שוב אני

שלומצי

New member
שוב אני

לא לא החלמתי, אבל אני מנצלת הפוגות בחום ובשאר החולרות בשביל לקרוא ולכתוב כאן. אני שמחה לראות שאתם חיים ובועטים ואפילו היה די מעניין בהיעדרי. אז עד שאהיה בריאה ואחזור סופית למסלול (וגם בבית ספר יזכו לראות את זיו פני החיוורות), אני אקפוץ מדי פעם להזכיר לכם שאני חיה. אז ככה שהשכיבה בבית כללה המון המון המון טלוויזיה. אני לא יודעת אם מישהו מכם צפה אתמול בטלוויזיה, אבל שודר בשעה 18:00 בערב, הסרט על הרוצחים של נהג המונית דרק רוט. מלבד זה שכבר מזמן לא ראיתי סרט ישראלי כל כך משכנע ואמיתי, אני חייבת להודות שהוא פשוט לא עוזב אותי, הוא ממש מזעזע. חשבתי הרבה על החברים שלי, על האנשים שסביבי בבית ספר, אם הם היו מסוגלים להדרדר לכזה פשע. אני מכירה הרבה כאלה שלא שמים זין על כלום, שמבריזים משיעורים, שמעשנים בהפסקות, אבל מכאן ועד להגיע לפשע של ממש? קשה לי להאמין, אבל גם לחטה``ב סמדר בהרצליה היה כנראה מאוד קשה להאמין ובסוף קרתה הטרגדיה הנוראית הזאת. איך זה אצלכם?

sharon91

New member
יש לי לידיד

שפתחו לו תיק במשטרה.. כי הוא לא ממש שם זין.. טוב, אני כבר לא ממש ידידה שלו, עכשיו זה רק היי , ביי וכאלה.. פעם היינו ידידים הרבה יותר טובים.. אפילו הצטרפתנו (איך כותבים את זה?!) כמה פעמים.. הוא ממש גרוע בזה, דרך אגב.. וזהו.. בתכל`ס, אני חושבת, שמי שעושה דברים כאלה פשוט מזיק לעצמו, וחבל, בשבילו..

למעלה