שומרים על קשר 2008 בפורום ר"צ

SkAzi w

New member
שנה מצויינת :)

שומרים על קשר 2008 בפורום רוכבים צעירים!!! -שם:לאה -משפחה:נחמקין -בן/בת:בת -גיל:15 -כיתה/צבא/אחרי:ט -מקום מגורים:חדרה -סגנון רכיבה:אינגליש קפיצות -חווה:דני היי -סוס/סוסה/חצי: סוס סקובידו
-מתחרה? אם כן, במה:כה 100 קפיצות -מסנג'ר:[email protected] -אייסיקיו: -אימייל נוסף: -(שימו גם תמונה שלכם, שנדע עם מי אנחנו מדברים)

ש נ י ס

New member
../images/Emo2.gif

סוס מדהים
אם את רוצה..יש לי תמונות שלו.. (אם הוא באמת אותו סקובידו של יעל)

SkAzi w

New member
כה סקובי של יעל מחוות אורוות חן :)

ואנייי מתהה לתמונותת :) אפשר פלייז??

טללולוXD

New member
קצת באיחור../images/Emo9.gif../images/Emo3.gif ../images/Emo79.gif

שומרים על קשר 2008 בפורום רוכבים צעירים!!! -שם: טלל -משפחה:
-בן/בת: בת -גיל: 13 [בדיוק
] -כיתה/צבא/אחרי: כיתה ז' -מקום מגורים: ירושלים -סגנון רכיבה: דראסז'+קפיצות -חווה: חוות אמיר -סוס/סוסה/חצי:
-מתחרה? אם כן, במה: לא -מסנג'ר: [email protected] -אייסיקיו: שונאת אייסי>< -אימייל נוסף: [email protected] -(שימו גם תמונה שלכם, שנדע עם מי אנחנו מדברים)
שתיהיה לכולנו שנה מוצלחת, כיפית, שמחה, מרגשת, אוהבת, בהצלחה בלימודים, ברכיבה, בתחרויות, מזל טוב לכולם לימי ההולדת, לכל אלה שמצאו בן/בת זוג, לכל אלה שקנו סוס חדש, לכל אלה שמצאו חברים חדשים, לכל אלה שקיבלו רשיון נהיגה, לכל אלה שהתגייסו לצבא, לכל אלה שסיימו צבא, לכל אלה שעושים בגרויות השנה. הלוואי שכל שנה רק נפרח ונגדל וניהיה יותר טובים ומבינים מהשנה שקדמה לה!!! תודה למנהלות הנהדרות שניהלו את הפורום לכל אורך השנה (התחלפו הרבה לא? חח), תודה למנהלות הנוכחיות, מורן ומאיה, תודה לכל מי שהצטרף השנה לפורום, לכל מי שטרם את חלקו לדיונים, לפינות הקבועות, וסתם למי ששאל "למי יש תמונות שלי מהתחרות!?!?!?!?!!" חחחח בואו נמשיך לשמור על הפורום כמו ששמרנו עליו עד עכשיו, לא נקלל, נפתח דיונים מעניינים ורחבים, נבין אחד את השני, נחלוק אחד על דעתו של השני וכו'.... יש לנו אחלה פורום, אנחנו אחלה קהילה, אמנם קצת משוגעים, אבל היי, אנחנו רוכבים על סוסים בקיצור, ש-נ-ה ט-ו-ב-ה.

segev 007

New member
2008!!!!!קצת באיחור

שומרים על קשר 2008 בפורום רוכבים צעירים!!! -שם:שגב... -משפחה:צימרמן -בן/בת:בןןןןןן -גיל:15 -כיתה/צבא/אחרי:כיתה -מקום מגורים:מודיעין!! -סגנון רכיבה:אינגליש
-חווה:המרחב הפתוח כ''ש איפריההה
-סוס/סוסה/חצי:בקרוב מאוד היה! -מתחרה? אם כן, במה:קפיצות -מסנג'ר:[email protected] -אייסיקיו:(274492577) -אימייל נוסף:לא משתמש -(שימו גם תמונה שלכם, שנדע עם מי אנחנו מדברים) שתיהיה לכולנו שנה מוצלחת, כיפית, שמחה, מרגשת, אוהבת, בהצלחה בלימודים, ברכיבה, בתחרויות, מזל טוב לכולם לימי ההולדת, לכל אלה שמצאו בן/בת זוג, לכל אלה שקנו סוס חדש, לכל אלה שמצאו חברים חדשים, לכל אלה שקיבלו רשיון נהיגה, לכל אלה שהתגייסו לצבא, לכל אלה שסיימו צבא, לכל אלה שעושים בגרויות השנה. הלוואי שכל שנה רק נפרח ונגדל וניהיה יותר טובים ומבינים מהשנה שקדמה לה!!! תודה למנהלות הנהדרות שניהלו את הפורום לכל אורך השנה (התחלפו הרבה לא? חח), תודה למנהלות הנוכחיות, מורן ומאיה, תודה לכל מי שהצטרף השנה לפורום, לכל מי שטרם את חלקו לדיונים, לפינות הקבועות, וסתם למי ששאל "למי יש תמונות שלי מהתחרות!?!?!?!?!!" חחחח בואו נמשיך לשמור על הפורום כמו ששמרנו עליו עד עכשיו, לא נקלל, נפתח דיונים מעניינים ורחבים, נבין אחד את השני, נחלוק אחד על דעתו של השני וכו'.... יש לנו אחלה פורום, אנחנו אחלה קהילה, אמנם קצת משוגעים, אבל היי, אנחנו רוכבים על סוסים בקיצור, ש-נ-ה ט-ו-ב-ה

igorderen

New member
עונה...

-שם: איגור -משפחה: דרו -בן/בת: בן -גיל: 18 -כיתה/צבא/אחרי: כיתה -מקום מגורים: רמת גן -סגנון רכיבה: אינגליש קפיצות -חווה: פארק -סוס/סוסה/חצי: בדאוין -מתחרה? אם כן, במה: פחות או יותר.. חח יותר פחות מאשר יותר -מסנג'ר: [email protected] -אייסיקיו: 346543242 -אימייל נוסף: [email protected]

שרונוש16

New member
:)

אז כמו כל שנה, וגם שנה שעברה אני פתחתי את זה חחח שומרים על קשר 2008 בפורום רוכבים צעירים!!! -שם: שרון:) -משפחה:=]] -בן/בת: בת -גיל: 15 -כיתה/צבא/אחרי: י' -מקום מגורים: ראשון -סגנון רכיבה: קפיצות -חווה: הפארק
-סוס/סוסה/חצי: לא זה לא זה ולא זה:( -מתחרה? אם כן, במה: עוד לא -מסנג'ר: אין לי כח לכתוב P: -אייסיקיו: 229911102 -אימייל נוסף: P:

lions queen

New member
../images/Emo118.gifקצת בדיליי

-שם: ניצן -משפחה: צפניה -בן/בת: נ -גיל: 20 -כיתה/צבא/אחרי: צבא -מקום מגורים: ראשון לציון -סגנון רכיבה: קפיצות -חווה: אורווה פרטית -סוס/סוסה/חצי: גולן, שלי אך לא שלי -מתחרה? אם כן, במה: לא -מסנג'ר: -אייסיקיו: -אימייל נוסף: -(שימו גם תמונה שלכם, שנדע עם מי אנחנו מדברים איכות גרועה אבל אני ממהרת :)

למעלה