שווה בדיקה: טיולים בארצות ערב

שווה בדיקה: טיולים בארצות ערב ועכשיו שווה בדיקה: ישראלים יוצאי מדינות ערב, חוזרים בשנים האחרונות למדינות מוצאם במסע שורשים. על רוב המדינות הללו, במיוחד לאור חוסר היציבות השלטונית, יש אזהרת מסע של המטה ללוחמה בטרור. פגשנו את אלה שיוצאים לטיולים, ובדקנו כמה זה עולה http://www.mako.co.il/news-channel2/Economy-Newcast-worth-checking/Article-dbe92d520e36231017.htm

Kanoun

New member
אכן כתבה מעניינת! ידוע לי על חבל ארץ בעירק - ארביל, שהוא אתר תיירות סקי ברמה גבוהה מאוד, מנותק לגמרי ממה שקורה בעירק. לגביי לוב וכורדיסטאן - המצב לא יאה למקומיים הלוביים ובטח לא לתייר מכל מדינה שהיא. מרוקו, תוניס וירדן עדיין בטוחות גם לנושאי דרכון ישראלי ../images/Emo13.gif

אלי.

New member
ארביל זה לא חלק מכורדיסטאן ? ואיפה שושנה ארבלי, איפה ? המפלגה שלה גועשת, חיה ובועטת ../images/Emo13.gif

Kanoun

New member
כורדיסטאן יושבת בתוך 5 ארצות. לא כמדינה עצמאית.

אלי.

New member
ארבע ארצות (נשמע כמו רחוב בת"א ...) ולכן (קבלת) העצמאות שלה קשה פי 4 משל אחרים.

LAYLA S

New member
סחתיין על הגוון, מתאים לך סמוק... ../images/Emo250.gif אנשים ממש ממש רוצים לחזור לראות בערוב ימיהם את המדינות מהן נסתלקו ללא שום רצון עם קומה של המדינה הציונית, בעיקר ראיתי כורדים, עירקים ומרוקאים כאלו... נשמע לי כמו חלום, ואני בכלל נולדתי פה. יש לי גם הרבה מכרים/חברים צעירים בגילי שהיו רוצים לטייל במדינות המוצא שלהם, כולנו ניזונים מסיפורים על גבי סיפורים, רוצים לראות את החלום בעיניים... אם תהיה לי אופציה כזאת אני מצטרפת בלי להניד עפעף.

LAYLA S

New member
אני מכווננת אליה מהיום שנולדתי ../images/Emo13.gif ציוץ קטן ואני קופצת.... ../images/Emo160.gif למרות שנראה לי שפנינו עכשיו יותר למלחמה מאשר לשלום ואחוות רעים ../images/Emo4.gif

למעלה