שבת שלום

שבת שלום

הייתי בסמינר של שלושה ימים. אחת ההרצאות שהייתה שם העביר אותה גיבור הספר "אל עצמי". כששמעתי אותו מדבר החלטתי לשאול פה שאלה שהיא די ישירה ילדים הגדלים במשפחה אומנת, איך אתם מתמודדים עם שני העולמות? הרי משפחה אומנת היא עולם אחד, ומשפחה ביולוגית היא עולם אחר אשמח אם תוכלו להתייחס לשאלה זו ובכלל אם ברצונכם לספר דבר מה שעל ליבכם. כמובן שלכתוב רק בכינוי וללא פרטים מזהים שיהיה לכולנו שבוע טוב חגית

אל עצמי?! ציון?!?!

הספר שגלילה רון פדר כתבה?!? ציון? ציון והחברה בתיה? מ.. אממ.. בית שאן?!?! אם כן, אז.. הוי אני כ"כ הייתי רוצה להיות שם במקומך ו.. אם יש לך דרך כלשהי ליצור איתו קשר(להזמין אותו לבית ספר שלי) אשמח! ואם אני סתם הוזה אז.. סורי\=

ברוך הבא

אתה לא טועה בכלל, אני מתכוונת להזמין אותו לכאן לאירוח שנוכל לשאול אותו שאלות ופה באמת תוכל לשאול את השאלות ובכלל אתה מוזמן לשתף מחשבות הרגשות רעיונות וכל דבר שעולה על דעתך כאשר זה יצא לפועל כמה ימים לפני זה אני אודיע על כך פה ובפורמים נוספים אל דאגה... אשמח לדעת עוד פרטים אם אתה מעוניין לספר על עצמך מה הקשר שלך לאומנה

אממ אני בת..

ו.. אין לי שום קשר את האמת לאומנה.. סתם נכנסתי לפורום כי זה נשמע לי מעניין.. מקווה שיש לי פה קצת מקום.. אממ.. אני אשמח להיות פה באירוח.. אבל.. אני רוצה להציע לבית ספר שלי להזמין אותו להרצאה. (עכשיו שאמרת שהוא מעביר כאלה נראה לי שהבצפר שלי אפילו ישמח עם קצת לחץ..) לכל מקריי..יומצויין:]

אהלן וברוכה הבאה

את יותר ממוזמנת להיות פה איתנו. אם יש דברים שמעניינים אותך לשאול הרגישי חופשי טוב לראותך חגית

צר לי שכך אתה מרגישה

אני יודעת והרגשתי את התחושות הללו מה שאני ניסיתי לעשות הוא למצוא את הנישה שלי לראות לאן אני יכולה להתאים איפה יכול להיות לי טוב יותר להתחבר אל אנשים שהיוו לי תחליף למשפחה, חברים קרובים אבל גם ידעתי שהתחושות הללו קיימות והם חלק איפשהו מהחיים ונתתי להם לשטוף אותי אבל גם ידעתי שהם יעברו אז יש תקווה.... ואני מקווה שכאן, תרגיש שאתה שייך אתה מוזמן לכאן בכל עת וזמן חגית

Angelliq

New member
נשמע הזוי לחלוטין

ציון כהן הוא ילד וירטואלי. הוא לא קיים במציאות. גלילה רון פדר, מחברת סדרת הספרים "אל עצמי" בעצמה אומרת שציון כהן הוא אוסף של כמה ילדים שהיו אצלה באומנה.

למעלה