שוטרים??? חשודים????

magy

New member
אני מכירה לפחות אחת

שהיתה יורדת עליכם רצח......אם היתה רואה שאתם מעיזים.................לדבר סרה בשוטרים..... אחחחחחחחח, היו זמנים...........חחח

magy

New member
אחחחחחחחח אחחחחחחחחחח

שוטרים אינם מושחתים......ואינם עושים מעשים רעים.... הם האמונים על החוק במדינה.......... אחחחחחח אחחחחחחח אחחחחחחחחחח

magy

New member
בויייייייייינה בויייייייינה

אם נדמה לך שאני יודעת מי אתה בתחפושת, אתה טועה.... אין לי מושג מי זה מסרים בגלגול הקודם..... אבל.......ההערה שלך.....כאן.....אומרת......ש............. היינו איתנו במקום מסויים...........וכו וכו ........ ספר לי במסר......בבקשהההההההה אחרת אמות מסקרנות.......

ענבר.

New member
אם לא תאכלי הכל

אני אקרא לשוטר, נהגו פעם להפחיד ילדים. מעניין מי המוח המעוות שהמציא את המשפט הזה. מה? כאילו ממתי יש לשוטר זמן לבוא לילד? הוא עסוק במעשים מגונים בנשים, בשותפויות עם משפחות פשע, בהסתרת חומר ראיות, בכיסויי תחת. אז, אמא יקרה, תפסיקי להטריד את משטרת ישראל ותדחפי את הבננה לילד בעצמך.

magy

New member
סליחהההההההההההההההה

לא מסרים......קורנס..........

EYTAN155

New member
אז מה אם שני שוטרים הטרידו מינית

זו לא סיבה לתקוף את כל המשטרה. באותה מידה אפשר להכליל ולומר שכל הזכרים (הם היו ממין זכר) מטרידים מינית או שכל הנשים הן ...... . ככלל הכללות זה דבר רע וצריך לדון כל מקרה לגופו. אני בכוונה מציין את מינם (זכרים) של השניים, ולא מכנה אותם גברים , כי לדעתי גברים אמיתיים לא יעשו מעשים מבישים מסוג זה. ולכל מי שאוהב לשנוא ולתקוף שוטרים אז תזכרו בבקשה איך רק לפני שבועות מעטים כולנו הערצנו אותם על הסבלנות והסובלנות שהפגינו בזמן ההנתקות.

magy

New member
אני רק התלוצצתי על משהו

אתה בטח גם זוכר על מה..........

magy

New member
ועל חלקם בהתנתקות

אני יורדת על ארבע מרב הערצה......... יותר נמוך מזה?????? וגם לצה"ל.......... יורדת לכולם........אם צריך.......

כשיצאתי לפנסיה , הרגשתי

כאילו השתחררתי מהכלא. ועכשיו ברוב טימטומי אני עושה את אותה עבודה בהתנדבות.

למעלה