שייט נהרות

שייט נהרות

צהריים טובים.
אני מתעניינת בשייט נהרות. הבנתי שניתן לעשות שייט כזה בצרת, ואני אבקר במדינה בעוד כחודשיים במסגרת טיול שורשים הייתי שמחה לדעת איך שייט כזה מתבצע. אולי יהיה נחמד לשלב משהו קצת פחות שגרתי בטיול שלנוץ
הבנתי שזה משהו שמבצעים בצורה עצמאית? אילו סכנות כרוחות בזב? צריך ניסיון כלשהו בשייט? צריך רישיון?

שייט נהרות

אכן שייט נהרות הינו פופלארי באזורי אירופה גדושי הנהרות. לרב מדובר באניות קטנות יותר ואשר יכולות לשוט בנהרות אירופה השונות. לא מדובר בשייט אקסטרים בו קיימת נהיגה עצמאית אלא להיפך. מדובר בד"כ באוכלוסיה מבוגרת יותר, סגנון רגוע יותר המתאים לנהרות אירופה. לענין הסכנות, ניתן לומר שהסכנות היחידות שאני מודע להם הינם רק חוסר פעילות, עודף במזון ובעיקר הרבה זמן פנוי.
כמובן שחופשה של אדם אחד הינה שגרה של אדם אחר או אף למעלה מכך.
שייט נהרות מתחיל לכבוש גם הוא את עולם הקרוזים אך כאן מדובר באוכלוסיה וסגנון שונה יותר.
במידה והתכוונת לשייט בנהיגה עצמית, שייט בסקיפרים או שייט אקסטרים הרי שאני ממליץ לעבור לפורומים העוסקים בכך בתפוז אנשים.
בהצלחה.

זה לא בדיוק מה שהתכוונתי אבל תודה בכל אופן

זה יכול להתאים להוריי שחושבים גם הם על חופשה מיוחדת לרגל חתונת הזהב.
אילו פעילויות יש בהפלגה? האם יש עצירות ביעדים מסויימים?

שייט נהרות

בהחלט.
רב אוכלוסיית הלקוחות שנוהגים לנפוש במסגרת שייט נהרות הינם האוכלוסיה הבוגרת יותר של הגיל השלישי.
אני חושב שזה יכול מאוד להתאים, הן באווירה, ברוגע וביופי האירופאי שלבטח ידבר עליהם. נסיעה באירופה באמצעות נהרות הוא בהחלט חוויה שונה ויוצאת דופן
כמובן שישנם מגוון עצירות בהתאם למסלול הרצוי, ישנם פעילויות בהם ניתן לקחת חלק וכיוצ"ב.
בהצלחה

שייט תעלות ונהרות בנהיגה עצמית

שלום לאמא,
צרפת היא, אכן, אחת המדינות בעלות המבחר הגדול ביותר של מסלולי שייט - ניתן למצוא מסלולי שייט כמעט בכל אזור במדינה וזה יכול להיות גיוון נחמד לטיול שלך.
אין צורך ברישיון או בידע מוקדם - בעת קבלת הסירה עוברים הדרכה מלאה על אופן הנהיגה בסירה והתפעול שלה, על חוקי הדרך ועל הכללים. זה מאוד פשוט ואין שום סכנות הנלוות לסוג כזה של חופשה. למעשה, כל ילד מגיל 8 ומעלה יכול להשיט את הסירה בעצמו.
על הסירות יש את כל מה שצריך בכדי לחיות עליהן בהלך השייט - חדרים, מצעים ומגבות, מקלחות ושירותים, מטבח מצויד וגם סלון. מגוון הסירות הוא עצום וניתן למצוא את הסירה המתאימה ביותר להרכב המפליגים.
המסלול נקבע ע"י המפליגים - אתם קובעים איפה לעצור ולכמה זמן, ובגלל הקצב האיטי של השייט אתם הופכים להיות חלק מהנוף שבו אתם מטיילים.
מוזמנת ליצור איתי קשר לקבלת הצעה.

שייט נהרות כללי הפורום

תודה על ההשתתפות בפורום
אנו מברכים ומעודדים השתתפות ונתינת מידע
לידיעתך מדובר בפורום מקצועי וחל איסור להכנסת תכנים שיווקים ובהם גם מסירת טלפונים.
הודעות עם מסרים מסחריים יימחקו

תגובה עלובה

וזה שאתה מופיע כאן, במלא הדר פניך הנאות, ועם מספר טלפון, מייל ואתר של חברה מסחרית לחלוטין העוסקת במכירת כרטיסי שיט, זה לא תוכן שיווקי?
פשוט עלוב.

פורום טיולי שייט

אני נוהג תמיד להסתכל בחצי הכוס מלאה ולכן אקח מדברייך את המחמאה

אבל 2 משפטים ברצינות: קל מאוד להשחיר ולתת תגובות שכאלו אך אם נבדוק לעומקם של דברים, הרי שלא תמצאי כאן תגובה אחת מוטית.
האם אני מענף השייט? בוודאי!
וכי היית רוצה להיות בפורום בנושא תזונה כשלמנהל הפורום אין שום מידע בנושא תזונה?!
יחד עם זאת מדובר בפורום פתוח וכל עוד לא מלכלכים או משמיצים הרי שהבמה פתוחה למתן עצות וטיפים וחוות דעת על חברות השייט (ולא משרדי הנסיעות)

אני יכול להבין את נקודת המחשבה שלך אבל מכל מקום לא זו בלבד שהכול מתנהל כאן למען השטים ברמת ידע, המלצות ועצות אלא שבפעם היחידה שמישהו בפורום ציין שם של חברה כזו או אחרת (משרד נסיעות) בהקשר שלילי, ההודעה נפסלה באופן מיידי ולמען הסר ספק מדובר בחברה מתחרה.

מאוד פשוט וקל להשחיר והרבה יותר קשה להמשיך בדרך שלך עם האמונה שלך.
אני אקח על עצמי את המשך העבודה הקשה!
קל מאוד להפוך כל דבר לאינטרסים אבל תתפלאי לראות וימים יגידו האם באמת כך מתנהל הפורום.

aditami

New member
שייט תעלות

לא נדרש רישיון לשייט תעלות. הנהיגה בהן מאד איטית וחלקה, אפילו נער בן הארבע-עשרה הצליח לנהוג ולנווט את היאכטה…
את יכולה לקרוא על שייט תעלות משפחתי באלזס כאן, ולקבל גם תובנות וטיפים:
http://www.metaylimbkipa.com/alsace-canal-boating/

למעלה