שבת שלום

שבת שלום ../images/Emo23.gif

היי, רציתי לשאול על סיוטים בשינה, סיוטים שחוזרים על עצמם..על שינה קצרה של שעתיים וקשיי הירדמות. בבית שלי אני ישנה כמו מלאך כל עוד ישנים איתי. לפעמים זה החבר ולפעמים זה דובי (לא לצחוק!!). חדר חשוך, איזור שקט, הריח של הכביסה שלי במיטה... אבל אצל החבר אני לא מציחה לישון. אנחנו עובדים חמישי ושישי בלילה וחוזרים ב6 בבוקר הביתה. ב7 אחרי מקלחת נכנסים לישון. הוא ישן עד 5 בערב, אני ב11 כבר ערה. אני עייפה ומנסה להיכנס אליו למיטה אחרי שעה שעתיים אבל רק מתהפכת ומפריעה לו לישון... אני שוכבת ערה במיטה וחושבת על כל דבר אפשרי כמו בישול, נהיגה, מוזיקה, עליו, עבודה.. ולא נירדמת. כשאני ישנה אצלו בלעדיו יש לי סיוטים. אני חולמת המון שהוא בוגד בי ומתעוררת מזיעה ובוכה... וכשאני איתו אני חייבת להרגיש מאוד קרובה אליו (חיבוק\כפיות\יד ביד) בשביל להירדם וגם אז ישנה שינה מאוד קצרה, מה שאצלי לא קורה... אני לא מעוניינת בטיפול, אני אדם מאושר ומאוד בטוחה באהבה שלי אבל חלום זה חלום ושינה זאת שינה, אין לי שליטה על זה יש דרך להרגיע את הגוף ולגרום לו לישון יותר עמוק ויותר זמן?? אולי תרופה טבעית? תודה

elhanan10

New member
לא ניראה לי שיש דרך לשלוט בתת-מודע...

היינו, במה שאת חולמת, אבל את יכולה לנסות אולי שיטות שונות של הרפיה או מדיטציה פשוטה לפני השינה. זה עשוי לעזור בשחרור מתח השרירים, ולכל הפחות- זה בטח לא יזיק. מצאתי מאמר שיכול לעזור לך כאן. שימי לב ללחוץ על תתי הפרקים שמהווים קישורים למאמרים מפורטים יותר. בהצלחה ושבוע טוב!

למעלה