדיין ויש לי יום עמוס לעייפה... רק רוצה לאחל לכולם שבת שלום
מחכה לעידכונים משרית ומכולם - איך אתם מרגישים
בזדמנות חגיגית זו קוראת לכל מי שרוצים להשתתף במשחק לפורים - להתפקד |1| בנתיים התפקדו שרית עדן אורית אניטה ואודי, לא מדובר על משלוחי מנות ומסירת פרטים אישיים מידי ו\או כתובת....אל תדאגו....אלא משחק כייפי וקליל מעל גביי הפורום בלבד
יקירי ויקירותיי הגלויים והסמויים
שתהיה לכם שבת שלום , שבת רגועה, נעימה, חמימה, טעימה ושקטה
. אוהבתותכם
דפנה

frige

New member
בוקר טוב ושבת שלום

טוב, אז הראל עם דלקת אוזניים חיצונית, רק טיפות, לא משהו כל כך נורא, תודה לאל. אלעד אתמול היה עם חום גבוה, עכשיו הוא בסדר, רק משתעל קצת. איתי, ממיס אותי, כמו גם האחים שלו. ואלי שלי, אלי נפל למשכב, כל גופו כואב, הגרון שלו שורף, לקח כדור והלך לישון. שירגיש טוב. היום יש לנו בצהריים אירוע, ברית מהמשפחה של אלי. אצטרך ללכת לבד עם הילדים. תהיו בריאים, תרגישו טוב. שתהיה לכולם שבת קסומה ויפה.
שרית

לולי72

New member
חזרנו עכשיו מפיקניק בפארק החדש

הכנו ארוחת צהריים, היה כיף, כמובן שיובל לא אכלה כלום, אבל פגשנו בת של חברים שלנו עם אבא שלה והיא ישבה לידי והאכלתי אותה בקציצה, איזה כיף, לעומת השובבה שלי שלא אוכלת כלום, חיה מהאוויר ומהאהבה שלה לבר שלא התייחס אליה היום כי: "אנחנו משחקים כדורגל" ככה הוא אמר לי, הוא שיחק עם סיון השכן שלו והתעלם לחלוטין מיובל
שלא הבינה למה הוא מתעלם ממנה וגולן אמר לי וללירון שבר לומד מחמו לעתיד (לירון) ואני בתור אשתו של לירון אומרת שזה גרוע ביותר. אבל יובל תלמד את בר שהיא באה לפני הכדורגל.....סתם, סתם. הייתם צריכים לראות אותו, לא זיהיתי אותו ושאלתי את גולן איפה הוא עד שקלטתי שהוא מחופש לדרקון צבעוני, הילד הזה מתוק אמיתי. וכמובן רז היפיוף שלא התאפקתי ונתתי לו נשיקה. נהנינו מאוד בפארק, אין הרבה אנשים כמו בשבת, היה נחמד ועכשיו הולכים "שלופן". סוף שבוע נעים לכולכם. אלה תספרי חוויות, איפה הייתם, באיזה מקום? איך הגעתם לשם? האם את ממליצה? ביי בינתיים

LANIT1

New member
איזה יופי עדן גם אני חשבתי ללכת

ובסוף הכנתי את השבת....... מה זה דברים טעימים חבל על הזמן

אניטה ושרית!

תגעגעתי. מה שלומכם? מה בישלתן? שרית מה קורה בבית? שאלתי גם בשירשור אחר ואף אחד לא התיחס אלי שם. אולי הפעם?

LANIT1

New member
../images/Emo124.gifאלה ושירז מה שלומך התגעגעתי

הכנתי לשבת לארוחת ערב אושפלאו--- עם עוף לקחתי מתכון מהמחשב... והכנתי פילה דג מושט ברוטב לימון- מתכון שלי ודג סול מטוגן.. רוצה תמונות... גם משדרת... ואלוש תתקשרי התגעגעתי מאד מאד....

הצליח לך ובגדול!

כל השולחן נראה מדהים! את מי אירחתם?הורים שלך?מה אמרו? הסתדרת יופי עם אושפלו אני רואה. יופי! רק הערה אחת- אורז צריך להיות עגול כמו של ריזוטו. זה נותן טעם אחר יותר טוב אפילו ולגבי עוגת בננות- וואלה רעיון. עכשיו אלך להכין עוגת בננות. אחרת נראה לי אבל עם בננות

LANIT1

New member
תודה אלה אני משתמשת בבסמטי..

ניסיתי ניסיתי, בסוף יצא אה.... חשבתי להתייעץ איתך אבל הסתדרתי ... ומה שכולם אהבו.. איך התמונות... ראית את הדג מושט?

dafgol

New member
../images/Emo124.gif אניטה את עוד פה ?

יש לך אולי במקרה מתכון או רעיון לעוגת בננות מהירה ופשוטה?

LANIT1

New member
אני כאן... עוגת בננות אחפש לך |חיבו

גיסתי הכינה לא מזמן...

dafgol

New member
../images/Emo51.gif ענקית ../images/Emo140.gif

ותודה על ההודעה במסנג'ר
משום מה גולן קנה אתמול מלא
ות ובר ואני החלטנו לאפות
ת בננות...רק אין לי מושג איך....

LANIT1

New member
עוגת בננות ושוקולד ציפס../images/Emo94.gif

היה מתכון עם 10 - 12 בננות אמרתי הרבה מידי זה נראה לי מתכון מנצח .... הנה המתכון:
חומרים : 2 כוסות קמח 1 כוס סוכר 2 ביצים 100 גר' חמאה 1 כוס בננות בשלות (2-4 בננות בהתאם לגודל) 1/2 כפית מלח 1 כפית סודה לשתייה 1/2 כוס חלב 1-2 כפיות מיץ לימון שוקולד צ'יפס או אגוזים או מה שמתחשק (בכמות מדודה כמובן, לא להגזים). ניתן להוסיף גם מעט תמצית וניל ו/או תמצית רום. מתכון: פורום מתכונים- Rebeccan
אופן ההכנה: 1. בוחשים יחד חמאה וסוכר עד שמתקבלת תערובת קציפתית (אפשר פשוט להקציף אותם יחד) 2. מערבבים יחד בקערה קמח, מלח וסודה לשתייה 3. מוסיפים את מיץ הלימון לחלב ומערבבים כדי שתתקבל הפרדה 4. מועכים את הבננות (שלא ישארו גושים!) ומוסיפים לתערובת החמאה והסוכר 5. מוסיפים את הביצים לתערובת החמאה והסוכר והבננות 6. מוסיפים לסירוגין מתערובת הקמח ומהחלב לתוך התערובת של החמאה/בננות ובוחשים היטב. 7. מוסיפים לתערובת את השוקולד צ'יפס/אגוזים 8. אופים בתבנית משומנת בחום של 150-175 מעלות לערך (תלוי בתנור) בערך 40 דקות - עד להשחמה. מומלץ לבדוק בעזרת קיסם

LANIT1

New member
איך זה נראה פשוט.. ועוד המלצה

אני מכינה לילדים שיק פרי מבננות עם חלב... יאמי
שתי בננות עם תפוח מקולף ואגס מוסיפה סוכר כף או שניים וטוחנת עם המיקסר הידני...

dafgol

New member
תודה אניטו'ש את ../images/Emo47.gifה

לא מאמינה שאני מתחילה לאפות וכאלה....הדבקתן אותי
אם יצא יפה אולי אפילו אצלם

dafgol

New member
עשיתי בסוף מאפינס ../images/Emo94.gifות

ואפילו יצא לי טעים

למעלה