שהקבלן שורף העירייה משותקת

prince amir

New member
שהקבלן שורף העירייה משותקת

ובכן הייתי רוצה להעלות נושא די חשוב שלפי דעתי אין העירייה מטפלת בנושא זה כראוי. אתמול, ברחוב הגביש באיזור התעשיה הישן, החליט קבלן לבנות בניין חדש באיזור, אך כיצד מנקים את השטח עם כל הזבל??? עושים ערימה, ושורפים !!!! למה, תשובה פשוטה, יותר זול לשרוף מאשר להוביל לפינוי פסולת, כל קילו שיעלה באש פחות קילו ישלם הקבלן. בפניה שלי אל מוקד העירייה, הגיע למקום אחרי 5 דקות הפיקוח העירוני, נגיד זאת לזכותם, אחרי שבדק הפקח את השריפה המתוללת במקום, הגיע גם כיבוי אש, אך הפלא ופלא, אחרי 5 דקות גם הפקח וגם כיבוי אש נעלמו מהשטח. האש המשיכה לדלוק, והקבלן עם צינור קטקטן של מים משפריץ על ערימת הלהבות הענקית. כל איזור יד יצחק והסביבה נעטף העשן לבן, מסריח של פסולת ואחת כמה וכמה גם חומרים לא כלכך בריאים כגון פלסטיק וכו... למחרת עוד נשאר עשן בתוך הערימה שפונתה כבר במצב חצי משקל על ידי הקבלן כאשר כל האיזור כאן מסריח. פניה מול מחלקת פיקוח נאמר כי הקבלן קיבל קנס והזמנה לדין. תודה רבה לעירייה, אבל האש המשיכה לדלוק, לזה כבר לא היתה תשובה לעירייה. אולי העירייה יכולה לספר לכולם סיפורים אבל לא לי, יש חוק והחוק נקראה חוק למניעת מפגעים סביבתיים בניהם ריח ושריפה. על פי חוק זה יכולה בקלות העירייה לשים סוף לשריפה לכבות את האש ולחייב את הקבלן על הוצאות הכיבוי, מדוע בחרו שלא לעשות זאת??? אני לא יודע ואני משאיר את הדבר למשרד לאיכות הסביבה והמשטרה הירוקה לחקור את הנושא. אבל אני בטוח שעם הייתי אני שורף את הזבל שלי מול החלון של ראש העיר כן היו מכבים את האש. ולמה לא פוחד הקבלן מהדו"ח ??, הקנס שיקבל יהיה פחות המעלות שתעלה לו לפנות את הזבל. רק לתשומת לב התושבים!

למעלה