שטוזים

שרי42

New member
שטוזים

מעשה בגמל מטורף אשר פעם כמעט ונטרף כי העז לחזר אחרי בת הנמר ומאז יש ביער....גירף תרנגול של קומזיץ נלקח התנגד צעק וצרח: ``לא אכפת לי בכלל להיות מבושל אך כיצד שוב השמש תזרח?!`` חתול חד שמיעה משובל שעשה מזמיר מאכל הסביר בתום לב: ``לא הייתי רעב, אך לסבול זיופים לא אוכל``

גן חיות משעשע

ומה עם האריה? והדוב? כתבי גם על מעלליהם, שאמשיך לצחוק עוד ועוד.

שרוש יקרה שלי

וואלה, טוב שהבנתי את הפאונטה אחרת הייתי חושבת שעשית הסבה לוטרינריה......... תהיי לי בריאה וכמה שיותר מהר.

אופס...

New member
שטוזים 2

מעשה בדוב מגודל שאל בת הנמר הוא ניטפל הגיח אביה מבין העצים ת`שיניים נעץ לו ישר בביצים ומאז יש לו קול של גוזל... תרנגול ביש מזל, חגיגית אל הקומזיץ הושלך בתזזית ``או-טו-טו אני מתבשל`` האומלל יילל ויילל, ``אך אבוי, טרם ידעתי פרגית`` מעשה בחתול שניתקף כולו זעם כי חפץ במזון טוב, כמו פעם אז טרף לו זמיר ככה סתם, באמצע השיר אך אבוי, גועל נפש של טעם...

אוי, כמה אתה גדול

כרגע חזרתי מיום של ים , דגים ויין, באתי לכאן ומיד אני רואה שהמוזה חזרה - והצחקת אותי נורא. אבל אני ידידי, עדיין שתויה, ושום טובה או ברכה לא תצמח כאן מקישקושיי. מחר אולי, אצליח קצת יותר.

שטוזים 3

מעשה בפרה גדולה שבדרכה חיפושית נקרתה ומשה שנפל עליהן לא עלינו ומאז יש פרת משה רבנו. מעשה בתרנגול קורא שבכל בוקר את השכונה העיר ושהתרגזה עליו השכנה והכניסה אותו לסיר אמר רק רציתי שהבוקר הגיע להזכיר. מעשה החתול חרש שמהזמיר ממש התבייש אז פתר לתמיד הבעיה לאחר שסיים את הסעודה הוא שומע מבטנו את השירה.

iris-t

New member
אני מתה מצחוק, אתם גדוליםםם... :-()

חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח מה הסיפור של הפורום הזה..... לא נותן לי להשאיר רק הודעת כותרת..... חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח נראה לי אפרת עשתה פה איזה תרגיל...... חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח מוכרחה לכתוב מעל 35 תווים, אחרת לא יתייחסו לקיומי כאן.... חחחחחחחח נווווווווו פורום???? כתבתי מספיק.... חחחחחחחחחחחחחחח יו אני מתה מצחוק אל תצחקו עליי, אני בהלם מההודעה שקיבלתי שאי אפשר לכתוב פחות מ35- תווים כנושא... חחחח אני מתההההה דייי בייי iris נ.ב.: נו, עכשיו הבנתי, צריך פחות מ35- תווים חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח לא מבינה את זה.... ממש קנוניה כנגדי.... חחחחחחחחחחחחחחחח איפה שרוןןןןןןןןןןןןן???? שיציל את המצב????? חחחחחחחחחחחחחחחחחח יאללהההה ביי בינתיים iris

למעלה