שדה התעופה "יתרו" - ושיתוף פעולה דרוזי בריטי.

kabulkabul

New member
שדה התעופה "יתרו" - ושיתוף פעולה דרוזי בריטי.

לקח עשרות שנים לפענח את "טבח-קאטין" כ"טבח חאטין" (( כפר חיטים - קיברו של "היתרו" ((יתרו ))

kabulkabul

New member
"פויה-שדונים" במערכת הפוליטית....

היום הוא היום הגדול של "פויה-שדון-המזרח התיכון" - הולכים לבחירות בין "יצרני רגלי צפרדעים" לבין "מפטמי אווזים" לבין "יצרני פסטרמה" לבין "מגדלי הבקר להקפאה" לבין "יצרני הטנקים"..... "המוות" הוא שם ה -סיפור . "פויה-שדונים בכל מקום שיש בו ילדים תמימים

kabulkabul

New member
מי יבקר ברפת שמאכילה את תינוקותינו?

אירלנד רחוקה מאיתנו - וכמובן שאין לנו צ"אנס להגיע לבקר את הרפתות שמחלבן (( או שלא??) מיוצרת אבקת החלב של "סימילאק". הוספתי "או שלא" כי יתכן שחלב מגיע באבקה מכל מקום אחר - אל האי שלכם אירלנד. אז בבקשה - מי שמתגורר באירלנד ויכול לנצל את "יום ראשון" לבקר את הפרות שנותנות "סימילאק" לתינוקות בישראל.... אני מבקשת לדעת - האם הפרות ניזונות מתזונה רגילה של פרות או שהן אוכלות מזון מהונדס כמו "לפת גמדית" וכדומה. אני אהיה בבעיה אם מישהו ישאל אותי לגבי מזונות שמיוצרים בישראל - אם אני מוכנה לקפוץ לבקר את "היצרנים בישראל" - אבל כשנגיע לנהר נחצה אותו. אז - בבקשה..... שיעורי בית אינטרנטייים לגולשים "חסידי אומות עולם" - תנו מידע על מזונן של הפרות של abbott - המילה abbott בישראל מתארת את "אברהם יצחק ויעקב" מהתנ"ך אבל משתמשים בה ב"בית אבות" - מקום של זקנים - שמועברים לשם נכים לעת זקנה.... . מה היינו עושים בלעדיכם באירלנד? אתם התקווה של התינוקות הישראלים. תודה.

למעלה