שבת שלום, נשארתי עם הפיז'מה

שבת שלום, נשארתי עם הפיז'מה

בוקר טוב....תסלחו לי שלא התלבשתי בגלבייה הכחולה שקבלתי מהנהלת הפורומים של תפוז אני האחרונה שמחפשת כיבודים....... מדי פעם אכנס עם הגלביה האישית שלי . האאיקונים לא עובדים וחבל כיוון שמנסיוני צלילי ההודעה נשמעים אחרת כשהאייקונים מתלווים. בחוץ סגריר, יענו מסביב עומד להיות הומה הסער , אך אנחנו ארזנו כבר סנוויץ' בצ'ימדן ופנינו ל"בחוצה"........הכיוון ממש לא ידוע עדיין , בדרך כלל עולים על כביש החוף ומחליטים תוך כדי נסיעה היכן תהיה הנחיתה, אלא אם יש מידע מוקדם על מקום מיוחד או על פעילות שווה. כל הכייף זה לגלות על הדרך ........ אולי נקח את המלצת המנהלת ונסע במסלול שהיא הציעה (קריצה) עזבו את סיר החמין ......וצאו לנשום אויר נקי , בדרך אני משערת שכבר תמצאו רקפות פה ושם וצפור קטנה לחשה לי שנגלו איזה 2 כלניות בכרמל............ שתהיה לכולכם שבת נפלאה בואו לכאן בערב לקפה ולהחלפת רשמים בנוסח איפוא היינו ומה עשינו......... חיבוק

פחחח, המכשף כבר פתח אלרגיה לגלביה ה

הכחולה....... זהה אותי עם המזוודה ובלעדיה...... טוב יש תקלה טכנית שאם אסיר את הנעצים הכתוב ימחק לכן נמתיו 24 שעות עד שהנעצים יפלו מעצמם ואז ההודעות תעלנה על פי סדר הופעתן בכל מקרה אתם מוזמנים לשרשר .

YOSEW

New member
שבוע טוב לכולם אני חבר חדש ../images/Emo24.gif

שלום שמי יוסי ורנר ואני תושב מכרמיאל. אני חבר בפורום אוספים. אני מחפש כוסות בירה מכל הסוגים לקניה או החלפה. אפשרי תורת דברים שחברים אוספים או מחפשים. יש לי כמה אוספים: 1)אוסף תחתיות בירה באוסף כ- 14.000 תחתיות מ-156 מדינות בעולם. 2)אוסף כוסות בירה האוסף בן שנה, באוסף 250 כוסות בירה מכל הסוגים מ-50 מדינות. בתוספות לאוסף בנושא בירה: מאפרות,פותחני בקבוקים של בירה,ומגבות פאב עם פרסומות של בירה. 3)אוסף עטים עם פרסומות מארץ וחול באוסף כ- 12.000 עטים שונים. 4) באחרון חביב אוסף מגנטים עם פרסומות כ- 7500 מגנטים באוסף. אשמח מאוד עם תוכלו לעזור לי עם אוסף כוסות הבירה. בברכה יוסי ורנר

יוסי ברוך הבא ../images/Emo140.gif

YYYYYYYYYYY איזה אוסף !!!!!!!!!!! כמה זמן אתה אוסף? אני כבר עולה לבוידם לחפש לך השלמות ......
גם לי אוסף די גדול 140 יחידות בערך ( לא ממש ספרתי ) של קופסאות קטנות לסוכרזית מכל העולם וגם איזה אוסף של 40 פילונים. מסתבר שהיום מבוגרים מפתחים תחביבי אוסף יותר מהנוער והילדים .פעם מסתבר זה היה הפוך. על כל פנים אתה והאוסף מוזמנים להשאר אתנו שבוע טוב לך

YOSEW

New member
אז כמה זמן? אוספים.

ערב טוב עטים אני אוסף כ-10 שנים. תחתיות בירה כ- שנתים וחצי. כוסות בירה - שנה. ומגנטים כ- 4 שנים. לילה טוב יוסי

למעלה