שבת שלום , שבת כייפית ומהנה

dafgol

New member
שבת שלום , שבת כייפית ומהנה ../images/Emo23.gif

שתהיה לכולנו שבת נפלאה
דניייי אני עובדת על התמונות ששלחת לי. עדן אני מחכה לעידכון ממך, ובכלל תגובה על מה ששלחתי לך במייל.... שרה כשיהיה לך זמן תעבירי לי תמונות יאללה שבת אחרונה לחופש הגדול....הללויה
אוהבתותכם
דפי

לולי72

New member
שבת שלום

דפנה - היי ראיתי את התמונות במייל, מדהיםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםם, חבל על הזמן, את כשרונית, חבל שאי אפשר שתעשי דברים כאלה דרך הבית ותרוויחי מזה, זה פשוט יפהפה מה שאת עושה. היינו היום בבלאגן, חזרנו רק עכשיו, אני אבלה את השישבת אצל הוריי שנסעו להם לת"א ואחותי כאן מפנקת אותנו עם דגים, עוגת שוקולד וממתקים. תהנו מהשבת האחרונה ובהצלחה לכולם בשנה החדשה.

S r 35

New member
ולמה לא, בעצם?

יש לי חברה שעושה כסף לא רע בכלל מהפקת קליפים ועריכת סרטים. אתם לא מתארים לעצמכם כמה עבודה יש לה: ברית לתינוק, בר/בת מצווה לילד, מסיבת גיוס, מסיבת יום-הולדת 80 לסב המשפחה, סיכומי שנה בגן הילדים ועוד ועוד ועוד... אנשים מוכנים לשלם סכומים יפים מאוד עבור הדברים האלה. והיא התחילה בזה מתחביב בייתי שהפך לעסק של ממש, רשום עם קבלות ושם מותג שלה. עוד מישהי שאני מכירה עושה חלטורות יפות מאוד מעריכת אלבומים. דפנה, תחשבי על זה.... והתמונות תגענה.... אני פשוט אחרי עוד יום עמוס ולא הגעתי בכלל למחשב.

dafgol

New member
אני מתחילה לחשוב על זה ../images/Emo202.gif

כי אני מאוד אוהבת להתעסק בזה , סוג של ריפוי בעיסוק עבורי
העניין שכל מה שאני יודעת לעשות זה רק מלימוד עצמי ולא מהשכלה רלוונטית, צריכה לתפוס עוד קצת ניסיון והשכלה בתחום.
על הפירגון.

S r 35

New member
אל תחששי...

גם החברה שלי - שעורכת קליפים - לימדה את עצמה ולא רכשה שום השכלה בתחום. היא התאמנה הרבה על המשפחה, על החברים (גם אנחנו הרווחנו מזה משהו
) ועל גני הילדים של הצאצאים הפרטיים שלה. כשהיא רכשה ביטחון ותגובות חיוביות מהסביבה היא הקימה עסק. היא עובדת בבית. היא אדונית לזמן שלה (יתרון עצום כיש לך ילדים - אם כי היא שורפת בגלל זה גם הרבה לילות) והיא מרוויחה כסף לא רע בכלל.

dafgol

New member
זה מה שאני רוצה לעשות....

ואני עורכת קליפים לשימוש עצמי

S r 35

New member
../images/Emo50.gif רבה רבה

ברגע שתתחילי - מבטיחה להיות קליינטית שלך וגם לפרסם אותך ברבים. אני לא מצליחה להירדם אז הולכת לעבוד קצת על ספריות התמונות שלי במחשב (הגיע הזמן). חוצמזה שולחת לך מסר בנוגע לתכניותנו לשבוע הבא...

S r 35

New member
צודקת- יש לי בעיה עם תיבת המסרים.

אני אדבר איתך מחר.

../images/Emo23.gif.....לדפנוש' היקרה....../images/Emo24.gif

ראשית, הממממממון תודות על התמונות, הן פשוט מ ק ס י מ ו ת !!!! את מוכשרת מאד, אולי תפתחי עסק שבו ניתן לעשות דברים כאלה מיוחדים?!!! רעיון טוב לא?! שנית, אני מאווווד מתרגשת לפתיחת שנת הלימודים החדשה! מוסרת חיבוק
עעעעעעעעעענקי ונשיקות לילה טוב
שבת שלום אוהבת דנייייייי

dafgol

New member
מה שבטוח זה ש....

גם את גם rby גם עדן גם דנייי וגם אני גרות באותו רחוב, אניטו'ש ואלה ברחוב מעלינו... וחייבות איזה אחה"צ להיפגש על טפינו ועצמינו
אולי נספיק שבוע הבא ... <rby נופפתי לך ציפצפתי לך לפני 20 דקות ולא שמת לב (ליד הגן)>

לולי72

New member
אני התחלתי שוב כהרגלי בקודש

לצעוד, אז אתן מוזמנות לצעוד איתי, כבר יומים צועדת מקיפה את הרחוב שלנו פעמיים והרגלים שלי כואבבבבבבבבבבבבבבבבבותתתתתתתתתתתתתתתתתתתת מאודדדדדדדדדדדדדדדדדדדדדדדדדדדדדדדדדדדד, אבל בסוף אני אהיה רזה
(או שלא).

למעלה