שוב עיכוב בפרויקט שיפוץ אחוזה הכושל

ATAF151

New member
שוב עיכוב בפרויקט שיפוץ אחוזה הכושל

כזכור השיפוץ הראשון התעכב בגלל שהעירייה לא צפתה שבחורף ירד גשם. כעת החלק השני של השיפוץ שהיה אמור להתחיל מיד אחרי החלק הראשון, עדיין לא החל. לטענת העיריה השיפוץ יחל תוך מספר שבועות, ולהערכתי עד שהוא יחל שוב ניכנס לחורף ואז שוב נגלה שבחורף יורד גשם. אישית, אני גם לא מתפעל מהשיפוץ הראשון, אולי היו לי ציפיות מוגזמות, אבל הדבר היחידי שאני שם לב אליו הוא הורדת קוויי החשמל.

אז ככה.... פרוייקט שיפוץ אחוזה אינו כושל

להיפך - הוא פרויקט מוצלח שיצר מרחב, נוחות ונינוחות נפלאים שעוד לא מיצו מהם את המיטב (זה יקרה כשהכל יסתיים, אני מניחה). השיפוץ איכותי ואסטטי. הדבר היחידי שמעציב אותי, הוא הזלזול של המשתמשים ברחוב (במקרה זה כנראה המציגים ביריד האומנים) שהשאירו אחריהם אתמול את הלכלוך שצילמתי (ומצרפת). לגבי חלק ב' - טוב שעיריית רעננה פועלת לאט ומונעת את שיתוקו המוחלט של הרחוב הן בעת השיפוץ והן בתכנון כושל כפי שנעשה בהרצליה. אנחנו לא הרצליה. פועלים לאט, יסודי, תוך מחשבה, מעכבים בעת שיש דילמות בנושא השיפוץ, עובדים בשלבים. אני רואה זאת בחיוב.

BellA עלמה

New member
וגם הנוער שמשתמש במדרכוב לעשן נרגילות

יצא לי לראות כמה פעמים קבוצות שלנוער מעשנים על הספסלים

../images/Emo32.gif בפארק, אמש בסביבות 21.30

ראיתי חבורה של בנים ובנות דתיים בקירבה פיזית שאינה משאירה מרווח לספקות, מעשנים נרגילות במרץ. So goes התאוריות של מעורבות הורית, ערכים, ערכי החינוך הדתי ושאר הבלים. (הבהרה: הכותבת מבטאת את דעתה האישית בלבד
)

qrst1 האחת

New member
שלא כמוך - אני מתפעלת מאוד מהשיפוץ הראשון...

בשבוע שעבר טיילתי לי בהנאה - ( למרות החום...) ברחוב אחוזה, שהיה הומה באדם בדיוק כמו לפני השיפוץ... אני לא רואה בעייה אם השיפוץ יתעכב מכל סיבה שהיא... אצלי שיפוץ הולך תמיד עם עיכוב...לא זוכרת שאי פעם שיפצתי, אני או מכריי- ולא היה עיכוב... אם התוצר המוגמר לא היה לרוחי - הייתי מתלוננת... ואם התוצר הוא לרוחי - כמו השיפוץ באחוזה...אני מאמצת את האימרה "כל עכבה לטובה..."

shian

New member
גם בעיני אחוזה המחודשת מקסימה

ומבחן התוצאה בהחלט מצדיק את המאמץ. ההערה היחידה שלי היא לגבי פינת השעשועים שבנו שם - אין ספק שמי שעיצב אותה מאוד מוכשר אבל גם אין שום ספק שאף פעם הוא לא היה עם ילד בגן שעשועים: מתקנים מאוד אסתטיים אבל לא מתאימים לשום גיל.

כמו כן הספספלים ממתכת, מתחממים בחום

הלוהט, ואין צל שיושיע... העצים ? יקח להם כמה שנים טובות עד שנראה מהם מעט צל... כמו כן עמודי השיש שציפו אותם מחדש עלאק נראים עמו נזם זהב באף חזיר על הבתים המכוערים שזקוקים לשיפוץ דחוף ביותר... כמו כן, שכחו להכניס רובה בין חתיכות השיש.. עבודה מכוערת והכל נראה כמו טלאים שלא קשורים אחד לשני.... כמו כן, הבלטות על המדדרכות לא מחוברות כמו שצריך, ואפשר בקלות למעוד ולשבור את הראש חס וכרפס. כתבתי "להם" לא הגיבו... יופי.

אה.. עוד משו... מי היה ביום רביעי

אחר הצהרים במדרחוב אמני רעננה? לא הגזימו קצת? "אמני רעננה"?? היו שם שניים וחצי דוכנים עלובים ממש, ועוד הטריחו אותנו לצאת בחום הזה החוצה. אפילו הילדים התלוננו שאין מה לראות. אוףףףףףףףףףףףףףףףף.. כמה פרסומות?? הרבה רוח וצלצולים וגשם איייין....

Mapno

New member
כמה שאלות לגבי השיפוץ

קודם כל ברכות על הפורום החדש-ישן :) אשמח לקבל התייחסות למס' שאלות: 1. מהו הצפי לסיום השלב הזה אחרי שלוקחים בחשבון חגים, גשמים וכו'? 2. האם לאחר ביטול מפרץ החניה יש כוונה להגביל את החניה ברח' המעלות (או חלק ממנו) לתושבי הרח' בלבד? 3. אם לא - האם ישנו פתרון אחר שמיועד לדיירים שהיו חונים במפרץ? 4. באיזה שעה העבודות יתחילו בבוקר ומתי הן מסתיימות בערב? ורק כדי לוודא - האם יש תכנון לעבודות ליליות באיזור? 5. האם אמור להשמר נתיב מעבר לעגלות תינוק לאורך כל הקטע? 6. האם נעשו/יעשו באיזור פעולות הדברה כנגד ג'וקים/עכברים ושאר מזיקים? תודות מראש ושבת שלום לכולם

ש ק 1

New member
שאלות לגבי השיפוץ

ברכות להצטרפותך לפורום שמחתי לקרוא את שאלותך ואני סבור שזה המקום להצטרפות נציג העירייה אשר יענה אל שאלותיך ושאלות נוספות של תושבי העיר

שיפוץ אחוזה

מרעננים את אחוזה בשבילך! - השלב השני בעבודות השיפוץ ברחוב אחוזה בין הרחובות ז'בוטינסקי לקאוזנר תחלנה בימים הקרובים. חדי העין וודאי ראו שהאזור כבר מגודר ומשולט בשלטי אזהרה. בכוונת העירייה לסיים את עבודות התשתית הגדולות(הנחת צנרת והטמנת קווי החשמל) עד תחילת עונת הגשמים (תחילת נובמבר). - עיריית רעננה איננה מגבילה חניה ברחובות העיר לתושבים ושאינם תושבים. - העבודות ברחוב יבוצעו בהתאם לשעות העבודה המקובלות ותחלנה בשש וחצי בבוקר לערך ותסתיימנה בשעה שמונה בערב לערך. לא מתוכננות עבודות ליליות ברחוב למעט עבודות הנחת קווי החשמל המבוצעות על ידי חברת חשמל בשעות הלילה בדרך כלל. אם תהיינה חריגות בשעות העבודה הנובעות מצורך מיידי תיידע העירייה את התושבים. - בעת עבודות השיפוץ יישמר תוואי מעבר נוח ונגיש להולכי רגל. - מפגעי עכברים ודומיהם מטופלים על פי הנדרש בשטח. איילת גרדמן דוברת העירייה

Mapno

New member
איילת שלום

ראשית תודה על ההתיחסות אשמח לקצת יותר פירוט בנושאים הבאים: 1. עיריית רעננה מגבילה את החניה לתושבי הרחוב (משעה מסויימת) בז'בוטינסקי, באליעזר יפה ואני מניח שבמקומות נוספים. האם יש כוונה לעשות משהו דומה לתושבי המעלות? האם ישנו פתרון אחר? 2. ג'וקים זו מכה קיימת באיזור. אני מניח שאחרי שיהרסו את המדרכות מטבע הדברים יהיה להם מקום נוח להתרבות (עם הלכלוך, רטיבות וכו') האם נעשה /יעשה משהו בנידון או שיש צורך בפניות למוקד? ושוב, תודה על ההתיחסות

ש ק 1

New member
איילת שלום

איילת אהבתי את הצטרפותך לפורום ואני מקווה כי נשמע ממך בקביעות

איילת, ברוכה הבאה ../images/Emo24.gif

יש לי התייחסות רק לפרט מידע אחד, שאיננו נכון: העירייה, כפי שכבר אמר כאן מישהו לפני, מסמנת בלבן (חניה לתושבי הרחוב בלבד מחמש אחה"צ עד שש בבוקר) את הרחובות אליעזר יפה וז'בוטינסקי (מאחוזה עד אוסטרובסקי). כמו כן יש דיון בהליך מתקדם בעירייה לגבי סימון הרחובות קלאוזנר, הרצוג, המעלות וברנדיס עד רח' אוסטרובסקי. יש גישות לכאן ולכאן אולם המגמה היא - כפי שהובהר לי לאחרונה - לאשר את הסימון, רק משש או שבע בערב על מנת לאפשר למבקרי אחוזה חניה בשעות הפעילות המסחרית. לגבי ג'וקים, שמעתי כבר ממס' א/נשים, בלי קשר, (בכללם מלי פולישוק בשיחתנו על המינהור) על מכת הג'וקים המעופפים. אני לא חושבת שזה קשור לשיפוץ אחוזה. האם ידוע לכם מכך? תודה, חנה

Mapno

New member
אין קשר כרגע לשיפוץ שעדיין לא התחיל

או לזה שהסתיים אבל אני בטוח שאחרי שיהפכו פה את המדרכות לחולות ויתחילו לעבוד על צנרת וחפירות, פוטנציאל ההתרבות שלהם יגדל בהרבה ואני כג'וקופוב שעדיין סוחב פציעה מההתקלות האחרונה שלי איתם בהחלט מודאג!

למעלה