שבת שלום קוראים יקרים, אשמח לעצה

LIN201

New member
שבת שלום קוראים יקרים, אשמח לעצה

שבת שלום לכולם... אז ככה: אני עובדת במקום עבודתי הנוכחי כחודשיים ומאוד אוהבת את האנשים ואת חברתם. אני אוהבת ללכת לעבודה, עד כדי כך שלעיתים קרובות אני נשארת לאחר המשמרת שלי עוד כמה שעות נוספות סתם כח כיף לי חחח אני יודעת שזה נשמע קצת מטורף ולא שפוי... אבל זה המצב. אני עובדת במלצרות בבית קפה. בזמן האחרון התחברתי לכל האנשים שם, כל הגילאים, כל מיני סוגים של אנשים. חלקם גדולים, חלקם קטנים, מצאתי חיבור עם כל אחד במהלך המשמרת שלי ויש כאלה שאפילו מדברת/ מתראה איתם מחוץ לשעות העבודה. חשוב לי לציין שאף פעם לא היה לי דבר כזה, תמיד עבדתי בעבודות משרדתיות במשרדים ממשלתיים ואף פעם לא הייתה לי כזו התחברות לאנשים.. אני חושבת ומרגישה שהעבודה הזו ממש גרמה לי להיפתח מבחינה חברתית והעלתה לי את הביטחון העצמי במקצת. העניין הוא כרגע שאני והאחראי משמרת מאוד מחבבים אחד את השני, חשוב רק לציין שיש לי חבר (היה כאן דיון בנוגע לאחמ"ש ולקשר שלי איתו לפני כשבוע וקצת) לא משנה. בכל מקרה, אנחנו ביחסים טובים מאוד. בנוסף, תכף תבינו את פשר הפסקה הזו, חבר שלי לא ממש מרוצה שאני עובדת שם מהסיבה שיש שם ערבים, הוא ממש ממש קיצוני בדעות הפוליטיות שלו, הוא גם אומר שזו עבודה קשה ולא מתגמלת מבחינה כספית אבל מאוד כיף לי וטוב לי שם ואני לא רוצה לעזוב, במידה ואצטרך לעזוב יהיה לי מאוד קשה. עכשיו, אגיע לעיקר: חשבתי לעשות ערב/ לילה של מן מסיבה ולהזמין את כל העובדים (מה שאומר שיהיו שם גם ערבים כי חלק מהעובדים הם ערבים), להביא אוכל, קצת שתייה, אפילו אלכוהול, מוזיקה, סרטים.. מה שלא יהיה. יש לי כמה שאלות: 1. האם לספר לחבר שלי ולהזמין גם אותו. אני שואלת כי אני בטוחה שהוא יתעצבן מזה שיש שם ערבים וישאל למה אני צריכה להזמין ערבים לבית שלי? "(אני אומרת לכם את זה כי זה חשוב להמשך). 2. האם בכלל כדאי להוציא לפועל את המסיבה הזו? (יש לי חשש קטן שאולי יגנבו בלי שאני אשים לב. תקראו לי פרנואידית, אבל ככה אני). 3. אם חבר שלי גם יבוא לזה ואחליט לספר לו, אז איך אני אסתדר כשהוא והאחמ"ש באותו חדר וכיצד להתנהג?? חשוב לי לציין שאני מאוד רוצה להוציא את הרעיון לפועל כי זה נראה לי מאוד יגבש את כולם וייתן תחושה של ביחד.. מצטערת על החפירה... תודה רבה לכולם ושבת שלום :) :)

lea46

New member
היי, יופי של רעיון - עזבי אותו!

יפה לך שמצאת עבודה בה את נהנית ומוצאת את עצמך. בתור מי שיש לה איזה ותק בעבודה אייעץ לך מס' דברים: א) אל תתרמי שעות מעבר למה שאת צריכה. השקיעי את הזמן הזה בדברים שיגרמו לך הנעה, שיקדמו אותך, שישפרו את מערכת הזוגית שלך ועוד. אין סיבה שבעולם להשקיע שעות חינם. למה זה טוב? להעשרת כיסו של ההמעביד? אני כן אומרת עשי את עבודתך הכי טוב שאת יכולה - בשעות העבודה שלך! ב) אין את אמורה להיות אחראית על נושא גיבוש הצוות וכדומה. מבינה את התלהבותך, אך חשבי: זה מאמץ, זה הוצאות כספיות, זה הכנסת מתח במערכת היחסים עם החבר, למה לך? למה להכניס ראש בריא למיטה חולה? מעבר לזה אומר לך. את יכולה לעבוד 10-15 שנה במקום עבודה, להיות בקשרים מעולים ולהינות מחברת העובדים האחרים עד בלי די, אך ברגע שאת עוזבת...רוב הסיכויים שהחברויות הללו יתפוגגו, לפחות ברובן. לכן זו עוד סיבה לכך שאין צורך שתכיני ותביאי את העבודה הביתה. לכי לעבודה, תהני מהעבודה ומחברים לעבודה. תודי לאל על המתנה לה זכית וזהו! את העבודה השאירי בעבודה!

למעלה