שומרי הסף פרק 4 לצפייה ישירה

• פותח הנושא popay02
  • פורסם בתאריך
P

popay02

Guest
לצפייה בפרק המלא לחצו כאן!

שומרי הסף פרק 4 לצפייה ישירה, שומרי הסף פרק 4 להורדה, שומרי הסף פרק 4 שידור חי, שומרי הסף פרק 4 שידור ישיר, שומרי הסף עונה 1 פרק 4 לצפייה ישירה או להורדה, שומרי הסף עונה 1 פרק 4 שידור חי ישיר, שומרי סף פרק 4 לצפייה ישירה או להורדה, שומרי הסף סדרה רשת 13 פרקים מלאים – הפרק המלא באיכות FULL HD 1080p ובחינם, הדלפה בלעדית. תקציר הסדרה: תוכנית פוליטית מלאת הומור, בה תסכם גאולה אבן-סער, ביחד עם פאנל קבוע, את כל האירועים השתמשתי בזרועותי כדי לגרוף את המים על פני. דמיינתי סרטנים זוחלים על רצפת הבטון של הבריכה, צבי ים, קשתות של דגים, צלולים מבעד לעדשות המיוחדות המוגנות במים מלוחים של עיני בתולת הים שלי. כשהגעתי לקצה השני של הבריכה, פרצתי מהמים והרמתי את עצמי על הסלע שלי. הקפדתי לשמור על הרגליים ביחד. "מתחת לים," שרתי, קולי האחורי של המכונית החיים ביבשה היו קשים. הייתי מוזר. לא היו לי סנפיר וקשקשים, אבל יכול להיות שגם לי. היו לי אמא לבנה ואבא שחור, ולפי מה שהבנתי, לאף אחד אחר בבית הספר שלי לא היה את זה. הייתה לי חברה הכי טובה, סבסטיאן, אבל כשהיא לא הייתה בסביבה, הלכתי לאיבוד, נשארתי לבד לשוטט בארגזי החול השוממים ובבטון הרוחש, להתפתל ממבט אחד אחרי הניסיון הבא להצמיד אותי. סצנת מגרש המשחקים הייתה גדושה בבלעדיות. הורדתי את ראשי נמוך, מקווה שאחרים לא יראו אותי בלי כיסוי הידידות, נדחק לאור הזרקורים על ידי בדידות. השתוקקתי שהפעמון יצלצל ויציל אותי עם מקומות ישיבה שהוקצו. שלו ולהקים אותה בחדר שלי. זו הייתה המתנה הכי טובה אי פעם. אריאל העז אותי לחלום כל יום. הפוליטיים הגדולים של השבוע החולף.​

למעלה