שחקן חיזוק!

MARCKO POLO

New member
מסכים איתך מאוד!

השם של הפורום יש לו פוטנציאל אדיר! אז את ואני בצוות ההקמה מחדש?

אממ

ועידה בדואט? על איזו פסגה אתה ממליץ? הר הצופים?

ולרגע של רצינות

חושבת שצריך להביא הנה אולי מאמרים או רעיונות שיתמכו ברעיון המרכזי. יש לך אחד אחד כזה? כמובן שגמני אחשוב במקביל... הלא "שלמות פנימית" זה משהו שאנחנו חשים און אנד אוף במהלך חיינו,בתקופות טובות יותר, ובתקופות של שפל,אנחנו מתחפרים במחילת "אי השלמות"? סתם תיאוריה...יש לך אחרת?

בחרתי ללכת על

משהו רציני יותר <לטעמי>. מצאתי תוך כדי שיטוט,אחרי קטע שמבחינתי די מסביר ונותן איזשהו כיוון.... הריהו לפניך: "ביטחון אמיתי קיים כאשר כל הצרכים יכולים להיות מסופקים על ידי העצמי רובכם מאמינים שכדי להרגיש בטחון ,אתם חייבים למצוא משהו או מישהו בעולם החיצון שיתן לכם את מה שיגרום לכם להרגיש בטוחים אף אחד לא יכול לתת לך משהו לפני שנתת אותו לעצמך אם אתה לא יכול לתת אותו לעצמך ,אף אחד אחר לא יוכל לתת לך אותו " [ציטוט מ: לחיות מתוך שמחה/סאנאיה רומן ] רבים מאיתנו מחפשים את תחושת הבטחון אי שם בהורים,בחבר,בבעל,בעבודה,בכסף,ברכוש ,במטפל ,במורה,מתוך מחשבה[או אשליה] שברגע שנמצא אהבה,נמצא בטחון או שברגע שנמצא עבודה נמצא בטחון שכאשר נתחתן נמצא בטחון ,כאשר נסגור את המינוס ונזכה בלוטו נמצא בטחון וכו' איפה אתם מחפשים את תחושת הבטחון ואם יום אחד כל אותם דברים יעלמו מה תעשו"

MARCKO POLO

New member
האם השלום יביא ביטחון או להיפך

במלים אחרות: אל לנו לצפות לקבל אהבה לפני שנאהב את עצמינו

מן הסתם

לא תירצה להרחיב קצת? אמירות מעין אלה,כמה נכונות שלא תהיינה לאחד/ת שנמצאים בתקופה של "למרות כל מה שיש לי <בהנחה ש"יש להם"> אני לא מרוצה,משהו חסר"! ססימאות מעין אלה לא ממש עוזרות,הן לא מביאות אותו לשנות פרספקטיבה ו/או להתרומם. אולי משהו לחיזוק מ"שחקן החיזוק"?

MARCKO POLO

New member
את צודקת...

צריך למשל להגיע להבנת העצמי שלנו בגיל מסויים אחרי מסע לא פשוט של התנסויות אבל מהרגע שאנחנו יודעים מה האמת שלנו לא לתת לשום גורם לערער אותה. פשוט להיות אנחנו

כל גיל והאמת שלו

יש כאלה שה"מסע" שלהם עדיין בחיתולים...הם עדיין לא החליטו מאין ולאן. ואני אומרת שצריך פשוט להפנות לעצמינו שאלות! כן כן,ככה בלי הנחות כל אחד ישאל את עצמו איפה הוא היום,איפה היה רוצה להיות,מה הוא רוצה לשנות, ומה עומד בדרכו. אולי זו תהיה תחילת של ההתבהרות,ומכאן יהיה קל יותר לכוון אל היעד.

שלום לחברי ועידת הפיסגה ../images/Emo13.gif

רק קפצתי להגיד שגם אני מצטרף אך אתרום לתוכן הדברים מאוחר יותר שתהיה לנו התחלה בכיוון נכון נשתמע

למעלה