שוב....

ba r2 0 1 0

New member
שוב....

סמים בכפ"ס... כבר טחנו את הנושא.... אבל מדהים איך הוא כל פעם חוזר לכותרות.... שוב התפרסמה כתבה ב"לוקאל". הפעם על עלייה משמעותית ומדאיגה בצריכת חשיש ובשימוש בסמים בעיר. הכתבה מתייחסת גם למשקאות חריפים (כמובן שלא מדובר על כמויות קטנות) וגם לבני נוער ותלמידים. ואני שואל..... מה יהיה הסוף?!

tamas216

New member
יפה מאד שטחנו

אני בטוח שנטחן עוד ועוד ועוד, אבל אני אגלה לך סוד קטן- זה לא ממש משנה, נראה לך שאלו שצורכים סמים בכמויות גדולות מסתכלים בתפוז פורום כפר- סבא או מסתכלים על הכתבות הפנימיות ב"לוקאל"? וגם אם כן, הם וודאי לא מספיקים לקרוא הרבה מהרגע בו העיתון מגיע אליהם הביתה ועד שהם מגלגלים אותו בוא נגיד... למטרה אחרת. דיבורים לא יעזרו, עד שהמשטרה לא תזיז את התחת (ותסלחו לי על הביטוי)ונתחיל לראות שוטרים מסתובבים במקומות מועדים לפורענות בשעות הבוקר המוקדמות ובתי הספר גם כן יתחילו בהסברה, וכל שנה, לא לעשות שנה אחת בכיתה ט' פעילות של שעתיים ולעזוב את זה שום דבר לא ישתנה. והשוטרים יכולים לטעון הכל- שלא נותנים להם תקציב, שלא נותנים להם כלים, שבתי המשפט לא מגבים אותם ושיותר כיף במקום זאת להרביץ למתנחלים בעמונה וגני אפרת ובהכל הם צודקים, באמת שאני מסכים אתם (אולי חוץ מהסיבה האחרונה) ועדיין... אם יראו תוצאות אולי יהיה לחץ ציבורי להגדיל את התקציב שלהם, לחץ ציבורי לתת להם יותר גיבוי וכלים, הרבה יותר נוח להגיד שהשינוי צריך להגיע מהממשלה- יותר כסף למשטרה ולחינוך ועדיין השינוי יכול להתחיל גם מהמערכות הפנימיות ומשם לעלות.

Shugyman

New member
איפה זה גני אפרת?

"במקום זאת להרביץ למתנחלים בעמונה וגני אפרת ובהכל הם צודקים"

בהחלט בעיה קשה מאוד

בני נוער מאמינים שזה רק לכיף, שזה לא יזיק ולא ישנה כלום. בגילי כבר רואים את המשמעויות לכך, ואלו שהתחילו בסמים הקלים בגילאים מוקדמים יותר לא הגיעו רחוק מדי היום. סמים זה הרס של החיים, ולא רק של אותו מעשן או צורך ספציפי אלא של כל בני משפחתו, חבריו והחברה כולה. כואב.

למעלה