שולחן בבית ספר

שולחן בבית ספר

היי לכולם!!!!!!!!!!!! מה המצב??? מי שראה את האירוח של רועי ויינברג המושלם בטח שמע על השולחן בבית הספר המפורסם... שרועי אמר שמישהיא (אני) סיפרה לו שהיא לקחה את השולחן שלה בביצפר ופשוט כתבה עליו אדם ורועי המושלמים משהו כז'ה... בקיצר צילמתי את השולחן ואני יעלה כאן את התמונות. ד"א מי שציירה את הדברים על השולחן זאת חברה שלי לילו אז לילו הזכויות שמורות לך.

חחחחחחח הילדה מטורפת....

זה לורדים/טושים/עפרון
עם מה היא כתבה
ומי/למה צילם את התמונות

LuLiLoPiLaTo1

New member
חחח "ההולנדי" ../images/Emo6.gif אהבתי../images/Emo45.gif

איך לא תפסו אותך עדיין? זה ע-נ-ק אצלנו היית צריכה להבריק את כל השולחנות חח בכל מקרה ממש נחמד!

shachari

New member
חולה על אדם ורועי כנסי רגע!

טוב אין ספק שאת צופה מושבעת של ראש גדול , אני קצת המומה ממה שעשית ויש לי שתי שאלות לשאול אותך : 1. באיזה כיתה את ? 2. מה עשו לך המורים והמנהלת בביה"ס שלך ??

מה אתם בהלם???

קודם כל תודה על כל המחמאות והלא מחמאות...... אני וחברה שלי עשינו את זה עם עיפרון וטוש לורד...... ולמי שרצה לדעת אני בכיתה ח' והמורים ראו את זה ולא אמרו כ-ל-ו-ם חוץ מזה שנה שעברה מילאתי (איך שלא כותבים את זה) את כל השולחן שלי במדבקות של המורדים והמחנך שלי אפילו אמר לי שזה יפה. בקרוב אני יעלה את התמונה ה4

ayeltush1

New member
חחחחחח איזה מטורפת את

בסוף יעיפו אותך מבית ספר חח!! חח המחנך שלך אמר לך שזה יפה שסמת מדבקות של המורדים חח קרעת אותי חחח המחנך שלי היה הורג אותימימזמן חח

חחחחח......

כן ככה זה אצלנו..... מזה עשיתי לי על השולחן רקע של המורדים עם המדבקות..... ולא הרגו אותי בכלל אני לא מבינה מה אתם כ"כ בהלם...

....

כתבתי את שמכם (אדם ורועי) על הלוח הוא נמחק! רשמתי את שמכם על הכביש הוא נידרס! חרטתי את שמכם על העץ הוא נקרט! וכשחרטתי את שמכם בליבי..הוא נישאר לעד! :):):):)

Ben LeVi 232

New member
לא יודע מה איתכם, אבל אני

לא הייתי מתגאה כל כך בזה שאני משחית רכוש שלא שלי.

ayeltush1

New member
צודק באמת למה להרוס !!

נטלי קרעת אותי חח גונבים לכם שולחנות חחחחחחחח אצלנו עם קישקשת רק בעיפרון אתה צריך לנקות את כל השולחנות חח

°°NaTaLi°°

New member
לא רציני

חח היום שוב לקחו לי תשולחן אז לקחתי של מיהו אחר בקיצור הוא עושה זה שלי והתחיל לריב על השולחן אריזה דפוק אלוהים ישמור חחחח הרג אותי כל כך נהבלתי אמא איזה פחד חחחח

למעלה