שבת שלום .

תמר שרוני

Active member
אני מאד אוהבת את תוכניות האקטואליה ,ונוהגת לצפות בהן בטלביזיה , עם עדיפות לערוץ 13שתוכניות האקטואליה שלהם נראות לי יותר רציניות ופחות פרסומות . בשנה האחרונה מאד התאכזבתי מהערוץ . זה התחיל בתוכנית הישרדות , כשגם ההפקה וגם גיא זוארץ נתנו עדיפות ויחס שונה לקולגה שלהם [הבוזגלוס] אסי בוזגלו .זה היה מאד בולט גם בהתנהגות של גיא ,[יעקב הילד גדול] . בנוסף , רציתי לדעת , כשהיו ההצבעות לשורד האהוב ביותר ולשורד האחרון , האם היה רואה חשבון או עו"ד שהיה נוכח בזמן ספירת הקולות ?
לי סיום הישרדות השאיר טעם רע מאד בפה , מה גם שהתוכנית המחליפה [הפח הגדול ] יצא משעממת בצורה נוראית .
כעת נותנת עדיפות לערוץ 12 ולעיתים ל כאן 11 .
ואפרופו ערוץ 12 בתוכניות של אילנה דיין , כשיוצאים לפרסומות היא מכריזה "עוד דקה חוזרים" . ובכן בדקתי את אורך הדקה בשעון של א. דיין , דקה שלה שווה 10 דקות בשעון שלי . מי שלא מאמין מוזמן לבדוק .
שבת שלום לכל בית ישראל .

k-don

Well-known member
אני מאד אוהבת את תוכניות האקטואליה ,ונוהגת לצפות בהן בטלביזיה , עם עדיפות לערוץ 13שתוכניות האקטואליה שלהם נראות לי יותר רציניות ופחות פרסומות . בשנה האחרונה מאד התאכזבתי מהערוץ . זה התחיל בתוכנית הישרדות , כשגם ההפקה וגם גיא זוארץ נתנו עדיפות ויחס שונה לקולגה שלהם [הבוזגלוס] אסי בוזגלו .זה היה מאד בולט גם בהתנהגות של גיא ,[יעקב הילד גדול] . בנוסף , רציתי לדעת , כשהיו ההצבעות לשורד האהוב ביותר ולשורד האחרון , האם היה רואה חשבון או עו"ד שהיה נוכח בזמן ספירת הקולות ?
לי סיום הישרדות השאיר טעם רע מאד בפה , מה גם שהתוכנית המחליפה [הפח הגדול ] יצא משעממת בצורה נוראית .
כעת נותנת עדיפות לערוץ 12 ולעיתים ל כאן 11 .
ואפרופו ערוץ 12 בתוכניות של אילנה דיין , כשיוצאים לפרסומות היא מכריזה "עוד דקה חוזרים" . ובכן בדקתי את אורך הדקה בשעון של א. דיין , דקה שלה שווה 10 דקות בשעון שלי . מי שלא מאמין מוזמן לבדוק .
שבת שלום לכל בית ישראל .
היי, אני אוהב לצפות בתוכניות ב catchup ולדלג על כל הפרסומות (כולל לרוע המזל גם על פרסומות חשובות כמו הנושא של הקורונה)

נערך לאחרונה ב:

יוליקה

Member
מנהל
ממש מסכימה עמך!! אלא שאני נמנעת מלצפות בכל תכניות הריאליטי כולל של ערוץ 12.
אילנה דיין לטעמי ממש לא אובייקטיבית והתכניות שלה מבושלות כלומר התשובות שהיא מקבלת
ממש לא לשאלות ששאלה כלומר היא לוקחת תשובה ומלבישה אותה על שאלה וכך היא מקבלת
את המסקנה שהיא סימנה מראש. עוד דקה נשוב - זה סלוגן מהתכניות הראשונות שלה, כשאז
הפרסומות באמת היו קצובות בזמן....

יוליקה

Member
מנהל
אני דווקא צופה בערוץ הראשון כי שם באמת יש פחות פרסומות...
לא מפסידה אף תוכנית של המרדף...
ואת הסדרה על אויבי ישראל: יאסר ערפאת, אסאד, נאצר...
תכניות ריאליטי למעט תכניות בישול אני מדלגת...

למעלה