שיילום... !!!

שיילום... !!!

סליחה ממש מראש על ההודעה החדשה..!!! בכל מקרה , כאן מתחיל סיפורי... ח..: אני שירה, והייתי רואה ראש גדול ככה-ככה. בקיצור, נכנסתי לפה, לפורום, מזמן- כשהעונה רק התחילה והייתי חלק מהפורום. בנתיים עזבתי והפסקתי לכתוב כי לא היה לי זמן בכלל להיכנס לפורום אבל בכל זאת מדי פעם נכנסתי וקראתי הודעות נחמדות. אז אם הכינוי שלי נראה לכם מוכר, זה לא סתם... חח אה, ועוד משהו קטנטן- שנה הבאה אני אלמד בתלמה ילין- הבצפר שרועי הזה לומד בו... אני לא ממש יודעת הרבה על השחקנים (בקושי את שמות המשפחה.. חח.. אל תנדו אותי בגלל זה.. חח) אבל שמעתי שהוא לומד שם.. בקיצור אני בכיתה ח' והתקבלתי לשם ושנה הבאה אני אלמד שם.. חח מאגניב ללמוד עם ילדים מפורסמים כאלה.. חחח... לא אמרתי כדי להשוויץ או להתלהב או משו כזה, ואם קיבלתם את זה ככה אז אני ממש מצטערת, רק רציתי שתגידו לי אם הוא באמת לומד שם וכאלה... לא שזה ישפיע על ההחלטה אם ללמוד שם או לא, סתם, לידע כללי.. אז היי לכולם, וגם, ביי.

אהלן שירה!

אז ככה: קוראים לי נועה ואני בכיתה ז'... רועי לומד בתלמה ילין.. לי הציעו ללכת ללמוד בתלמה ילין כי אמרו שיש לי כשרון משחק מדהים אבל אני לא יודעת אם אני אלך להבחן כי זה נראה לי נורא קשה.... אז תהני פה!!!!

למעלה