שיווו איזה פורום!!!!

דיאבלו

New member
שיווו איזה פורום!!!!

קול ששון וקול שמחה כל חתן על כל כלה פחחחחחחחח מזל טוב על הפורום החדש יא וולאדי איזה פורום שתפו שתפו מה פה קורה פה??? די.

תראה.. תשמע..

לא כולם כמוני וכמוך, יודעים הכל (Ya.. Right..) על סקס ויחסים. יש אנשים, נשים וכאלה שלפני.. שמחפשים טיפים. עצות טובות של איך, כמה ולמה. אתה יודע.. רוצים להתייעץ עם חברים, ללמוד מאנשים מנוסים יותר.. אז הנה! מכיר את התופעה שיש לך טונות של עצות טובות לחברים אבל.. לפעמים אתה נתקע עם דילמה טיפשית ומציקה? אז כאן המקום להחליך רעיונות.. יש מקום להחליף מתכונים, יש מקום להחליף שירים, יש מקום להחליף פנטזיות, יש מקום להחליף עקיצות הומוריסטיות - ועכשיו יש מקום להחליף טיפים, לקבל עצות, להתדיין (באות ד´
) עם חברים.. זה פורום תמיכה, די. תמיכה לחברים וחברות. אני אשמח אם תצטרף ותעשיר אותנו מנסיונך. תודה על האיחולים

דיאבלו

New member
אגב תמיכות

בשבוע שעבר בחדר כושר פגשתי ילדונת מקסימה (22!!!) ממש בובה ולא ידעתי אם כדאי להתחיל איתה או לא טוב נו.... כרגיל התחלתי איתה ישירות בלי לחשוב יותר מידי. המבטים העצבניים שחטפתי מכל מי שהתאמן באותו היום לא הפריעו לי הילדונת דיברה איתי בביישנות משהו אבל לפחות דירה ולא מילמלה
באותו הערב כבר יצאנו והיה אחלה. נשבע לכם שלא תיכננתי כלום עליה (מין בובת חרסינה חמודה כזו) אבל בסופו של הערב היינו במיטתי שידעה מספר מה של בנות
אבל כזו חתולה עוד לא היה לי!!!! מופרעת רצינית במיטה, פשוט לא להאמין כמה אינרגיה יש בגוף כזה קטן ומדהים הושבתתי לכל הסופ´ש חחחח והיום אין לי מושג אם כדאי להתקשר אליה או לא. אני לא מחפש קשר רציני בכלל!!! וידעתי אותה טרם כניסתינו למיטה כך שמצפוני שקט אבל אני חייב להיות איתה עוד פעם מה עושים??

מה השאלה בכלל../images/Emo35.gif../images/Emo70.gif

תתקשר אליה וקבע איתה שוב!!! בעצמך אמרת שאתה חייב להיות איתה עוד פעם ושהיא יודעת את העובדה שאתה לא מחפש קשר רציני!!! אז מה כאן השאלה??? יאללה... נחת מספיק בסופ"ש... לעבודה...

תבור.

New member
מה החשש

חושש להיות מושבת לכל השבוע ???? תמיד תוכל להיעזר בויברטור חחחח....

דיאבלו

New member
החלטתי לא להתקשר

כי היא הקדימה אותי והתקשרה ואמרה שהיה אחלה ונקבע גם היום אווווו יש לי חגיגה.....

תבור.

New member
חגיגה נעימה

בהצלחה ושיעמוד לך כוחך...לספר על חוויותיך כשתתאושש.

למה?! למה..

אתם לא מבינים שהנשים יפתרו לכם את הבעיות בסופו של דבר..
וואלה, יצאת בזול הפעם, די. תעשה חיים, יקירי, ושמור על עצמך שם..

תבור.

New member
בלי הכללות בבקשה

אני הבנתי הם קודם ייצרו את הבעיות ואחרי כן יפתרו אותם. העיקר שנצליח ליהנות מהתהליך (ומינימום סבל)

יש לי כמה..

תגובות פמיניסטיות להערה שלך
אבל זה לא הפורום הנכון..
אז בינתיים - נסתפק בכך שהסכמת איתי, יקירי

יאצפן

New member
אגב תמיכות

האמת, ת-פנה לוורדה מערוץ 103, והיא תפנה אותך לטיפול מתאים, שיענה לשאלה שלך, מה עושים, קפיש? נ.ב. אתה מכיר את הסיפור של הישראלי הגומר מהר, והסיבה, צריך לספר האינטרנט.

למעלה