שווה לנסות!

שווה לנסות!

חברות וחברים אתם נתקלים כל הזמן במכתב הזה, כי הוא פשוט עובד! להרוויח כסף בלי לזוז מהבית עצרו לרגע, והקדישו לי ולכם עשרים שניות אם אתם שולחים לוטו הטופס עולה 30 ₪ הסיכוי להחזיר את ההשקעה אפסי במה שאני מציע החזר ההשקעה הוא בטוח וזה עוד לא הכול תקראו ותבינו ..... רוצים לעשות כסף בקלות והרבה? שווה לנסות! זה קל זה חוקי. זו הזדמנות של פעם בחיים שאסור לפספס ! כולנו מחפשים את ההזדמנות הזו, ממלאים לוטו בשביל סיכוי של אחד למיליון , עובדים כל היום ובקושי מכסים את המינוס. אז הנה ההזדמנות שלכם להסתדר באמת. גם אם אתם פסימיים בעניין, שווה לנסות , זה לא ידרוש הרבה מאמץ! המסמך הבא כתוב בלשון זכר אך מכוון לשני המינים: זה עובד! זה לא שטות, לא מתיחה ולא עבודה בעיניים. תראו כמה הודעות שכאלה ישנם בכל הפורומים ..הם אינן שם סתם , זה אמיתי! כל החברים הנ"ל כבר קיבלו את כספם, אתם יכולים להרוויח באותה מידה ואף יותר! ב ה צ ל ח ה! מצאתי את מה שאתם קוראים בדיוק כמוכם עכשיו , במהלך אחד משיטוטי ברשת , נתקלתי במכתב הזה במקרה. המכתב מספר על כך שאנחנו יכולים להרוויח כסף, הרבה כסף בתוך שבועות קצרים. עם השקעה בסיסית של 30 ש"ח בלבד + 6 בולים. המחשבה הראשונה שלי הייתה שזו הונאה מסוג כלשהוא, אמרתי לעצמי "כן, בטח.." הייתי סקפטי , אך הסקרנות גברה על הסקפטיות והמשכתי לקרוא. היה כתוב שם שאם אשלח 5 ש"ח לכל אחד מ6 השמות והכתובות שהיו רשומים במאמר למטה, אוכל להרוויח אלפי שקלים בזמן מאוד קצר. בנוסף, יש צורך להוסיף את השם ואת הכתובת שלך כמס' 6 בתחתית רשימת השמות. ולשלוח לכ300 קבוצות דיון( פורומים וצ'טים ברשת, הכי מהיר וקל זה לכתוב "פורום" בגוגל). יש יותר מ500.000 כאלה וזה פותח אפשרויות לשוק מאוד גדול ( מה שאומר הרבה יותר כסף) אין מלכודת זה עובד! בדרך כלל אני מתעלם ממכתבים מסוג זה, אבל האהבה ותשומת הלב מאחורי מכתב זה, הפשטות והתוצאות העצומות, הראו לי שהוא שונה וכלן החלטתי להשתתף. כדאי להבין שאם מכתב זה ימשיך כמו שהוא אמור להמשיך , אם נניח רגע את חשדותינו בצד. אז לבטח כל אחד מאיתנו ירוויח. התרגלנו להיות כל כך חשדניים , עד שהתחלנו לפספס את הדברים הטובים באמת וההזדמנויות השוות חומקות מאצבעותינו בגלל זה. השאלה ששאלתי את עצמי לפני שהסכמתי לקחת חלק בדבר הזה ששינה את חיי היא: האם זה הגיוני שזה יעבוד? כן, גבירותיי ורבותי ! זה נכון וזה עובד ! האדם שהיה מעלי ברשימה סיפר: "תוך 7 ימים התחלתי לקבל כסף בדואר! הייתי בהלם! הנחתי שזה יגמר בקרוב ולא חשבתי על זה יותר מדי, אבל הכסף המשיך להגיע ! בשבוע הראשון עשיתי 125 ש"ח בסוף השבוע השני עשיתי סכום של 5000 ש"ח, בסוף השבוע השלישי היו לי יותר מ50,000 ש"ח!!! וזה עדיין גדל! עכשיו זה השבוע הרביעי , הרווחתי סכום של יותר מ(תפנימו) 210,000ש"ח, וזה עדיין ממשיך להגיע! זה בהחלט היה שווה את ה30 ש"ח + 6 הבולים שלפתע הפכו להיות כל כך זניחים בהשוואה לרווחים". לתשומת ליבכם, עקבו אחר י ההוראות הפשוטות מאוד ( שיפורטו למטה) ותיראו איך הכסף מגיע. זה קל! זה חוקי! וההשקעה שלכם כאמור היא רק 30 ש"ח ו6 בולים!!! זוהי השקעה אפסית ביחס לרווח המובטח , הסוד וההצלחה של השיטה טמונים בפשטותה ובאמינות האנשים המבצעים אותה. אם כל ההוראות הפשוטות יעשו בתשומת לב, אתם תניבו רווח גדול. התוכנית הזו נשארת מצליחה רק בגלל הכנות וההשתתפות של האנשים המבצעים אותה. אתם תמשיכו את ההצלחה שלה ותעזרו לכל אחד מאיתנו ולעצמכם, וזה בעצם כל העניין! להלן 4 הצעדים להצלחה: צעד 1: קחו 6 חתיכות נייר נפרדות, (עדיף כהות כדי למנוע אפשרות של גניבה דרך הדואר) וכתבו את המשפט הבא על כל חתיכת נייר: " הכנס אותי בבקשה לרשימת הדיוור שלך". כתבו את שמכם והכתובת המדויקת למשלוח הדואר. עכשיו קחו 6 מטבעות של 5 ש"ח ותעטפו כל אחד מהם בחתיכת נייר כהה, כך שהכסף לא יראה דרך המעטפה ( את המעטפות מומלץ להדביק בסלוטייפ לנייר) שימו כל מטבע עטוף בנייר בתוך מעטפה נפרדת יחד עם הפתק שרשמתם וסגרו אותן. עכשיו צריכים להיות לכם 6 מעטפות סגורות, בכל אחת יש פתק עם המשפט הנ"ל , השם שלכם והכתובת , ומטבע של 5 ₪. מה שאתם בעצם עושים הוא יצירת שירות. אנו מבקשים שירות לגיטימי שהוא להיכלל ברשימת הדיוור של האדם אליו אתם מפנים את הבקשה ואתם משלמים לו על זה. עכשיו שלחו את 6 המעטפות לכתובות הבאות: 1. תומר אינשטיין ת.ד. 15150 רחובות מקוד 76150 2. לוין אניה ת.ד 19167 אריאל 3. צבי טאוב רחוב הבנים 67 הרצליה מיקוד 46379 4. שני הרום- רחוב הרב עוזיאל 28 באר יעקב מיקוד 70300 5. ליבסטר חגית מרסל רחוב בורכוב 5 דירה 8 נהריה 6. מור שביט רחוב זלמן שניאור 34/15 חיפה 32545 אלו הן 6 השמות והכתובות אליהן אתם צריכים לשלוח את המעטפות , אחת לכל שם. צעד 2: אם עדיין לא עשיתם את זה, העתיקו את המאמר הזה לקובץ טקסט במחשב שלכם ( למי שלא יודע אייך : סמנו את כל הטקסט עם העכבר, הקליקו על הימני של העכבר, בחרו "העתק" או copy פיתחו תוכנה כלשהיא לעריכת טקסט, כמו וורד או כתבן, הקליקו במסמך החדש על הימני של העכבר ובחרו "הדבק" או paste"") מחקו את השם הראשון מהרשימה למעלה ( את מס' 1) הזיזו את שאר השמות מקום אחד למעלה, ( כך שמי שהיה 6 נהיה מס' 5 , 5 הופך ל4 וכך הלאה) והוסיפו את שמכם וכתובתכם המלאה כמספר 6 ברשימה. צעד 3: השתמשו בwalla, nana, ynet, nrg, netscap, msn explore וכו' ( אני ממליץ על גוגל כמנוע חיפוש לכל הפורומים) חפשו קבוצות דיון שונות ( פורומים, קהילות ,לוחות מודעות, צ'אטים ועוד... מסוג האתרים בהם מצאתם את ההודעה הזאת ) יש לפחות 500,000 פורומים שונים כאלה! זו ממש לא בעיה למצוא! כל אתר אינטרנט שיש בו פורום יהיה טוב ! בעברית, כמובן. ( אם אתם רוצים לפרסם גם באנגלית אתם צריכים לתרגם את המכתב ולשנות הכול לדולרים ). צעד 4 : שנו את מה שאתם צריכים במאמר הזה ( ששמור כקובץ טקסט במחשבכם ) אבל נסו לשמור עליו ככל האפשר למקור. שלחו את המאמר שלכם לפחות ל300 קבוצות ( פורומים וכו') ברשת. בעיקרון כל מה שאתם צריכם בממוצע זה 300, אבל זכרו שככל שאתם שולחים יותר, תקבלו יותר מזומן ! חד משמעית! כמו כן מומלץ שתשלחו לכל חבריכם את המכתב המתוקן לאי- מיילים שלהם כהצעה להצטרף למעגל השפע. שילחו את המאמר בפורומים כהודעה חדשה על ידי סימון הטקסט של המכתב, העתקה והדבקה שלו כהודעה חדשה בלוח הקבוצות שמצאתם. סמנו את הכותרת של הנושא, הקליקו על שלח הודעה וסיימתם עם הקבוצה הראשונה! בבקשה זכרו! התוכנית הזו נשארת מצליחה בזכות הכנות והאינטגרציה של המשתתפים. ועל ידי זהירות ותשומת לב במילוי ההוראות. הסתכלו על זה כך: אם אתם אנשים אמינים שמבצעים בדיוק את ההוראות הנ"ל. התוכנית תמשיך, והכסף שהרבה אנשים קיבלו עד כה, יעבור גם דרכיכם. כשכל מכתב מקבל התייחסות, והוראותיו מבוצעות בזהירות, 6 אנשים יקבלו תמורה של 5 ש"ח כל אחד, עבור השתתפותם כמפתחים. השם שלכם יזוז למעלה ברשימה באופן גיאומטרי, כך שכאשר הוא מגיע למקום מס' 1 , אתם בעצם כבר מקבלים עשרות אלפי שקלים! באמת. תתחילו להאמין! זהו זה. ברכותיי! כל מה שאתם צריכים לעשות עכשיו, זה לעבור מקבוצה לקבוצה ולשלוח שוב ושוב את המאמר המתוקן עם שמכם כמס' 6 ברשימה. כשתתרגלו זה ייקח בערך 30 שניות לקבוצה! זכרו, זה מאוד פשוט. ככל שתשלחו את המסר ליותר קבוצות, תקבלו יותר מזומן. אבל כדאי שתשלחו מינימום 300 הודעות. זהו זה ! תתחילו לקבל מזומן בתוך ימים! כדאי לכם להאמין.

למעלה