שון קינגסטון - כרטיסים זוגיים חינם!!

רוצים כרטיס זוגי להופעה של קינגסטון?

תפוז מסדרת לכם כרטיס זוגי להופעה של שון קינגסטון שתתקיים ב- 15.07.08 בגני התערוכה ת"א. לא תקחו? ענו על 3 שאלות ואתם בדרך .
את התשובות יש לשלוח במסר לניק "תפוז אנשים מודיע" בצירוף שמכם המלא ומספר ת.ז.
משך התחרות- ב6/7 ועד 12/7 בחצות
השאלות: 1. איזה שיר זכה בפרס שיר הרגאיי הטוב ביותר בטקס פרסי הנוער של רשת FOX? א. Beautiful Girls ב. take you there ג. we be burnin ד. Me Love 2. היכן נולד שון קינגסטון? א. קינגסטון, ג'מייקה ב. מיאמי, פלורידה ג. אבוג'ה, ניגריה ד. יוסטון, טקסס 3. איזה שיר חידש שון קינגסטון? א. Let Me Blow Ya Mind ב.Stand by Me ג. Can't Help Falling in Love ד. no woman, no cry בהצלחה
לתקנון התחרות:: http://www.tapuz.co.il/blog/viewEntry.asp?EntryId=1283109

שווה ביותר חברים!

מצפה להשתתפות נרחבת של חברי הפורום. שאלות קלילות בשביל כמעט כל אחד מכם וכרטיס זוגי - חינם!!!!!!!

tamir r

New member
יש כאן טעות קטנה

בטקס פרסי הנוער של FOX שון לא התמודד בשיר הרגאיי, הוא התמודד בשיר ה-R&B

tamir r

New member
אופס../images/Emo12.gif

באתרים באנגלית רשום R&B ובאתרים אחרים בעברית רשום רגאיי. לא משנה, במילא הוא זכה בפרס אחד ככה שזה לא עקרוני

Carcass

New member
לא מת עליו בכלל,אבל במת שווה..כרטיס זוגי..

מישו ענה כבר?

roey406

New member
איך אני יכול לבטל את ההשתתפות שלי?

שלחתי את התשובות אבל אני בסוף לא יכול לבוא להופעה וחבל שאם אני אזכה ולא אבוא ומישהו אחר שיכול לבוא והשתתף לא זכה לשלוח מסר לתפוז אנשים מודיע?

../images/Emo62.gifשימו לב: שינוי לגבי מיקום ההופעה../images/Emo70.gif

הופעתו של שון קינגסטון הועברה מגני התערוכה להאנגר 11 ארבל תקשורת מוסרים כי נתוני מכירת הכרטיסים אינם מצדיקים את קיום ההופעה בגני התערוכה ולכן הוחלט להעביר את ההופעה להאנגר 11 (פוטנציאל של כ 3000 צופים) המופע יתקיים 15.7 בשעה 19:00 בהאנגר 11 מופעים פותחים: המושבה, כהן@מושון וסילברדון

Carcass

New member
כי אתה לא מקבל כרטיס בדואר,

השם שלך יופיע בקופת מוזמנים - הת'ז כדי שהם יזהו שאתה זה אתה.

למעלה