שומרים על ראי הנפש ב-
|תפוז|

שומרים על ראי הנפש ב-
|תפוז|

|סיוע|
שומרים על העיניים שלנו רוצים להתייעץ עם רופא בנוגע למחלות עיניים בכלל והקשר ללופוס בפרט
|?|
היום בשעה 20:00 נארח מומחית ברפואת עיניים
|!|
ד"ר זוהר וילנר-חבוט מאיכילוב תגיע לענות על כל השאלות שלכם. http://www.tapuz.co.il/forums2008/viewmsg.aspx?forumid=377&messageid=162306561

גליזה

New member
מי ראה את הפרק של אתמול?

מפתיע פתאום לראות באדם צדדים חדשים.
אלכוהליסט אנונימי שאוהב ספרים.

משהו בזה לא מסתדר לי אבל... אם הוא כזה בן אדם עמוק, אז למה הוא מחכה שהאנה תעמיק את מערכת היחסים בינם?

ושושנה על קראק זה אחד הדברים המצחיקים שראיתי. בעיקר הקטע של העיסוי והבריחה מריי.

מארני - תפסיקי להתבכיין ותתחילי לחיות

גליזה

New member
מי ראה את הפרק של אתמול?

מפתיע פתאום לראות באדם צדדים חדשים.
אלכוהליסט אנונימי שאוהב ספרים.

משהו בזה לא מסתדר לי אבל... אם הוא כזה בן אדם עמוק, אז למה הוא מחכה שהאנה תעמיק את מערכת היחסים בינם?

ושושנה על קראק זה אחד הדברים המצחיקים שראיתי. בעיקר הקטע של העיסוי והבריחה מריי.

מארני - תפסיקי להתבכיין ותתחילי לחיות

Just Another5

New member
ועכשיו תורי להסכים בהכל!

כן, תכלס, אדם הפתיע לגמרי
מי היה מאמין שהוא יכול להוציא כל כך הרבה משפטים רצופים והגיוניים או עמוקים מהפה? וואו.

שושנה כזאת מתוקה!!

אני לא מבינה מה הקטע של ג'סה... היא עושה דברים רק כדי להיות בפוזה של ילדה רעה? כי זה קצת פתטי בגיל 24 (או שהיא פחות? אני כבר לא זוכרת). ולגרום לזה שהבוס בן ה-40 שלך יקבל מכות ובעיטות זה דפוק.

אוף, ניו יורק, למה את כל כך רחוקה

(ואגב, נראה לי שפרק שבועי דורש שרשור משל עצמו, מגיע לו יותר מנצלוש!)

גליזה

New member
יש בזה משהו אבל לא רציתי להיות היחידה

שפותחת שרשורי פרק.

בכל מקרה, שושנה מתוקה בעיקר כי כשהיא על קראק היא חושבת על להיות ראשונה בשיעור קיקבוקס

נראה לי שלג'סה יש פשוט גישה מאוד מוזרה לחיים. לא אכפת לה באמת מכלום - היא רק רוצה להוכיח שהיא מסתדרת לבד, בלי אף אחד, ועושה מה שבא לה.

למעלה