שיהיה לכולם שבוע טוב

frige

New member
שיהיה לכולם שבוע טוב

יום ארוך עבר על כוחותינו פה במושב. אחרי יום שלם של בישולים אתמול אחרי חצי שעה בלעו הכל. היה כיף להיות כל המשפחה עם הילדים. כל שנה המשפחה מתרחבת עוד ועוד. שנה הבאה יהיה לי עוד אחיין/אחיינית מי יודע. איזה כיף. כן ירבו ורק הבריאות. שיהיה לכולם שבוע טוב ונעים, שקט ומקסים. שרית

dafgol

New member
שבוע נפלא ../images/Emo24.gif וקריר אם אפשר

אולי אודיל'ה יפעיל קצת קשרים להורדת הטמפרטורה

frige

New member
חחחח, אפילו

אלי שעובד בחברת חשמל לא הצליח לקרר את הבית היום. המזגן לא עמד בעומס החום.
.

frige

New member
דפנה,

לוח יד שנייה לא פעיל במיוחד באתר זה אבל נראה לי אחלה אתר להורים לילדים http://all4kids.co.il

טל205

New member
בוקר טוב

ושבוע טוב. שיהיה לכולנו המשך יום מקסים,מוצלח ושמח.

בוקר טוב לכולם../images/Emo98.gif

דפנה - אני מקווה שאת מרגישה יותר טוב היום, ניפגש? שרית - איזה כיף שיש לך משפחה שאפשר לארח בכיף, אחותי הקטנה עוד לא נשואה, אבל לבעלי יש אחות...עם לב טוב שכזה...ונשמה טובה שכזו...שבמלחמה תירצה לנו תירוצים למה אין לה מקום בשבילנו, היא גרה בבת ים, אבל נו טוב, כל אחד והמשפחה שלו. שיהיה לכם יום קסום, בי בינתיים מיובל ועדן והלוואי שיהיה כבר קצת

dafgol

New member
הי יקירתי ../images/Emo24.gif

כן ניפגש היום , אחרי שגולן יגיע , בצהריים ההורים שלי באים לקחת את ברי - רוצים לפנק אותו לפני החזרה לגן , הם לוקחים אותו למקדונלדס ולקנות לו תיק לגן
אז בטח נצא באחה"צ המאוחר יותר כשהם יחזרו. אני מחכה לתמונות.....
לפעמים אומרים שטוב שכן קרוב מאח רחוק.....כנראה שזה נכון. טוב , רזי בוכה אני הולכת אליו.
אJי

אהלן

החלטתי בינתיים לוותר על בדיקת הדם...נחכה ונראה בעוד כמה ימים. לירון ילמד אותי איך מעבירים תמונות מהמצלמה למחשב ואני אשלח לך, יש לי חור בהשכלה בענין הזה אבל תיכף אני אלמד ואפנים. את צודקת בענין השכן והאח....:) בי

dafgol

New member
התאפקתי לא לשאול אותך על הבדיקה

למרות שנורא רציתי
אני מבינה שאת צריכה קורס מזורז מה....רק שתדעי שאני מחה כבר
טוב ניפגש באחה"צ המאוחרים ונלמד אותך
אJי

../images/Emo140.gif דפנה, האמת שאני סקרנית מאוד

מאוד, והאמת שזה מדגדג לי בבטן לדעת, ואני מנסה להתאפק, בינתיים זה מצליח לי, אני רוצה להתאפק עד יום חמישי, אבל לא בטוח שאשלוט בזה, נדבר בערב ואז אני אחליט, נראה מה יש לך להציע לי
. אני לא אעשה את בדיקת הדם, אני אקנה את הערכה אבל עוד לא החלטתי על תאריך היעד...
, אני צריכה עזרה ממך נראה לי.... בי בינתיים. בר נסע כבר?

frige

New member
מכירה את הנשמות הטובות האלו, לכולם

יש כאלה במשפחה...

dafgol

New member
../images/Emo51.gif טל

שיהיה לך שבוע נפלא מקסים ושמייח

dafgol

New member
Jסיעה טובה ../images/Emo57.gif

אל תדבר עם אנשים זרים בדרך ואל תרים כלום מהרי3פה..... לקרוא במבטא פולני כבד
< ואני לא פולנייה >

שבוע טוב לכולם ../images/Emo24.gif

רק מיום רביעי יתחיל להתקרר אההה אתם יודעים שיש הופעות באמפי?! שמעתי שיש הגיים בויז ונראה לי גם אייל גולן ואתניקס

למעלה