שוב עזרה...

Sliner

New member
שוב עזרה...

אני עושה סדר בשירים שלי ואני לא יודע של מי השירים הבאים: הראשון - One Day One Dream - זה של V6? והשני - Ai no Uta - זה של Do As Infinity? בבקשה תעזרו לי! נ.ב. 1)שניהם של אינויאשה... 2)למי שלא יודע השני הוא של הסרט השני של אינויאשה... 3)בדקתי חלק מהזמרות שרשמתם לי ואהבתי את Otsuka Ai! תודה מראש!

Sliner

New member
השירים ששמעתי הם...

השירים הם: Planetarium Smily Sakuranbo ואני מוריד עוד... ^_^

Sliner

New member
מצאתי! תודה על האתר!

לא צריך כבר מצאתי בזכות האתר שSwan Princess נתנה לי... תודה על האתר! ^_^

Tomiko8

New member
בלבלת הכל!../images/Emo6.gif

נתקן אותך: 1. One Day One Dream - Tackey & Tsubasa 2. Ai no Uta - Aikawa Nanase

shui chan

New member
אממם.. נצל"ש :)

אני מקווה שזה בסדר היות ועזרו לך ^__^ אממם.. קודם כל תהיתי לי.. יש פה אנשים שמכירים את Arashi? ואם כן, מה אתם חושבים על המוזיקה שלהם? :) ובכלליות על כל השטויות שהם עושים ^__^ ואממם.. בעיקרון אני מחפשת תירגומים לשירים שלהם [למרות שמההבנה הלא מאוד גדולה שלי הם דיי בנאלים כאלה XD] תודה בכל מקרה :)

Swan Princess

New member
אראשי D:

הממ אני לא מכירה כל כך שירים שלהם.. רק איזה שניים... 0ם אבל אני אוהבת את Jun *___*

shui chan

New member
מי לא אוהב אותו? *__*

סתם.. אבל הוא באמת חמודי :) ואיזה שירים שלהם את מכירה?

Nora Shu

New member
הו, Arashi, Arashi for dream~

הם כאלו אהבה. התחלתי לשמוע אותם אחרי ששלחו לי המלצה לשמוע את La Famila של MatsuJun. ראיתי את ההופעה ואלשחכלשיכשגלשש הם כאלו חמודים!! אני אוהבת אותם: הם קופצניים, יפים, קבציים. לרוב אני נהנת D: המוזיקה, הליריקס גם
, די בנאלי, אבל נו, זה ג'ייפופ, אי אפשר לצפות להרבה. XD XD אני מציעה לך לחפש בגוגל

shui chan

New member
חיפשתי :)

מצאתי רק של ממש מעט שירים וברוב המקומות גם לא היה את התרגום אלא רק את המילים ^^" בכל מקרה.. הם באמת אהבה

Magma99

New member

shui chan

New member
את סאקורה אני דווקא פחות אוהבת

אני מאוד אוהבת את - Kansha Kangeki Ame Arashi - הקליפ לא משהו אבל את השיר אני מאוד אוהבת :) http://www.youtube.com/watch?v=32GyVQdNpxU ואת - Lucky man - ההתחלה כ"כ מגניבה ובכלל מהשירים [והקליפים] הטובים שלהם ^__^~ http://www.youtube.com/watch?v=sImzayz4VcY&mode=related&search= וכמובן מטסוג'ון
~ לה פמיליה שלו ממש יפה 3>

למעלה