שוברי גלים (1 וחצי )- שבוע שני

Roei152

Well-known member
מנהל
שוברי גלים (1 וחצי )- שבוע שני
ככל יום אעלה לכאן את תקציר הפרק. לאחר שצפיתם בו אתם מיוזמנים לשרשר לפרק את תגובתיכם!!!

Roei152

Well-known member
מנהל
פרק 29
בונדר שולח מסר לצ'ילי: הזהב תמורת שחרורה של יעל. עמרי ונאור מגלים שיעל נחטפה ומערבים את הוריה. ניקו מאבדת אמון בדבש בעקבות התגליות האחרונות ומחליטה לעזוב את החוף.

Roei152

Well-known member
מנהל
הסדרה מתקדמת !!!!
אהבתי מאוד את השבירה של ניקו מבחינה רגשית , כפי שכבר כתבתי כאן לדעתי הדמיות קרות נורא ביחסים בינהם . נאור הסנוב הזה ממשיך וממשיך ולא מפסיק ודבש הוכיח לי (צדקת שיר) שהוא נאמן לחבורה!!!!

Roei152

Well-known member
מנהל
ועוד משהו חשוב
איך שצ'ילי מולל בידייו את הזהב גרם לי לחשוד בכוונות שלו. הוא מולל את הזהב בכזו תשוקה כאילו לא אכפת לו מיעל וממה שקורה לה. אם היה אכפת לו מיעל היה מוציא את התיבה בלי לחשוב פעמים ורץ אבל זו רק השערה שלי.

שיר m

Well-known member
ניקו-מקסים-דבש היה מרגש
בקשר לנאור, אני דיי בטוחה שהוא רץ אחרי צ'ילי... נראה לי שבפרק הבא הוא יעמוד מולו.
&nbsp
עכשיו כשגילינו שצ'ילי מחביא את הזהב, מעניין אותי איפה באמת הוא היה כל הזמן הזה ולמה הוא החליט לחזור...

Roei152

Well-known member
מנהל
פרק 30
נאור מגלה שהזהב אצל צ'ילי והוא לא מתכוון לוותר עליו למרות שחייה של יעל בסכנה. רומי חוששת לאבד את קמפיין בגדי הגלישה שמורנו הציע לה. שפירו מגרש את בוני ובבר מהחוף.

Roei152

Well-known member
מנהל
פרק 31
צ'ילי ונאור מחלצים את יעל מבונדר תמורת הזהב המזויף. עמרי חושד בנאור. בוני ובבר דורשים להצטרף לחבורת הגולשים ולגור במועדון, אך ניקו מתנגדת בתוקף.

Roei152

Well-known member
מנהל
פרק שבאמת מקדם את העלילה
הי רגעים מאוד יפים בשני הפרקים האחרונים והעלילה מתחילה לרוץ בקצב מסחרר . לפי מה שגיורא חמיצר(לא היה שותף ביצירת שוברי) אמר פעם המחצית הראושנה זו רק הקדמה, אבל המחצית השניה רצה כמו סרט. מעניין מה נאור עושה עם הזהב ? משום מה לא מוצא חן בעיני איך שהוא התעסק בו.

Roei152

Well-known member
מנהל
פרק 32
ניקו ומקסים מנסים להתרגל לדיירים החדשים. יעל לא מעיזה להתמודד עם הכעס של חבריה שמאשימים אותה בשקרים ובבגידה. נאור מנסה לשכנע את החבורה לקבל את יעל חזרה, הם עורכים הצבעה וזוכים לביקור מפתיע.

למעלה