שוקולת לעשות קורס

coldplayhot

New member
שוקולת לעשות קורס

רציתי לדעת כמה מרוויחים, איפה אפשר לעבוד (אם לא אוהבים את סצנת המסיבות אלא משהו יותר רגוע).. אני תל אביבית.

שלום

אין שום בעיה למצוא גם מקומות יותר סולידיים לעבוד בהם, לא חייבים לברמן במסיבות או בדאנס בארים... לגבי כמה מרוויחים, תלוי מאד במקום - כמה שיותר מצליח ופעיל ככה גם השכר גבוה יותר... וכמובן שגם תלוי באיכות הברמן/ית...

מצטרף לשאלה ../images/Emo13.gif

או קיי, אני סטודנט בן 22, ולצערי אני לא גר בתל אביב אלא בקריות. אני שוקל להיות ברמן, הסיבות שלי הן עבודה נעימה, אינטראקציה עם אנשים וכמובן בנות. אני לא יודע אם אני מתאים, אני בגובה 176 ואני לא נראה ייצוגי/בלייני/אופנתי. אני מאוד מקווה שאני אוכל לקבל כמה תשובות מכם: א. האם בתור זכר (ולא אטרקטיבי במיוחד) יש לי סיכוי טוב למצוא עבודה באזור קריות/חיפה? ב. האם כדאי לעשות קורס? מה משקלו בשיקולי המעסיק? ג. קורסים עולים בסביבות 5,000 אז יכול להיות שכדאי לוותר על הקורס ולעבוד חודשיים בחינם בשביל לצבור ניסיון? ד. והאם העבודה היא באמת כזאת סבבה ואחלה ששווה לעשות בשבילה קורס? כמה באמת מרוויחים בממוצע, וכמה נהנים? (אני יודע שזה כללי, אבל אשמח לכמה שיותר דיעות) מחכה לתגובות

תשמע.. תראה..

ברים טובים יעדיפו ברמן עם נסיון, עניין הקורס הופך אותך להרבה יותר מקצועי בעיקר מבחינת ידע ולכן מקנה לך יתרון במציאת עבודה. לגבי שאלתך בעניין סיכויים במציאת עבודה, שתי מילים - שיווק עצמי! אם תדע "למכור" את עצמך תוכל להשיג כמעט כל עבודה שתרצה... אם זה אומר שאתה צריך להראות אופנתי/בלייני כדי להשיג עבודה מסויימת אז תדאג להגיע עם הלבוש נכון, אולי גם תספורת מתאימה וכל מה שצריך על מנת להשיג את המטרה שלך... לא חושב שמישהו עשה ממוצע שכר של ברמן בארץ, אני יכול לומר לך שאני מכיר כאלה שלא עוברים בהרבה את שכר המינימום ומצד שני כאלה שסוגרים אלף ש"ח בלילה. תלוי במקום ותלוי בך! כמו כל דבר אחר גם זו עבודה שבה אתה עלול למצוא עצמך נכנס לשגרה משעממת, אם תשכיל למצוא מקום שאתה נהנה להיות בו וכיף לך לעבוד ולתת שרות לקהל שלו אז הרווח הוא שלך! מה גם שתמיד אפשר לגוון במקומות עבודה... מתי בפעם האחרונה קראת את החתימה שלך? תתחיל ליישם

תודה על תגובתך...

ממה שהבנתי העיקר בחיפוש עבודה הוא שיווק עצמי. אז תיאורטית אני יכול למצוא עבודה גם בלי לעשות קורס, רק ע"י כך שאני אשווק אתעצמי בצורה נכונה, נכון? ואם גם אחרי הקורס אני צריך לשווק את עצמי, אז בשביל מה בעצם אני צריך קורס? הרי את הידע של הכנס משקאות אני יכול ללמוד מספרים/חברים ואת כל השער גם ככה לומדים מחדש בכל מקום עבודה. או שאני מפספס משהו?

bluesweet

New member
אתה מפספס

אתה באמת יכול ללכת לעבוד בלי ללמוד אבל לא יהיה לך ידע,ומה שלומדים בקורס אתה לומד רצוף ובצורה יותר נוחה. בנוסף אתה מקבל גם חומר שיהיה איתך כל הזמן. המלצה שלי קורס היא יתן לך הרבה יותר ממה שאתה חושב,וכמובן ההצלחה אחי וחג שמח

למעלה