שבת שלום

שבת שלום

הרבה קלסתרים נדמה עוברים מול עיני הגלגל מסתובב ואני צריכה להחליט לאן אני הולכת ומי יהיה לצידי הרגשה של עצבות הלחץ נמשך נסה לראות את נקודת השקפתי היא כה שונה משלך ואיני יכולה לומר מדוע אני חשה כך היום לחץ עצום על מוחי הנך יכול לעזור לי ולהרפות את המתח הלחץ נמשך כל הזכרונות מסתובבים בתוך מוחי עולמי מסתובב ואני צריכה להבהירו כדי להבין לאן הוא מוביל אותי עם כל שביליו המסתפעפים קשה לי לחשוב הלחץ נמשך נסה לראות את נקודת השקפתי אני יודעת זה מוזר לך אך עלי להסביר מה זה לחוש בצורה כזו מועקה שמושכת אותי מטה מטה ואני רוצה להרגיש חופשיה הבדידות אינה טובה והלחץ נמשך עוד ועוד...

אחותי המתוקה

הנה באתי לחבק כתפך לחמם את לכך הכואב בכדי לתת לך רגיעה לתת לך להשען עלי קמעה בואי אחותי המתוקה החיים יזרמו הלאה ואת תראי ממרחק הזמן שהחיים יפים ונעימים שסביבך המון אהבה

ransky 2111

New member
ברברית מוזהבת!

אני כל כך מבין לתחושתך, כי אני באותו המצב, בעידן המתירנות המלא בבילבול, אני לפעמים מאבד את העשתונות. אולי תכתבי לי אולי אתעודד, ואולי אמצא שפה משותפת. אולי אני לא כמו שציפית, אך אני אדם עם רגשות. אני לא יודע אם אני יכול להשתלב בחייך, אך בוא נתחיל וניראה לאן זה מוביל. כי לא טוב להיות לבד, בגלגל החיים.

רנסקי מנסיוני

החיים מלאי הפתעות ואנשים שנכנסים לחיינו לא טוב להיות לבד אתה צודק אז למה אנשים טורחים כל כך לפגוע באחרים? ברברית

למעלה