שחזור ההודעה של Angel45 מאתמול

python 4

New member
שחזור ההודעה של Angel45 מאתמול../images/Emo58.gif

הדרמה התחילה 18 לאוקטובר 2007ו Angel45 107266789 √ כמעט כל משתתפי הסידרה מושקעים כספית ונפשית בפרוייקט שנקרא קליר ספרינגס ויש הרבה אינטריגות תוך כדי בניית הפרוייקט , בפרקי ההכנה לדרמה בגדולה הראו איך כל אחד ממשתתפי הסידרה בתורו מצא סיבה לנסוע לקליר פרינגס בכדי לראות ולבדוק איך מתקדמת הבניה כנגד ההשקעה הגדולה שהשקיע. בדקה האחרונה של הפרק קרתה תאונת עבודה והכל מתפרק ומראים את חלק ממשתתפי הסידרה בתוך ההריסות...מעניין לאן יקחו את זה בפרק שיוקרן היום - יום שישי ג'ק נחקר בקשר למעילה וחשד לרצח שותפו ג' מאן שהיה מאורס לג'יל,הוא כעת חבר בסינט אך מתכוון לבנות קזינו בקליר ספרינגס ובגלל כל החשדות והעניינים הלא כשרים שלו המכירות באתר ירדו פלאים וזה לא מאפשר לניקי ושות לשלם את התשלום הראשון של ההלוואה הענקית שלקחה מויקטור והוא עכשיו רוצה את כל תשלום ההלוואה מייד כאן ועכשיו אך לניקי אין כסף כי השקיעה את כל הונה באתר....עכת אינה מצליחה להשיג מימון לחוב הגדול לויקטור שכל מעייניו הוא נקמה בניקי. ג'יי טי,נמצא בפתקיד סמוי עבור קאתרין ומגלה שערוריות באתר הבניה הוא מידע אותה ומראה לה את חלק מהשערוריה אבל הם גם כנראה קבורים תחת הריסות ויקטור הוא היחיד שאינו נמצא בקליר ספרינגס(וחבל לדעתי) אני מחכה לפרק של היום - מעניין אותי מאוד מה גודל הנזק אעדכן בהמשך ויקטוריה בהריון מתקדם ואני מקווה שהתינוק והיא ישרדו

Angel45

New member
../images/Emo191.gif../images/Emo153.gif יוליקה ../images/Emo124.gif../images/Emo124.gif../images/Emo124.gif

מספר מילים לי אליך בושי לך והכלמי !!!!! , מאשה בגילך הייתי מצפה לרמת תכנים אחרת. אם יש לך בעיה עם ספויילרים אל תכנסי לקרוא אותם אם יש לך בעיה אישית איתי אז אל תקראי את הפוסטים שלי על שום מה ולמה שלחת את החיצים הורעלים שלך? לא מצאת להם מקום אחר למשלוח ? כעת לאחר שהובהר לי למה נמחק השירשור ובעקבות התמיכה הרבה שקיבלתי אני אמשיך לכתוב יום ביומו ולעדכן במה שקורה בסידרה בקנדה למגינת ליבך ! קאפיש ?

זאב לבן1

New member
../images/Emo45.gif מאד אוהבת ונהנת לקרוא

את העדכונים שלך. זה בדיוק המקום לכתוב אותם.

יוליקה

Member
מנהל
כניראה שמרב צפיה בתוכנית

שכחתם מה זה דרך ארץ, שכחתם נימוסים, והעיקר שכחתם לכבד את המבוגרים מכם. תודה שפתחתם את עיני. אני לא השתמשתי בשפה נלוזה כמוכן. שתהיו בריאות - ...ובמושב ליצים לא אשב....

יוליקה

לא נראה לי שמישהו התכוון לפגוע בך והכל קרה בגלל אי הבנה בקשר לשרשור. כמו שאשמח להמשיך לקרוא את הספויילרים של הבנות על התוכנית בקנדה, אשמח להמשיך לקרוא גם את ההודעות שלך. מקווה שהכל יסתדר...

למעלה