שייט נהרות על הריין עם חברת בשביל הזהב- בוטל פחות מ- 24

מנץ1

New member
שייט נהרות על הריין עם חברת בשביל הזהב- בוטל פחות מ- 24

שעות לפני השייט, זה קרה ביולי האחרון, בשבת צילצלו להודיע שהשייט בוטל, היינו אמורים לצאת ביום ראשון על הבוקר, המזוודות כבר היו ארוזות, היה סידור לכלב ....הם טענו שאין מספיק מים בנהרות, חשבנו שיפצו במשהו קטן , לפחות הנחה של 5-10% לשייט הבא, כלום,פשוט נעלבתי מיחס מזלזל כזה של חברה.

שייט נהרות

על אף ההבנה לאכזבתך, הרי שאלמלא הישארותו של הפורום ניטרלי אין כל סיכוי לקיימו. אשר על כן אודה על הימנעות מפרסום פוסטים שכאלו בעתיד.
כמו כן אודה לך מאוד על מחיקת ההודעה.
הפורום נועד וחייב להיות מקצועי ללא ירידה על גורם כזה או אחר.

מנץ1

New member
זה לא ירידה על גורם כזה או אחר, אני מספרת על ארוע שקרה לי

כשרציתי לצאת לשייט ואני חושבת שהפורום הזה הכי מתאים לידע אנשים , אולי אתה בתור סמנכ"ל חברת שייט תוכל לעזור וליידע אותנו הלקוחות בקשר לזכויותינו במקרים כאלו? ביטול של פחות מ- 24 שעות לפני היציאה,
לאחר שתיידע אותי מצידי תמחוק את הפוסט, אני לא יכולה , זוהי זכות שיש למנהל הפורום.

מנץ1

New member
למה הכוונה בכותרת שהפורום הוא לקבלת מידע, שיתוף וחוות דעת של

נוסעים, שיתפתי את "חווייתי" עם בשביל הזהב , לא?
או שאתה מעדיף רק מחמאות על חברות השייט, וכל אחד " שאוכל" אותה, יואכל בשקט ויתעצבן לבד, או שאתה כאן גם לייעוץ? אולי יש לך פה ניגוד אינטרסים נגד חברה אחרת, זו לא הבעיה שלי.

שייט נהרות

אנו מבכים חוות דעת של נוסעים על חברות שייט
החברה שציינת איננה חברת שייט אלא חברת נסיעות.
אני בהחלט לא הייתי רוצה ש "כל אחד יאכל אותה בשקט" אך מצד שני לא היינו רוצים שהמקום ייהפך לזירת "שיימיניג".
ואגב למען הסר ספק: אין כאן כל ניגוד אינטרסים, להיפך החברה שציינת הינה אחת המתחרות בענף נסיעות הקרוזים ולכן הבקשה הייתה לגופו של עניין ולא חלילה מכל מניע אחר.
אנסה בכל אופן לתת לך עצה בסיסית בענין והיא בדיקת חוזה ההתקשרות בינכם. בסופו של דבר הכול מתחיל ונגמר שם.
שבוע טוב ובהצלחה

למעלה