[שהרבה זמן לא היה] פ
ייליסט יום ב'(?)

bigwill

New member
[שהרבה זמן לא היה] פ../images/Emo131.gifייליסט יום ב'(?)

אז מלא זמן לא היה פה פלייליסט שזה דווקא בין הדברים שהכי אהבתי בפורום. אז לקחתי יוזמה, תתבעו אותי
---- הפעם יעלה הנושא של משטרע! החברים הכי טובים של הראסטות ושלנו
הכחולים בפינה, חוקר טוב חוקר רע, דוחות תנועה, וספליפים שנכבים בלית ברירה.. (משורר אני.. חבל על הזמן) אז חבר'ה קדימה.. כל אחד שיזרוק איזה טיון טוב על האנשים ששומרים עלינו מפורעניות (לא עלינו!! טפו טפו טפו). בהצלחה, Bless.

bigwill

New member
Gregory Isaacs - Mr cop

יש גם את הversion של השיר שהוא לא רע בכלל :]

DuBsYs

New member
Bunny Lie Lie - Babylonian (המקור מ1981)

טיון חזק מאוד SKUNKRIDE ניגן אותו ביום שישי האחרון בסלאו אני לא משוכנע שהשיר הזה נכתב דווקא על השוטרים למרות שלאוזניים שלי נשמע כאילו השיר נכתב על המשטרע.

Ras Or

New member
אתה פיוטי היום

Junior Marvin - Police & Thifes (איזה נדוש אני הא? =] ) Alborosie - Herbalist לפי מה שעלה לי בראש BLESS.

Gouzita

New member
רואים שגם אתה נפלת לאבטלה../images/Emo8.gif

Marley- I shot the sheriff (המלך) Bob
Sheriff john brown always hated me, for what, i dont know, Every time i plant a seed, He said kill it before it grow..

Gouzita

New member
אוף כל שניה עולה לי עוד

Eek a Mouse- Police in helicopter (תקנו אותי אם לא הוא המקור)

bigwill

New member
גוזי לכלכת.. ;]

Police in Helicopter A search Fi Marijuana Policemen in the streets Searching fi calli Weed משהו כזה :]

skunkride

New member
מהפלייליסט של הימים האחרונים

Earl Zero - Please Officer "please officer don't be like a warrior, cause you carry more guns than an aircraft courier" Joseph Hill - Police Man Jah Lloyd - Police & Soldier ועוד אחד שהוא לא בדיוק רגאיי אבל עדיין באזור : The clash - Police On my Back

ב ז ו ק ה

New member
קצת מהחדשים

Baby cham - Weh dem feel like Aidonia - King fish a come Marlon Asher - Ganja farmer ואחד מהישנים והיפים: John Wayne - Call di police

למעלה