שוב פעם לצערי סוגרו את הבארבי

שוב פעם לצערי סוגרו את הבארבי

הבארבי בכפר סבא שוב נסגר בגלל צו סגירה של סגנית ראש העירייה מה הבעיה של העיר הזאת? אז יהיה כאן מועדון מה קרה? שיבואו כבר להביא אישורים עד שלא יהיה אישורים לא יפתחו את הבארבי

דעתי...

תראה, אני בהחלט מעריך יוצרים ישראליים, אני באמת אוהב מוזיקה ישראלית, ובמיוחד רוק עברי, אני חושב שזה אחד מהדברים הטובים שיש למוזיקה לצעירים בארץ. אבל, ללא אישורים מהערייה, כל אדם אשר נכנס למתחם הבארבי מצא בסכנת חיים. כל עוד אין אישורים, כלומר אין אישור של מכבי האש, המקום מהווה סכנת חיים.

זה לא שהם לא ידעו על זה

כי הבארבי כן ידע שצריך אישורים והכל אבל פשוט העירייה שלנו תפוקה מנהלי הבארבי ראו שלא מביאים להם אישורים עדיין ואמרו שנפתח את המועדון ויביאו לנו כבר אישורים שיראו שזה נפתח כמו שקרה בת"א אבל לצערי זה לא קרה כאן כאן ישר הוציאו צו סגירה לבארבי מה הבעיה של העירייה הזאת לשלוח אנשים מהמשטרה ומכבי אש שיביאו להם אישורים שאול מנהל הבארבי רץ אחרי העיריה הזאת לפחות חודשים וחצי והעיריה המפגרת הזאת לא מזיזה כלום לפי דעתי זה לא כפת להם כל העניין הזה של הרוק בשרון זה באמת מראה שהם לא רוצים את זה כי אם שאול מהבארבי היה הולך לעיר אחרת הם היו מנשקים לו את הרגלים ותוך שניה היה נפתח הבארבי לא כמו כאן הוא אפילו אמר בעיתון "על השרון" לפני שבועיים וחצי שהיה רשום שדחו את ההופעה של אביב גפן שפנו עליו הרבה ערים בשביל שיפתח בארבי אצלהם אך הוא לא ויתר והוא רצה להקיים בארבי כאן אני מקווה מעוד שיתנו לו להקים כאן בארבי מהר שהוא לא יתחרט כי יש כאן קהל טוב! ואני לא רוצה שהבארבי הזה ילך לבזבוז במקום אחר צריך משהו באיזור השרון ובמיוחד בעיר כפר סבא שהעיקר אומרים שהיא "עיר עם תרבות" אבל אני לא רואה שום תרבות בכפר סבא אז הגיע הזמן שיביאו לכאן את התרבות ומיד! ואם תסימו לב מי שגר באיזור כפר סבא אפילו לא תרחו לרשום משהו על הבארבי בכל המקומונים של העיר אין מילה אחת לא על הפתיחה ולא על הסגירה כלום!!!!! פשוט העיריה מתעלמת!!!!! בושה!!!!! ואם תשימו לב בשום מקומון לא רשומו על הפתיחה של הבארבי ולא על הסגירה ואם תקראו בעיתון "על השרון" תשימו לב שרשום שם שהבארבי קיבל את האישורים

למעלה