שבת שלום לכם אנשים יפים..

נצל"ש

למי שיש תמונות יכול לשלוח.. כי אני רוצה לראות איך אתם נראים..חיחיחיחי!! אז למי שיש תשלחו בבקשה....

ליאת כנסי שנייה...

לדעתי את ממש חמודה..ואני לא יכולה להגיד אם את יפה או לא כי לא ראיתי אותך.. אז אם יש לך תמונה שלך במחשב שלחי בבקשה..ואז אני יגיד לך מה אני חושבת עלך!!! חוצמזה לא רק היופי קובע יש לך אופי מעולה ואת ציכה להתגאות בעצמך! ואת ילדה ממש חמודה..!!! חח אוהבת המון..מורי!!

lilo the sexit

New member
האף שלי נרא גדול בתמונות ו.. כנסי

השער שלי תמיד מבולגן ופתחתי חזק ת'עיניים כי אם אני אהיה רגיל אז יחשבו שאין לי עינים! והאף שלי נרא ענקקקקקקקקק!!!!!!!!! אמאל'הה! אני דווקא יצאתי עם אף יפ ואני ואח שלי למה זה ככה??

מה???!!!!!!1

אני לא רואה אותך התמונה ממש חשוכה..לא הבנתי כלום!!! שלחי לי תמונה שרואים אותך טוב....!! אל תתביישייי..חחחחחחחחח נוו שלחי אני מזה רוצה לראות אותך!!111

מה???!!!!!!1

אני לא רואה אותך התמונה ממש חשוכה..לא הבנתי כלום!!! שלחי לי תמונה שרואים אותך טוב....!! אל תתביישייי..חחחחחחחחח נוו שלחי אני מזה רוצה לראות אותך!!111

נצל"ש...

מחר יום ראשון מתחיל פרק ראשון של העונה השנייה של השיר שלנוו!!! יייייייייייייישששששששששש.. מחר כולם לראות בשעה שמונה(נרא לי)בערוץ חמש(קולנוע ישראלי)מתחיל הפרק הראשון!!!!!אסור להפסיד..חחחחחחחח!!!1 אני התאהבתי בסדרה....

למעלה