שבת שלום

שבת שלום

פה השבת נכנסת עוד שעה אז שיהיה לכולכן\ם שבת שלום ומבורכת מהנה ומעניינת נפגש ביום ראשון ביו'ש

ממצים את השבת עים המון מנוחה במלא מובן המילה

נחים נחים נחים בשבת ומחר יום ראשון שבו כאמור לא עובדים פה אנחנו נוסעים לחברים שהפסידו בהתערבות איתי לעשות ברביקיו בחצר שלהם באיזי ,,,, ונקווה שיהיה נעים בלי לחץ גם לא בתנועה חזרה הביתה שיהיה לכולנו שבוע טוב ומבורך ונמשיך להשתמע בהמשך שבוע טוב ומלבלב אוהבת

לולי72

New member
לנו הייתה שבת כיפית

לירון היה בבית והזמנו אלינו חברה של יובל שבאה לפני הצהריים ושתיהן שיחקו בבריכה שבמרפסת שלנו, ניקו לי את החלונות והשפריציו לכל עבר, הן אכלו איתנו צהריים, עשינו לשתיהן "קעקועים" בצורה של פרחים, נהנו והלכו לישון עייפות אך מרוצות. אחרי הצהריים הלכנו לפארק הגדול, יובלי שיחקה שם ואח"כ עלינו להורים שלי ומשם ירדנו ברגל, הליכה מה זה מהנה ונעימה, היה ממש כיף. בהמשך השבוע מתכננים לנסוע לת"א ללונה פארק ולצפארי, לנסוע ברכבת, ליובלי יהיו חוויות (למרות שכבר נסעה ברכבת כמה פעמים), נישן בת"א אצל גיסתי ונעשה חיים. זהו בינתיים, שיהיה לכולנו שבוע טוב.

לולי72

New member
נזכרתי בעוד משוה - מי רוצה לעשות איתי הליכה?

רוצה להתחיל היום שוב לעשות הליכה בערך בין 19:00ל -20:00, אז מי מצטרפת אלי? אבל אני מזהירה, אני הולכת מהר, מהר, מהר.

S r 35

New member
ואני מחפשת שותפה להליכה בחיפה

רוצה להצטרף

לולי72

New member
יש לי את לירון

אבל זה לא פייר, את כבר הורדת יפה במשקל ואני פדלאה שכמותי רק מדברת, לך יש פור עלי :)

דפנה שלחי תמונה שלך אחרי הירידה

תשלחי תמונה שלך אחרי ההרזיה תני לנו לפרגן לך - מותר לא?

W a r r i 0 r

New member
../images/Emo119.gif הליכה ברחובי העיר?!

יפה יפה....סימן שאני לא היחיד שעושה את זה..:)

למעלה