שידרוג מעבד

eliko59

Member
אני רוצה להשבית את הבטריה של הנייד .האם אני יכול להשבית דרך מערכת ההפעלה למצב disable.האם זה יעשה את אותה העבודה
תודה

frankthe2

Active member
תשובות
אתה יכול להחליף מעבד בנייד שלך, השאלה היא האם שווה להשקיע במחשב כל כך ישן את כל התהליך? יש לך את היכולות הטכניות והכלים הטכניים הנדרשים?
ראה כאן:
למה אתה רוצה להשבית את הבטריה? השבתה במערכת הפעלה מסירה את ההודעות שהבטריה לא תקינה או אחוז הטעינה של הסוללה נמוך. לא את השימוש בסוללה. לכן השבתת בטריה היא שימוש במטען שישמש כמקור החשמל של המחשב והסרת הבטריה.

eliko59

Member
לשדרג את המעבד ל I5 2540
או ל i7 2820qm
יש לי את הזיכרון הזה מותקן
הוא תומך 1333 האם אני יכול לשים מהירות של 1600mhz של 8 gb
הנייד הזה לא רלוונטי - מדובר על נייד של lenovo b570e
זה מתאים
תודה

קבצים מצורפים

• IMG_20210928_165718~2.jpg
    IMG_20210928_165718~2.jpg
    KB 708.8 · צפיות: 2
נערך לאחרונה ב:

frankthe2

Active member
אני מנסה להבין מה אתה רוצה לעשות - אולי אצליח.
בין אם מדובר במחשב נייד לנובו b570e או האסוס x55c - אין זה משנה - מדובר במחשבים משנת 2011 בני 10 שנים. אתה באמת רוצה לשדרג מעבד? בעקרון אפשר. יש לך את היכולת הטכנית לכך? כי אם אתה עושה את הדברים בתשלום - המחשב לא שווה את ההשקעה ואני מתכוון לשניהם.
לגבי זכרון: אחרי קריאת מאמרים ושיטוט בפורומים שונים ההבדל בביצועים בין זכרון 1333 לזכרון 1600 בפועל הוא פחות מאחוז אחד (1%) - שוב לא שווה את הכסף. במיוחד אם תקנה מעבד מסדרת i5 שלא תומכת כלל במהירות 1600.
בכל מקרה לפי סוג הציפסט שעל הלוח hm65 פי אתרים באינטרנט הלוח תומך בשני המעבדים אבל באתר של hp לא כתוב אם הלוח כן או לא תומך במעבדים הספציפיים
ל

levrob

Active member
אני מנסה להבין מה אתה רוצה לעשות - אולי אצליח.
בין אם מדובר במחשב נייד לנובו b570e או האסוס x55c - אין זה משנה - מדובר במחשבים משנת 2011 בני 10 שנים. אתה באמת רוצה לשדרג מעבד? בעקרון אפשר. יש לך את היכולת הטכנית לכך? כי אם אתה עושה את הדברים בתשלום - המחשב לא שווה את ההשקעה ואני מתכוון לשניהם.
לגבי זכרון: אחרי קריאת מאמרים ושיטוט בפורומים שונים ההבדל בביצועים בין זכרון 1333 לזכרון 1600 בפועל הוא פחות מאחוז אחד (1%) - שוב לא שווה את הכסף. במיוחד אם תקנה מעבד מסדרת i5 שלא תומכת כלל במהירות 1600.
בכל מקרה לפי סוג הציפסט שעל הלוח hm65 פי אתרים באינטרנט הלוח תומך בשני המעבדים אבל באתר של hp לא כתוב אם הלוח כן או לא תומך במעבדים הספציפיים
ל
כדאי לשים לב לעוד מספר דברים עם שדרוג כמו למשל צריכת הזרם הגבוהה יותר של המעבד ואז אולי גם הספק לא מספיק כי היום הכל מתוכנן בידיוק ללא עודף כח וכן פיזור חום גדול יותר ואז המאוורר של המחשב שלך לא יכול לתת קירור. אני מסכים עם כל אלה שזה לא כדאי

ptc systems

Member
מנהל
בדגמים הישנים כמו שלך ניתן להחליף מעבד בקלות! בדגמים החדשים 7 שנים ומעלה המעבד מולחם אל לוח האם ולא ניתן להחליף...

למעלה